Zaloguj się, aby obserwować  
Czajnik2

Wasze obowiązki w domu

23 postów w tym temacie

Najpierw idiotyczny i do niczego nie dążący temat "far cry 3 jakie bedzie", a teraz to ? Kurde, ludzie co się z wami dzieje ? :/

Tak w ogóle to Czajnik2 jeśli chcesz już założyć jakiś temat i coś w nim napisać, to chociaż zadbaj o ortografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezsensu temat, ale dobra.
Wynoszenie śmieci, mycie podług, odkurzanie i zmywanie naczyń.
To chyba tyle.

Bakter Naktacz a Ty za to piszesz bezsensowne, nie wnoszące nic do tematu posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 14:15, Gothic 12 napisał:

Bezsensu temat, ale dobra.
Wynoszenie śmieci, mycie podług, odkurzanie i zmywanie naczyń.
To chyba tyle.

Bakter Naktacz a Ty za to piszesz bezsensowne, nie wnoszące nic do tematu posty.


Jeżeli temat jest dla Ciebie bezsensowny, to dlaczego do cholery się w nim udzielasz? Nie pamiętasz, by nie karmić trolla? Autor tematu nim jest, nie dokarmiaj go, a sam umrze z głodu. :)

A co można w domu robić? Poprawiam kredkami obrazy, które wydają mi się być brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 15:01, Czajnik2 napisał:

jas musze czysccic ubikacje i muc ubrania ze majtkami

Ja radziłbym Ci nie zakładać bzdetnych tematów bo jak modek wparuje to uuu...
Najpierw Far Cry 3 później było o idolu a teraz to.
Poszukaj sobie jakiś czatów tam będziesz sobie mógł porozmawiać bez sensu na różne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tu śmierdzi prowokacją ,ale jak nie jest to powiem że musze wyrzucać śmieci, co tydzień w sobote kiedy rodzice jadą na zakupa ja mam odkurzyć mieszkanie, podlać kwiatki, i zetrzeć kurze:P Aha obieram jeszcze ziemniaki na obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Po pierwsze, zajmowanie się 8-miesięcznym bratem, który minuty nie posiedzi spokojnie, rwie się na nogi, wyrywa włosy, ale nieraz człowieka do łez ze śmiechu może doprowadzić ;) Oczywiście wytrzeć kurze, odkurzyć, wytrzepać dywan, skosić trawnik, przyciąć kwiatki, podlać kwiatki, zasiać kwiatki, zebrać czereśnie/gruszki/wiśnie/maliny/orzechy, dać jeść psom, na spacer z psami i bratem, na ogół psy do wózka przyczepiam i nie muszę pchać :) No, umyć samochód rodziców i babci, nieraz skuter. Ostatni też poukładać drewno w piwnicy i ponosić belki drewniane, a teraz ojciec poszerza i wydłuża ganek, więc cement na taczce przywozić ;) Ale to normalka, i przyjemność, bo większość rzeczy na świeżym powietrzu i w ogrodzie. A, i jeszcze obowiązkowo do dziewczyny codziennie przychodzić, ale teraz mam "wozidupę" więc no problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak:

-Wynoszę śmieci

-Karmię i wyprowadzam angorkę (królika[mimo tego, że siostry :P )]

-Wynoszę makulaturę i takie tam

-Ścieram kurze (rzadko)

-Jak przyjdzie na mnie pora, to opiekuję się drugą, 2-letnią siostrą

-Sprzątam w swoim pokoju

-Chodzę do sklepu

i to chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę: Odkurzać cały dom, sprzątać pokój, wyrzucić śmieci, czasem zakupy robić, rzadko odkurzać kompa :P That''s all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak: Kramie kota/chomika/papugę, sprzątam mój pokój(oraz łazienkę), wynoszę śmieci oraz... uwaga... Chodzę na zakupy i (coraz częściej, ale dalej rzadko) - gotuje:) Umiem robić przeróżne zupy, omlety, schabiki:P A co najważniejsze! Mam swój sekretny przepis na krówki:) Ogólnie dużo rzeczy robię, ale mi to nawet odpowiada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkurzam dom, sam sobie robię śniadanie (oburzające co nie?), wynoszę śmieci, robię zakupy, czasem zmywam, ściele łózka, i wywieszam pranie - oczywiście najpierw muszę iść wszystkie brudy włożyć do pralki i jeszcze najgorsze, nacisnąć guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować