Zaloguj się, aby obserwować  
ArtuF

Homeworld 2

88 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2005 o 20:58, Hatred napisał:

Uuu, nie miałem nigdy żadnego problemu, ani z HW, ania z HW2-jaki w ogóle masz sprzęt, że ci sie to tnie???? może jakiś
paczyk pomoże. Z tym odświerzaniem to nie przesadzaj w dużej rozdzielczości bo ci sie monitor zjara 8(

moge wyższą :P a odświerzanie mam 100Hz przy 1024x768 nawet pod windowsami i komp cały dzień chodzi prawie i ma sie dobrze ;) a wina sprzętu to raczej nie jest (AMD 2500+, 1024DDR RAM w dual chanel, Radeon 9700 cośtam i takie tam) zresztą już jest lepiej :) przez jakiś 10 minutach wczytana gra się "rozgrzewa" i chodzi coraz lepiej aż po tych 10min już jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 14:42, Hatred napisał:

dziwne ja ma 2500Xp AMD 1024DDR i radeon 9250 SE i nic sienie tnie idzie jak piwo z beczki:)

z tym cięciem to jakoś dziwnie :| jedne misje się tną po wczytaniu a inne nie ale gre już przeszedłem mimo wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 15:31, Paul napisał:

> dziwne ja ma 2500Xp AMD 1024DDR i radeon 9250 SE i nic sienie tnie idzie jak piwo z beczki:)
z tym cięciem to jakoś
dziwnie :| jedne misje się tną po wczytaniu a inne nie ale gre już przeszedłem mimo wszystko :P

Ta gra tnie się przy włączeniu zaawansowanej geometrii czy czegos takiego . Na moim kompie (Radeon 9800Pro Athlon2600+) pomogło zainstalowanie nowych sterowników. Gra wypiękniała i znacznie przyspieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2005 o 22:35, Tulkas napisał:

Dzięki za podpowidź - w sumie otworzyło mi to oczy na możliwość niszczenia poszczególnych segmentów
statków (wcześniej o prostu atakowałem cały okręt).

Teraz jestem na misji w której mam obronic planete przed rakietami - problem tylko w tym, że
mam całą flote bombowców, i ani jednego myśliwca. Cienko to widzę ;-))

Pozdro,

Qrcze, a ja nawet 3 misji nie umiem przejśc ;(

Jak rozwalam na początku tych Vaygrów, co atakują stocznię, wiedząc co jesy potem rozstawiam po jednej jednostce myśliwców przy stoczni, rafinerii i statku-matce. Rozwalam sondy, ale Vaygrowie i tak się pojawiają (lotniskowiec) i to zanim zdąże ustawić wokół rafinerii platformy artyleryjskie. Kiedy lecę ich rozwalić, atakują mi stocznię (przegrywam), kiedy nie lecę rozwalają mi zaplecze i nie mam surowców (też przegrywam, tylko później) . Help!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie walcz na dwa fronty! Jak tylko pojawią się Vaygrowie, przenieś rafinerię ze sprzętem w pobliże stoczni. Ja skoncentrowałem całą flotę Przy stoczni. Jest tu mało surowców, ale nie walczysz wtedy na dwa fronty. Buduj korwety, a potem fregaty.Korwetami broń stoczni, a fregatami możesz rozwalić vaygrów (mi wystarczyły 4 fregaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 16:28, real_hubi napisał:

i to zanim zdąże ustawić wokół rafinerii platformy artyleryjskie.
Kiedy lecę ich rozwalić, atakują mi stocznię (przegrywam), kiedy nie lecę rozwalają mi zaplecze
i nie mam surowców (też przegrywam, tylko później) . Help!


hmmm, przeszedlem gre dawno temu, ale o ile pamietam nie oplaca sie inwestowac w platformy altyleryjskie (tylko jak masz nadmiar kasy to wokol mothershipa)

tak naprawde w tej grze jest (przynajmniej dla mnie) tylko jedna mordercza misja i to nie ostatnia :) ta w ktorej jestes to jeszcze nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Homeworlda 2 w extraklasyce. Gierka jest poprostu super.
Ale musze prosić o pomoc. Więc mam 2 misje. Ochrona tranportowców.
Robie pokolei wszystko ,kolejno niszcze mysliwce, następnie moduł produkujący
myśliwce, pojawia się Soban pomaga mi w pokonani wroga. Więc kiedy Soban odlatuje
do statku matki podpija ostatni transportowiec (wszystkie poprzednie pięć uratowane
zadokowały) dokuje i dostaje ostatnie badania naukowe i pisze ze statek posiada pełną
załoge. A nic o końcu misji nie pisze. Wszyscy wrogowie pokonani, surowce wszystkie zdobyte
ale niewiem co dalej. Stoje w miejscu. I niewiem gdzie błąd.
A druga sprawa znacie jakąś stronkę z dużą ilością modów.
Thx za pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanko jak można zdobyć Homeworlda pierwszą część z dodatkiem i nie interesują mnie żadne używane tylko nowe czyste świeże i jeszcze ciepłe prosto z tłoczni płytki (po prostu maniak ze mnie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Homeworlda, to być może jeszcze gdzieś w marketach zalega wersja z BestSellerów. Co do Cataclysma - w Polsce nowego nie uświadczysz. Są dwa wyjścia - poprosić kogoś znajomego mieszkającego w bardziej cywilizowanym kraju, żeby Ci kupił (może to "trochę" kosztować) lub zamówić w zagranicznym sklepie internetowym (tu koszta mogą być jeszcze wyższe, poza tym po pierwsze, nie wszystkie sklepy wysyłają do Polski i po drugie - karta kredytowa absolutnie niezbędna, w dodatku nie każda będzie dobra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to mnie pocieszyłeś :/ już nigdy nie poznam tej serii od pierwszej części :( no ale dzięki za informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie takie małe pytank
Czy ktoś z was próbował grać w Homeworld2 on line?? bo ja tak i nici z grania bo mam wspaniała wersje PL Cd Projecu i dupa.
Po pierwsz: to jest v1.0 w menu pisze że jest najnowasz, a to nie prawda-bo jest v1.1, a niedługo będzie v1.2
Po drugie: na str homeworlda jest updejcik ale tylko ENG nie kompatybilny z wersją PL :/
Po trzecie: na str gram.pl nie ma updejcika do Homeworlda2-czy nikt sie tym nie może zająć??!!!! chyba nie dużo trzeba czasu aby wypuścić taki update do wersji PL, który waży 26,3 MB
sumując lipa on line.
Ps. Jeśli ktos wie, albo znalazł taki updejcik to niech da znac będe wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homeworld2 ma jeden minus. Malo statkow :P Jednak znalazlem moda, ktory dodaje tgo sporo

http://warlords.swrebellion.com/gallery/view_photo.php?set_albumName=GoodScreenshots&id=ss00419_001
http://warlords.swrebellion.com/gallery/view_photo.php?set_albumName=GoodScreenshots&id=ss00291

nie wyglada smakowicie? :>

oto stronka tego mdoa http://warlords.swrebellion.com/ prace wciaz trwaja 2 tyg temu byl nowy update wiec to dobry znak :D

Jesli zna ktos jesczze DOBRE mody do H2 niech poda namiary :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę specjalnie tworzyć tematu do pierwszej części, zapytam się tutaj. Czy ktos wie czy istnieje jakiś patch PL do PIERWSZEJ części gry? Jeśli ktoś wie (i jest to legalne :)) to poproszę o link. Wygrzebałem HomeWorlda z płytek z CDA i chciałbym coś zrozumieć z fabuły, a to ani po polsku ani po niemiecku ;] BYłbym wdzięczny za link. Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 21:17, szerszeń45 napisał:

Nie chcę specjalnie tworzyć tematu do pierwszej części, zapytam się tutaj. Czy ktos wie czy
istnieje jakiś patch PL do PIERWSZEJ części gry? Jeśli ktoś wie (i jest to legalne :)) to poproszę
o link.


No cóż, jeśli dobrze pamiętam HW w bestsellerze był po polsku, ale chyba patcha spolszcającego nie ma. Sam mam wersje Cover CD i jakoś wolę to po angielsku niż zlokalizowane. Patrząc na loklizację HW 2 i chociażby Freesapce''ów, CD Projekt nie ma ręki do kosmicznych gier. Nie wiem jak się sprawa ma do Galactic Civilizations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2006 o 13:51, Drapek napisał:

no to mnie pocieszyłeś :/ już nigdy nie poznam tej serii od pierwszej części :( no ale dzięki
za informację

Kiedyś Homewrold 1 był w CDA, może da się zamuwić jakiś egzemplarz archiwalny i wraz z gazetą dostaniesz tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko. kupilem homeworlda 2 ale nie z cd-projekt a z cenegi. nie wiem jaka polonizacja jest w cdp ale w cenegi jest pelna (wiec takze i dialogi sa pl). bardzo mnie irytuje bo poprzednie dwie czesci - homeworld i homeworld cataclism mam en i przyzwyczailem sie do angielskiego gadania...

i tak. z ciekawosci sciagnalem sobie homeworld 2 en i podmienilem plik speech z en do oryginalnej pl. i teraz wszystko gra! teksty po polsku a gadaja po angielsku :) tylko sie zastanawiam czy to jest zgodne z prawem... ;/ tzn czy nie lamie praw autorskich... bo jezeli tak to juz sie z tymi polskimi spikerami pomecze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować