Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 21:32, scyzor napisał:

Padł mi xbox zadzwoniłem w 3 dni robocze przyjechał kurier UPS konsola pojechała do centrum
w Czechach po niespełna dwóch tygodniach dostałem spowrotem, dostałem miesiąc golda, ankiete
na temat obsługi zaadresowaną do Wielkiej Brytanii i opłaconą jej wysyłkę (koperta), w przesyłce
były przeprosiny za to że padła etc bardzo mile to wszystko mnie zaskoczyło. Padło... DVD.
Jak czytam ten tekst to po prostu żali mi was userzy playstation.


Żal mi was, userzy X360, że musicie robic sobie dwutygodniowe przerwy w graniu... Chociaż może to i dobre dla zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:38, Pawcio765 napisał:

o Boze... Ja poprostu nie będe się powtarzać. Rozumiem że Sony i jego SUPER MEGA WYPASIONE
EKSTRA COOL PS3 jest totalną porażką, kupą, wybrykiem natury i największym błedem tego świata,
ale już mam dosyć. Bo tyle jest newsów ile to Sony porażek popełniło ze ja nie nadąrzam ich
jechać :D naszczęscie po wyższych komentarzach widze że wreszcie użytkownicy przejrzeli na
oczy. PS3 = KAŁ nieno nie wytrzymam... jak można tak dużo porażek odnosić jej takie rzeczy
to tylko Sony potrafi Sony=ZAL Aha no i oczywiście macie racje że jedyna firma na którą można
polegać względem konsol to Nintendo. Osobiście uważam że nie ma nic lepszego niż WII, Xbox360
a w terenie NDS Lite. Pozdrawiam konsolowców i konsolo-pecetowców. I współczuje fanboyom Sony,
biedni.. Mam nadzieje ze w polsce ludzie skoncza z tym Sony. Dawno to zauważyłem liczy sie
tylko PLAYSTATION bleee Im więcej przeciwników Sony w naszym pięknym kraju tym lepiej:)


Jedna rzecz - X360 to nie Nintendo, tylko Microsoft... ;) Wolę na wszelki wypadek oświecić "na zapas", bo z Twojego posta wynikło że X360 to Ninny... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh.... Co za obsługa - kombinują jak nie wiem co....
Ale z tym kurzem, to było po prostu głupie! O ile konsola ma jakieś otwory, to ZAWSZE będzie ten kurz w niej(w takim monitorze mojego kumpla,CRT było ponad 0,5kg kurzu, co sprawdzał jak mu monitor padł :P). ;p

Ciekawe, czy by mieli to wszystko na pisemku......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starcie nie mam X360. marmas nie ośmieszaj się. Dwa tygodnie to nie tragedia(na karty graficzne można czasem czekać miesiąc i więcej) do tego odbiór z domu i dostawa do domu, i jakieś bajerki. Tak wyśmiewany M$ za wadliwość Xa, potrafi przyznać się do błędu. Jak Ci nie wymienią konsoli za 2000zł, a za naprawę każą zapłacić to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno mi komputer buczał i się ciął. Kupiłem sprężone powietrze i rozkręciłem kompa. I wiecie co? Cały radiator od procesora zapchany kotami kurzu. Tak samo wentylator na płycie głównej. A karta grafiki pół centymetra kurzu. Między nagrywarką DVD a HDD pajączek zrobił sobie dom. wyczyściłem wszystko i teraz taki cichutki że prawie nic nie słychać. Kompa nie otwierałem z 1,5 roku a niektóre kompy mają po 24 miesiące zaplombowanej gwarancji. Np. moja sąsiadka co miała psa z długą sierścią miała problem z kompem po 2 miesiącach. Okazało się że pies się drapał o komputer i przez otwory wlatywała sierść i wiatraki zapchała. Powinni uznać tą gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... kurz uszkodził konsolę... a jakiś czas temu był news mówiący o tym, że PS3 jest nie do zdarcia...
Dla mnie ta historia to troche grubymi nićmi szyta ;)

Pawcio765 - wiesz, zabawny z ciebie gość ;) Może weź coś na uspokojenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sram.pl jak wy lubicie ploty. Nawet nie wiecie czy to prawda? Każdy debil może takie coś wymyślić. A wy to podchwytujecie. I jeszcze tego gracza nazywacie fanboyem? Z jakiej racji? Żygam waszymi newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 23:47, ProChaoS napisał:

Żygam waszymi newsami.

Przepraszam, co robisz? Od 1989'' mamy w Polsce demokracje. Nikt Cie nie zmusza. Jak nie moglem patrzec na newsy o Wiedzmaku to omijalem je szerokim lukiem. Tobie tez polecam. Mozesz tez zmienic strone na ktorej przebywasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 23:47, ProChaoS napisał:

Sram.pl jak wy lubicie ploty. Nawet nie wiecie czy to prawda? Każdy debil może takie coś wymyślić.
A wy to podchwytujecie. I jeszcze tego gracza nazywacie fanboyem? Z jakiej racji? Żygam waszymi
newsami.


A czy odkuzyles juz dzisiaj swoja konsole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 23:47, ProChaoS napisał:

Sram.pl jak wy lubicie ploty. Nawet nie wiecie czy to prawda? Każdy debil może takie coś wymyślić.
A wy to podchwytujecie. I jeszcze tego gracza nazywacie fanboyem? Z jakiej racji? Żygam waszymi
newsami.

Jak stwierdził sam poszkodowany: "kocham PS3, jestem fanboyem Sony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak czytam co piszecie, i szczeze mowiac, wol;e by mi ktos po 2 tygodniach naprawil x360 niz po 2 tygodniahc odeslal koonsole w takim samym stanie jak oddawalem ją do serwisu..
widze ze jak kupowac konsole to chyba x-box ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie w kompie spaliła się karta graficzna, bo z powodu zbyt dużej ilości kurzu zatarł się wiatraczek, to wymieniono ją bez problemów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do artykułu to sprzęty z takiego materiały jak PS3 czyli takiego plastiku czarnego świecącego strasznie przyciągają kurz. Sam coś o tym wiem bo kiedyś miałe mtelewizor srebrny taki matowy i on niezbierał prawie nic kurzy a jak kupiłem taki płaski z materiały jak PS3 to codziennie musiałem zbierać kurz. A co do PS2 to to matowa konsola wieć spoko ale w środku nic nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:59, DK. napisał:

Co do artykułu to sprzęty z takiego materiały jak PS3 czyli takiego plastiku czarnego świecącego
strasznie przyciągają kurz. /.../


Nie tyle "przyciągają" kurz, co ten kurz jest bardziej widoczny na czarnym plastiku niż na białym czy srebrnym. A w newsie chodzi o to, że kurz znalazł się wewnątrz konsoli.

PS Zaitsev - genialny "PS" do newsa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować