Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 19:57, Tomek1120 napisał:

> No i bardzo dobrze! O konsole trza dbać!
ty wiesz co piszesz?

Wydaje mie sie że tak... aczkolwiek może i nie, jeżeli mi to wytłumaczysz co jest nie tak^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:11, Joorg napisał:

> > No i bardzo dobrze! O konsole trza dbać!
> ty wiesz co piszesz?
Wydaje mie sie że tak... aczkolwiek może i nie, jeżeli mi to wytłumaczysz co jest nie tak^^

To że producent nie powinien unieważniać gwarancji z powodu kurzu. A jak ją wyczyścić bez otwierania. Kurz wpada wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:11, Joorg napisał:

> > No i bardzo dobrze! O konsole trza dbać!
> ty wiesz co piszesz?
Wydaje mie sie że tak... aczkolwiek może i nie, jeżeli mi to wytłumaczysz co jest nie tak^^


Chodzi o to, że koleś dbał o swoją konsolę jak mógł, tylko że czyszczenie PS3 z kurzu wymaga jego otwarcia o to z kolei jest naruszeniem gwarancji. To, że konsola zbiera kurz jest normalne i w 100% naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 20:09, sferis napisał:

Ciekawe co na to fanboye Sony :D

Wyszli albo wzięli sobie do serca ostanie zdanie newsa.

Kto jeszcze nie ma szklanej kopuły na PS3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak , prawda jest zawsze po środku ...
Pamiętajcie , że jeśli dotyczy to Amerykanina to już pewnie jego prawnik przygotowuje pozew przeciwko Sony na 50 mln $ ... "a może się uda przecież żyjemy w Ameryce" ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co dzieciak sie żali? Pozew złożyć i tyle. Właśnie dlatego nie warto się "przywiązywać" do przedmiotów, które z czasem przemijają. Wielkie korporacje wcale miłości nikomu nie odwzajemniają i nie warto marnować na to życia. Trzeba ostro i bez łaski. Wygrać można, zwłaszcza w USA. A tam stwarza to precedens, co ułatwia sprawę następnym poszkodowanym. Niestety Amerykanie są przez rząd ogłupiani przez obniżanie poziomu edukacji, przez co nie są oni świadomi swych praw (o czym świadczy choćby to, że płacą podatek od dochodów mimo, że jest on niekonstytucyjny - ROTFL piękny kraj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o Boze... Ja poprostu nie będe się powtarzać. Rozumiem że Sony i jego SUPER MEGA WYPASIONE EKSTRA COOL PS3 jest totalną porażką, kupą, wybrykiem natury i największym błedem tego świata, ale już mam dosyć. Bo tyle jest newsów ile to Sony porażek popełniło ze ja nie nadąrzam ich jechać :D naszczęscie po wyższych komentarzach widze że wreszcie użytkownicy przejrzeli na oczy. PS3 = KAŁ nieno nie wytrzymam... jak można tak dużo porażek odnosić jej takie rzeczy to tylko Sony potrafi Sony=ZAL Aha no i oczywiście macie racje że jedyna firma na którą można polegać względem konsol to Nintendo. Osobiście uważam że nie ma nic lepszego niż WII, Xbox360 a w terenie NDS Lite. Pozdrawiam konsolowców i konsolo-pecetowców. I współczuje fanboyom Sony, biedni.. Mam nadzieje ze w polsce ludzie skoncza z tym Sony. Dawno to zauważyłem liczy sie tylko PLAYSTATION bleee Im więcej przeciwników Sony w naszym pięknym kraju tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Klęski żywiołowe" to mnie rozwaliło. No cóż kolejny minus dla Sony. Swoją drogą jak do środka mogło wlecieć tyle kurzu? Pierwszy raz o czymś takim słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Klęski żywiołowe" to mnie rozwaliło. No cóż kolejny minus dla Sony. Swoją drogą jak do środka mogło wlecieć tyle kurzu? Pierwszy raz o czymś takim słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurz do środka wpada, gdy wiatraki nie pracują, czyli zawsze wtedy gdy konsola jest wyłączona. Ale dla mnie wniosek jest tylko jeden - ta konsola nie nadaje się do użytku. Jest ona wyprodukowana tak by temperatura układów byla na granicy stabilności, co nie daje żadnego zapasu. Słowem inżynierowie Sony to złomiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:02, Zaitsev napisał:

> "Klęski żywiołowe" to mnie rozwaliło. No cóż kolejny minus dla Sony. Swoją drogą jak do
środka
> mogło wlecieć tyle kurzu? Pierwszy raz o czymś takim słyszę
http://www.ps3forum.pl/index.php?showtopic=2356&st=0&start=0

No właśnie... jak?!


cytat z tego forum : (czym czyścisz swoje ps3)

"Cif. Bo nie rysuje czyszczonych powierzchni.
Domestos. Bo zabija bakterie i zarazki.
Następnie ją liżę, jak pies jajka, aż będzie się świecić jak psu właśnie :]."

.. no ładnie :P. Swoją drogą taki news zmusił mnie do ponownego przemyślenia zakupu PS3 ... ile lat gwarancji ma ps3? Rok, dwa lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padł mi xbox zadzwoniłem w 3 dni robocze przyjechał kurier UPS konsola pojechała do centrum w Czechach po niespełna dwóch tygodniach dostałem spowrotem, dostałem miesiąc golda, ankiete na temat obsługi zaadresowaną do Wielkiej Brytanii i opłaconą jej wysyłkę (koperta), w przesyłce były przeprosiny za to że padła etc bardzo mile to wszystko mnie zaskoczyło. Padło... DVD. Jak czytam ten tekst to po prostu żali mi was userzy playstation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:16, brrupsz napisał:

.. no ładnie :P. Swoją drogą taki news zmusił mnie do ponownego przemyślenia zakupu PS3 ...
ile lat gwarancji ma ps3? Rok, dwa lata?

UE narzuca obowiązek dwuletniej odpowiedzialności, wątpię by Sony zdecydowao sie na więcej mając w ofercie sprzęt statystycznie rzecz biorąc bardzo zagrożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oho ciekawe co ma moja Ps2 po trzech latach w środku czyli jak by coś było to kicha nie wymienią hahaha
A co d tej akcji z Ps3 to ja pierniczę ciekawe jak długo stała na półkach sklepowych hehe .

Jeszcze W najnowszym Neo plusie pisze że będzie nowsza wersja X360 która będzie mieć wbudowany czytnik HD-DVD a tak mówili że nigdy nie wbudują w konsolę tego czytnika i pewnie wejdą nowe radiatory na płytę jak mówili by się w końcu X360 nie paliła zanim kurz na niej osiądzie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować