Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwarancja PS3 nieważna przez... kurz

144 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 22:33, Half-Devil napisał:

Na starcie nie mam X360. marmas nie ośmieszaj się. Dwa tygodnie to nie tragedia(na karty
graficzne można czasem czekać miesiąc i więcej) do tego odbiór z domu i dostawa do domu, i
jakieś bajerki. Tak wyśmiewany M$ za wadliwość Xa, potrafi przyznać się do błędu. Jak Ci nie
wymienią konsoli za 2000zł, a za naprawę każą zapłacić to pogadamy.


Po prostu jak czytam, że userom X360 żal userów PS3, to mnie krew zalewa. Gdyby M$ nie wymieniał popsutych konsol, straciłby wielu klientów. Nie dziwię się, że u Sony z wymianą konsoli jest większy problem, w końcu PStrójek psuje się o wiele mniej i są to raczej odosobnione przypadki, często związane z nieodpowiednim użytkowaniem konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poprzednia "afera" budziła wątpliwości co do swojej autentyczności tak i jest z tą. I uważam Zaitsev, że powinieneś podejść do tego z dystansem, a nie pisać o tej wiadomości, jakoby tak się rzeczywiście zdarzyło, bowiem bądź co bądź, nikt z nas tego nie wie.

I chociażby takie informacje jak "zamilkł na 8 sec", czy kobieta, która mówi, że i tak wszystkie zgłoszenia trafiają do niej, są już dość kontrowersyjne - ciekawe kto liczy sekundy swojego milczenia kiedy coś go zszokuje...

Uważam to wszystko za formę propagandy, bądź błędnej interpretacji. Nie ukrywam, że mogę być w błędzie, ale jednak czyjś wpis na jakimś forum nie jest dla mnie wiarygodnym źródłem informacji i dla nikogo nie powinno być. Co innego, gdyby sytuacje tego pokroju miały miejsce notorycznie... Wtedy można by było prowadzić dysputę nt. jakości BOK-u Sony, czy dopuszczać się jakiejkolwiek krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IIII bardzo dobrze mu tak ! Gostek zasyfił konsolę i udaje że to nie jego wina ! PS3 to nie rosyjski "RUBIN" i wierzę ze kurz mógł spowodować usterkę. Sam niejednokrotnie naprawiałem PS2 zabrudzoną jak by pracowała w stodole. LUDZIE MAJĄ SYF W CHATACH !
A poza tym takich spraw nie załatwia się telefonicznie ! Wystarczy nadać polecony list zrobić kopię i czytać paragrafy w prawach ochrony konsumenta.


Jeśli oczywiście cała historyjka jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 21:55, Kifa napisał:

> o Boze... Ja poprostu nie będe się powtarzać. Rozumiem że Sony i jego SUPER MEGA WYPASIONE

> EKSTRA COOL PS3 jest totalną porażką, kupą, wybrykiem natury i największym błedem tego
świata,
> ale już mam dosyć. Bo tyle jest newsów ile to Sony porażek popełniło ze ja nie nadąrzam
ich
> jechać :D naszczęscie po wyższych komentarzach widze że wreszcie użytkownicy przejrzeli
na
> oczy. PS3 = KAŁ nieno nie wytrzymam... jak można tak dużo porażek odnosić jej takie rzeczy

> to tylko Sony potrafi Sony=ZAL Aha no i oczywiście macie racje że jedyna firma na którą
można
> polegać względem konsol to Nintendo. Osobiście uważam że nie ma nic lepszego niż WII,
Xbox360
> a w terenie NDS Lite. Pozdrawiam konsolowców i konsolo-pecetowców. I współczuje fanboyom
Sony,
> biedni.. Mam nadzieje ze w polsce ludzie skoncza z tym Sony. Dawno to zauważyłem liczy
sie
> tylko PLAYSTATION bleee Im więcej przeciwników Sony w naszym pięknym kraju tym lepiej:)


Jedna rzecz - X360 to nie Nintendo, tylko Microsoft... ;) Wolę na wszelki wypadek oświecić
"na zapas", bo z Twojego posta wynikło że X360 to Ninny... ;)


Znaczy no wiem :D tylko oto mi chodziło że Konsole Nintendo są prawie nieśmiertelne :D A mój x360 jeszcze sie nie zepsuł - na szczęście- (odpukać :D) No ale sie nie martwie bo mi M$ zwróci i chyba takich sytuacji nie będzie. No bo pisałem ten post w pośpiechu i tak jakoś wyszło :D Sorx hehe

Zelgadis nie na szczescie sie nie złoszcze tylko denerwują mnie fanboye którzy mnie otaczają (w moim osiedlu) i tylko sony to sony tamto i pozniej tak mam :D heh Pozdrawiam życze milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to, że można nie uwzględnić gwarancji z powodu kurzu jest prawdą, to postawa Sony jest naprawdę dziwna. Choć z drugiej strony, historia jest pewnie wyssana z palna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O w morde... Nie no, to już przesada. Za coś takiego ? Przecież każda konsola się kurzy. To co mial zrobić, sam otworzyć konsole i wyczyścić ją ? Totalna głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Service Sony jest fatalny i to w najgorszym znaczeniu tego słowa! Mi wmawiano, że PS2 musiało spaść z półki, bo w środku jest uszkodzenie, które odpowiada takiemu zdarzeniu... Naprawiłem więc konsolkę w miejscu, gdzie ludzie przerabiają swoje maszyny za śmieszne pieniądze w dodatku na poczekaniu. Dosłownie wypiłem dwa piva w pobliskim pubie, wróciłem i mogłem zabierać działającą PS2, utargowałem też używaną gierkę hehe. Cała operacja zajęła 30 minut. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co? Jest gorszy BOK niż nasze telepunkty? x]
A tak na poważnie, jeśli coś takiego naprawdę się wydarzyło, to tylko współczuć biedakowi.
Samego newsa jednak traktuję jak najzwyklejsza propagandę... Nie ma to jak "obiektywizm" newsmana... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa :| z jednej strony głupota tych obsługi klienta a z drugiej nadmiar kurzu w konsoli który mógł być prawdziwy lub wymyślony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 15:24, greg_f napisał:

Co? Jest gorszy BOK niż nasze telepunkty? x]
A tak na poważnie, jeśli coś takiego naprawdę się wydarzyło, to tylko współczuć biedakowi.
Samego newsa jednak traktuję jak najzwyklejsza propagandę... Nie ma to jak "obiektywizm" newsmana...
:/


Czyli pisanie o awariach PS3 i złym traktowaniu przez Sony jego klientów jest "nieobiektywną propagandą", a już nadmienianie o awariach X360 nie? Dziwne rozumowanie... :| Takie nieco... Fanboywskie...

To chyba normalne że się pisze o takich rzeczach niezależnie od platformy, a że akurat często pada na Sony, to już nie wina autorów tekstów, tylko samego Sony i nic tego nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia... Jak można tak traktować klienta? Przecież to nie do pomyślenia! Dla nas to się wydaje śmieszne, ale temu chłopakowi na pewno nie jest do śmiechu... Ja tak samo jak on wolałbym, żeby mi oddali ją, niż mam płacić "za użycie kompresora powietrza, sprawdzenie konsoli i jej odesłanie"... Absurd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO BEZ PRZESADY LUDZIE. CHłOP STRACIł KONSOLę A NIE NOGę. BYł SłABY NIE POTRAFIł WALCZYć O SWOJE. TAKIE żYCIE SłABE JEDNOSTKI MAJA TRUDNE ZYCIE W DZISIEJSZEJ DZUNGLI.

A słyszeliście o tym:
Kolesiowi popsuł się XBox, na gwarancji. Więc dostarczył go do serwisu a tam z miejsca otrzymał nową konsolę oraz w ramach rekompensaty 12 GIER !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:22, MisioKGB napisał:

Ostatnie Zdanie Newsa Święta RAcja Fanboye Xboxika i tak mają Gorzej ;]

Zwłaszcza, że sam mam X-a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 09:52, tommi100 napisał:

A słyszeliście o tym:
Kolesiowi popsuł się XBox, na gwarancji. Więc dostarczył go do serwisu a tam z miejsca otrzymał
nową konsolę oraz w ramach rekompensaty 12 GIER !


No bo z microsoftem tak jest. Jak ci się zepsuje to nie dość, że oddają nową konsole to jeszcze dodają super wypaśne dodatki :D Mój kumpel tak miał dodali mu nowego pada bezprzewodowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze ja bym tego nie traktował poważnie no bo niby jak można a nawet jeśli to ten gościu zawalił sprawe trza było przyjechać i drzeć morde a nie telefonicznie zupełnie tak jakby nie znał swoich praw zresztą już samo to że mu przyjeli a nie miał paragonu to jest szczęśćie

po drugie porównywanie tego do sprawy jaką są czerwone diody w x-boxie 360 to wynikt nieobiektywizmu gdyż
na to piersze nie ma dowodów a na to drugie tak

PS.Odosobniony przypadek i taka afera LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować