Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Gildia gram.pl w X-Fire.

355 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2007 o 21:42, Graffis napisał:

Ha! A mi się udało! Ha! Posortowałem statusy najlepiej jak umiałem. I mam ochotę wywalić z
Gildii wszystkich którzy wymyślili sobie oryginalne nicki, których nie daje sie znaleźć na
gram.pl :/

Fajnie ze posortowales (zero ironii, naprawde fajnie, dobrze wiedziec ze ktos jeszcze w ogóle pamieta ze istnieje gildia gram.pl), ale rangi nadal są niepozmieniane, chyba do konca zycia pozostane przodownikiem :P
No chyba ze zmiana rang lezy w interesie usera i to on powinien przypominac adminowi o forumowym awansie, dokładnie nie wiem.

Dnia 09.12.2007 o 21:42, Graffis napisał:

Ja siedzę na chacie 24/7 (dosłownie, mam na to świadków!) a
odwiedzających jest jak na lekarstwo. Nie chcemy rzucać co pół godziny global-invite

Ja mam ten problem z czatem ze mi sie odkleił (jak wszyscy, miałem przypiety), i za cholere nie wiem jak go przypiąć z powrotem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 08:24, Rusell napisał:

No chyba ze zmiana rang lezy w interesie usera i to on powinien przypominac adminowi o forumowym
awansie, dokładnie nie wiem.

No właśnie taki jest problem, muszę wiedzieć, ze ktoś dostał/awans degrad, by odzwierciedlić to w Gildii. Twój zaraz zmieniam, wieczorem powinienem tez w tej sprawie postować na stronach Gildii.

Dnia 10.12.2007 o 08:24, Rusell napisał:

Ja mam ten problem z czatem ze mi sie odkleił (jak wszyscy, miałem przypiety), i za cholere
nie wiem jak go przypiąć z powrotem :P

Będzie wieczorem global w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 23:52, Vesania666 napisał:

mam kliknąć w "Apply to Join" i napisać wiadomość, tak?


Tak, dokładnie. Nawet nie musisz nic pisać w wiadomości, wystarczy tylko wysłać, sam fakt, że wiesz o naszym istnieniu, świadczy o tym, że jesteś z gram.pl ^^ Zmień tylko później nick na gramowy, żebyśmy mogli ustawić rangę adekwantną do tej z forum.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 17:13, trutututu napisał:

Tam wciskam "Apply to Join" i wyskakuje mi takie okienko z moim emailem i jak w to kliknę to
jakiś kod muszę wpisać o co w tym chodzi????


to okienko to miejsce na wpisanie kodu, który na maila dostałeś. czytaj wiadomość, która Ci się po kliknięciu wyświetla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, właśnie chciałem wejść na ten nasz chat z Xfire i patrzę na "Chat Rooms" i co? Nie mam tego chatu ;/ Jakbyście mi mogli Invite dać to byłoby fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:54, kapistar1 napisał:

Kurczę, właśnie chciałem wejść na ten nasz chat z Xfire i patrzę na "Chat Rooms" i co? Nie
mam tego chatu ;/ Jakbyście mi mogli Invite dać to byłoby fajnie...

Napisz do Graffisa.
Ale o tej porze i tak nie ma po co wchodzic na czat, zazwyczaj siędzi tam jedna- dwie osoby, lepiej wejsc wieczorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:54, kapistar1 napisał:

Kurczę, właśnie chciałem wejść na ten nasz chat z Xfire i patrzę na "Chat Rooms" i co? Nie
mam tego chatu ;/ Jakbyście mi mogli Invite dać to byłoby fajnie...

Czujnym okiem Graffis spogląda na forum... ''Taaa, taaa...'' Invite w drodze za chwilę. Co do obecności to... zależy to od was. My jesteśmy na czacie cały czas po to, by sie przypadkiem nie zamknął (a zdarzało się to już) nie po to, by ludzi sobą straszyć ;P Tak czy siak, po invite link do czatu znajduje się w zakładce Servers w kliencie XF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:54, kapistar1 napisał:

Kurczę, właśnie chciałem wejść na ten nasz chat z Xfire i patrzę na "Chat Rooms" i co? Nie
mam tego chatu ;/ Jakbyście mi mogli Invite dać to byłoby fajnie...

A jak nawet byś wszedł to wytrzymaj tam 5min :p... jak to niektórzy mówią to jest "ciemne siedlisko SPAMU :P" więc nie ma po co tam siedzieć, jedynie kiedy się da z kimś normalnie pogadać to jak są 4 osoby :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2007 o 14:56, Rusell napisał:

Ale o tej porze i tak nie ma po co wchodzic na czat, zazwyczaj siędzi tam jedna- dwie osoby,
lepiej wejsc wieczorem...


jasne, jasne. o taj porze jest najlepiej, bo potem za dużo bydła (bez obrazy:P) się zbiera i nie wiadomo o co chodzi :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, Invite''a dostałem, pogadałem i posiedziałem aż 20 minut =] Teraz wychodzę bo muszę coś załatwić, ale od czasu do czasu będę tam pisał. Co do siedliska spamu... to tak jest na 90% czatów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Apply to Join
Your application has been submitted and will be reviewed by the guild owner." ... Prosze o przyjecie mnie do gilid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja także chciałbym dołączyć do gildii, ale jak daję apply to join to pisze mi verify your e-mail addesss. Klikam to i na pocztę mi nic nie przychodzi, tak samo mam w profilu. Mam tam real e-mail i pod moim mailem mam to samo verify your e-mail address. Czy ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 10:28, Skarmory napisał:

/cut/


Eh mam ten sam problem... E-mail potwierdzający konto w X-Fire nie doszedł a czekam na niego już około tygodnia :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować