Zaloguj się, aby obserwować  
Diverso

Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 - temat ogólny

29 postów w tym temacie

A jak dokonać przemiany na SSJ2 itd (czy jak to się tam pisze) :D Właśnie zacząłem moją przygodę z tą grą :) zawsze marzyłem by sobie w nią zagrać i w końcu się spełniło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:15, Alexx1 napisał:

Małe szanse, nie wyobrażam sobie tej gry na PeCety. Sterowanie i te sprawy. PCtowcom
pozostaje MUGEN.


A gdzie tam mugen, mamy ESF''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 10:23, ArkStorm napisał:

A jak dokonać przemiany na SSJ2 itd (czy jak to się tam pisze) :D Właśnie zacząłem moją
przygodę z tą grą :) zawsze marzyłem by sobie w nią zagrać i w końcu się spełniło :D

Musisz mieć wystarczająco dużo "punktów" do tego celu. Pod paskiem energii masz cyfry, one się co chwilę zwiększają. Do każdej zmiany o jeden stopień (wykonujesz ją wciskając prawego analoga, albo lewego, nie pamiętam, bo dawno nie grałem) wymagany jest jeden punkt. Jeśli chcesz od razu przeskoczyć o dwa, to musisz nacisnąć analoga i odpowiedni kierunek (do SSJ2 to chyba góra+analog) albo po prostu najpierw nacisnąć samą gałkę raz i zmienić się w SSJ i potem nacisnąć drugi raz żeby wejść na SSJ2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 18:15, Alexx1 napisał:

Małe szanse, nie wyobrażam sobie tej gry na PeCety. Sterowanie i te sprawy. PCtowcom
pozostaje MUGEN.


A widzisz ja gram w Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi 3 na piecu ;P pada mam prawie jak od PS2 :) i mogę czerpać pełną przyjemność z gry :) nie muszę zagradzać chaty konsolami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2009 o 19:57, Diverso napisał:

Emulator? W sumie PS 2 brzydkie nie jest, a i mało miejsca zajmuje.


Brzydkie nie jest, miejsca może i dużo nie zajmuje ale wolę je zastąpić laptopem, który zajmuje jeszcze mniej miejsca i przydaje się częściej i bardziej. W sumie popykałem trochę i płytę mogę oddać już kumplowi. Gra raczej nie dla mnie, zbyt dynamiczna. Nie mogę się ogarnąć :D może Tekken 5 bardziej mnie do siebie przyciągnie :) W 3 część zagrywałem się jak głupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idzie jeszcze gdzieś tą gre dorwać ? Pochodziłem po okolicznych sklepach i nigdzie w Rybniku znaleźć nie umie a jak jest na necie to w cenie 150zł w zwyż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 21:14, NdysH napisał:

Idzie jeszcze gdzieś tą gre dorwać ? Pochodziłem po okolicznych sklepach i nigdzie w
Rybniku znaleźć nie umie a jak jest na necie to w cenie 150zł w zwyż...

Jeśli nie znajdziesz trójki, to spokojnie możesz inwestować w BT2, bo jest równie zajebisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować