Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Call of Duty - dzień trzeci

34 postów w tym temacie

Lucas the Great

Najwyższy już czas przyjrzeć się dokładniej grze Call of Duty 4. Nasz recenzent, Mysza, przeszedł ją na różnych poziomach trudności, zasmakował tez nieco rozgrywki sieciowej - nieco, bo chętnych do zabawy było w tak wielu, że serwery zostały przeciążone...

Przeczytaj cały tekst " Weekend z grą Call of Duty - dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie śpieszyliście się, myślałem już że recenzja zostanie opublikowana jutro...
Co do problemów z multi... ponoć jest jakiś problem z głównym serwerem, czy coś takiego. Za parę dni będzie można już swobodnie grać. Do tego czasu pozostaje tryb single, chyba że ktoś ma bardzo szybkie łącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:28, Vuko Drakkainen napisał:

Kurcze mieć CoD-a to by było coś! Ale zdecydowałem że na pierwszym miejscu jest nauka i...
dziewczyny :) a z grami komputerowymi najwyższy czas dac sobie spokój.

Zakład że kiedyś i tak pewnie zagrasz w tą grę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy ale singiel jest po prostu zalosny. Skrypty skryptami ale COD1 pozostaje najlepsza czescia z serii(single) natomiast multi to co innego. Szkoda, ze dostanie sie na serwer to taka meka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super recka,zajeb**** gra,czegoz chciec wiecej,no moze zeby jutro po przyjsciu ze szkoly byla przesylka,bo jak nie to poczta splonie.

Vuko
Niemozna tez ograniczac sie do nauki i panienek,wszytskiego trzeba w zyciu sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super Gierka Fajna Misje w Rosji a w szczególności Wypas zakamuflowany Karabin Snajpierski jeszcze w dodatku z tłumikiem ;] ale gra krótka w połowie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za 2 Posta ale chciałem dodać ze gierka ma naprawde niskie wymagania na moim 6600 GT wszystko na Max tylko shadow i AA wyłączyłem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a moje zamowienie juz oczekuje na wyslanie jutrzejszego dnia;) teraz tylko musze zobaczyc czy mnie tak wciagnie jak cod uo i nie bede przedluzal wowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:34, Darkstar181 napisał:

> Kurcze mieć CoD-a to by było coś! Ale zdecydowałem że na pierwszym miejscu jest nauka
i...
> dziewczyny :) a z grami komputerowymi najwyższy czas dac sobie spokój.
Zakład że kiedyś i tak pewnie zagrasz w tą grę? :)


Kiedyś musi byc ten pierwszy raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w CoD4 to dla mnie niestety porażka. Po prostu maksymalna arkadówka, zero taktyki, zero współpracy tylko dawaj do przodu walić na oślep bo może coś wpadnie. ET:QW przy CoD4 to gra dla intelektualistów. No chyba, że ktoś lubi bezmyślną rąbaninę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nierozumiem dlaczego,wszyscy się tak podniecają tą grafiką w grze,owszem jest ładna ale bezprzesady,czy ja mam jakiś inny egzeplasz gry?tekstury niektóre jak namalowane,niebo jak makieta stoi w miejscu,jezeli chodzi o animacje naprawde świetna,gampley miodny,niemówiąc o multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się mi podobał weekend z CoDem. Dobrze zrobiony tak jak Tydzień z World in Conflict. Brawo dla autora. To właśnie lubie na gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować