Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z grą Call of Duty - dzień trzeci

34 postów w tym temacie

Pierwsze Call of Duty zaliczam do jednych z moich ulubionych tytułów, więc cieszę się, że zmiana czasu akcji wyszła grze na dobre :) Call of Duty 4 na pewno kupię, ale niestety dopiero jak będę posiadał mocniejszy sprzęt :)
Co do liniowości - moim zdaniem trudno byłoby połączyć tak świetny klimat z pełną swobodą rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:38, roto1 napisał:

Powiem tak nierozumiem dlaczego,wszyscy się tak podniecają tą grafiką w grze

Ja tam nie zauważyłem żeby ktoś się nią podniecał, głównie ludzie chwalą sobie niezłą kampanię i bardzo dobry multi. Od zachwycania się grafiką jest Crysis.
>czy ja mam jakiś inny egzeplasz gry?
Nie, masz po prostu stary komputer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przeczytany przeze mnie weekend odkąd jestem na Gram.pl. No, ale też jedna z najlepszych gier wydanych przez CDP odkąd tu jestem. No właśnie szkoda, że to był tylko weekend. A nie tydzień, tak jak w przypadku MoH:A. Tu także można było opisać przecież misje...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 17:24, Lucas the Great napisał:

> ale też jedna z najlepszych
> gier wydanych przez CDP odkąd tu jestem.
Ekhem... wydawcą CoD 4 jest LEM :)


Fakt mój błąd. Ale tak bardzo już jestem przyzwyczajony do CDP, że sam nie wiem dlaczego skojarzyłem CoD''a z nim...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę strzałem w dziesiątkę ! Mam ją od dnia premiery gdy tylko odpaliłem tryb SinglePlayer to myślałem że sie popłaczę. To było zbyt piękne by mogło być prawdziwe, myślałem że "gram w film". Jest to jedna z KILKU gier która wprowadza innowację w rozgrywce (Wcześniej innowacje wprowadził CoD2 usuwając tryb "100 Zdrowia", a wprowadzając "jesteś ranny, musisz się schować", to było coś. Potem na zupełnie inny poziom rozgrywki wprowadził nas CoD4, Potem Bioshock i Gears of War czy Crysis między innymi).
Oprawa audio-wizualna jak na tamte czasy (o ile pamiętam to był rok 2007) jest świetna, teraz już mi się nie podoba ;p . Fabuła JEST NAJLEPSZA wśród nawet współczesnych Shooterów...
11\10 Oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować