Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guitar Hero III na Wii - dźwięk mono?

24 postów w tym temacie

Zaitsev

Wydawać by się mogło, że czasy dźwięku mono w elektronice dawno minęły, ale jak pokazuje przykład Guitar Hero III na Wii - nie do końca. Gracze nawet z niezbyt wrażliwym słuchem zauważyli, że podczas szaleństw z gitarą muzyka dochodzi tylko z jednej strony.

Przeczytaj cały tekst "Guitar Hero III na Wii - dźwięk mono?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, Wii to ten "jedyny next-gen" szkoda tylko , że PS3 ma mniej problemów z obsługą DolbyTrueHD 7.1
niz ta zabawka ze Stereo , prawda jest taka , że dopóki konsole nie osiagną "fotorealistycznosci" grafika i inne sprawy techniczne bedą decydowały o next-genowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat przy grze "muzycznej" liczy się dźwięk!
A z kiepskim dźwiękiem - gra muzyczna traci grywalność - czyli to co się liczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:38, Makratos napisał:

A, Wii to ten "jedyny next-gen" szkoda tylko , że PS3 ma mniej problemów z obsługą DolbyTrueHD
7.1
niz ta zabawka ze Stereo , prawda jest taka , że dopóki konsole nie osiagną "fotorealistycznosci"
grafika i inne sprawy techniczne bedą decydowały o next-genowości.


Wii nie ma żadnych problemó z obsługą Dolby ProLogic II, po prostu w GHIII jest ewidentny bug z winy producenta gry, a nie konsoli - przecież sam dobrze wiesz że inne gry na Wii problemów żadnych z dźwiękiem nie mają...

To raz, dwa - dla mnie grafika i sprawy techniczne nigdy nie zadecydują o next-genowości. Być może bycie graczem od prawie 15 lat zmieniło moje podejście do tych spraw drastycznie, bo za dużo już widziałem, ale fakt faktem że tylko Nintendo poważyło się na coś z zupełnie innej beczki (w sensie sterowania) - Microsoft i Sony w swoich "next-genach" nie pokazały tak naprawdę kompletnie nic rewelacyjnego... A poza tym pokaż mi ile osób ma w domu zestaw TV HD + zestaw kolumn 7.1? Ja nie znam nikogo takiego osobiście...

Trzy - zgadzam się, że taka wpadka w grze muzycznej to w zasadzie nie gwóźdź a cała trumna dla gry muzycznej i Activision musi jak najszybciej znaleźć jakieś rozwiązanie problemu (patch przez WiiConnect24?), bo inaczej GHIII na tej platformie skazany jest po prostu na śmierć, i to bolesną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat ja mam telewizor HD i zestaw kina 7.1 oparty na amplitunerze onkio - akurat żadnej gry na ps3 7.1 nie miałem (to chyba tylko do filmów BR). Co do dźwięku na wii - dolby prologic to tylko badziewny sorround i mają go nawet telewizory, a puszczanie muzyki tylko w jeden kanał (tego nawet mono nie można nazwać) podczas gdy pozostałe dźwięki są stereo na dwa to jakaś straszna niedoróba, nie wierzę, że revolution by tego nie pociągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 11:08, Konował napisał:

Wii to zabaweczka więc trudno się dziwić takiemu obrotowi sprawy;).

Chyba nie widziałeś tej "zabaweczki" w akcji, kotku. ^_____^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:33, KannX napisał:

Przecież nie powinni narzekać, w końcu liczy się grywalność a nie grafika i dźwięk :P

W tym przypadku liczy się i grywalność i dźwięk...
Przecież GH to gra muzyczna.

Co do tego - to ciekawe czy wydadzą patcha? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest nie to, że gra nie obsługuje Dolby ProLogic, ale, że we wszystkich informacjach o grze jest napisane, że obsługuje tą technologię. Czyżby oszukiwanie klienta? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu technika pnie się w górę :D Jeszcze trochę i będziemy musieli sobie śpiewać po nosem. No ładnie załatwili widać się nie postarali :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować