Zaloguj się, aby obserwować  
db86

Painkiller Czarna Edycja

24 postów w tym temacie

Przy uruchamianiu gry Painkiller Czarna Edycja wyświetla się komunikat "ERROR: could not Initialize DirectX Renderer". Czy ktoś wie coś na temat tego problemu? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,... komunikat odnosi się do karty graficznej i w większości wypadków oznacza iż posiadana karta graficzna nie spełnia minimalnych wymagań gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem sobie grę painkiller i jakoś niezbyt przypadła mi do gustu. Musze wam powiedzieć że nie podoba mi się ze względu na to że trzeba tylko chodzić i rozwalać i nic po za tym oprócz jeszcze zbierania kart tratona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:14, muniok napisał:

Właśnie kupiłem sobie grę painkiller i jakoś niezbyt przypadła mi do gustu. Musze wam powiedzieć
że nie podoba mi się ze względu na to że trzeba tylko chodzić i rozwalać i nic po za tym oprócz
jeszcze zbierania kart tratona.


Właśnie na tym polega urok tej gry.Bezstresowa rozwałka.Taki odstresowywacz coś jak serious sam tylko że mroczne.No i ci bossowie.No ale nie każdemu podoba sie taki typ gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:23, przemas15 napisał:

Ja grałem w painkillera i mi się podoba gra i w ogóle grafika jest fajna

Nic nie mówiłem o grafice, ale masz racje akurat grafika jest dobra, przyznam że nawet bardzo dobra. Ale reszta gry to raczej mi się nie podoba. Każdemu pasuje co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 21:24, muniok napisał:

> Ja grałem w painkillera i mi się podoba gra i w ogóle grafika jest fajna
Nic nie mówiłem o grafice, ale masz racje akurat grafika jest dobra, przyznam że nawet bardzo
dobra. Ale reszta gry to raczej mi się nie podoba. Każdemu pasuje co innego.

Zgadzam się z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 18:14, muniok napisał:

Właśnie kupiłem sobie grę painkiller i jakoś niezbyt przypadła mi do gustu. Musze wam powiedzieć
że nie podoba mi się ze względu na to że trzeba tylko chodzić i rozwalać i nic po za tym oprócz
jeszcze zbierania kart tratona.


Eeee.....jakie karty ?....tratona ?.....nie znam :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak juz jestesmy przy tej swietnej szczelance to polecam zagrac sobie w druga czesc (BOH) a dokladnie w plansze "Pentagon". Niestety dostepna jest tylko od poziomu trudnosci "koszmar" (nightmare). To bardzo krotka ale niesamowicie dynamiczna plansza z nie byle jakim przeciwnikiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:31, Misquamaqus napisał:

Jak juz jestesmy przy tej swietnej szczelance to polecam zagrac sobie


....w multi :) - super tempo , żywi, nieliniowi, wymagający przeciwnicy, fizyka
the best of multi fps :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ikonka trochę myli... Przecież powinna być od gry, a nie pomocy technicznej... Mam problem z misją LEningrad w dodatku, nie mogę przejść, bo jak skoro wszyscy strzelają?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
"ERROR: could not Initialize DirectX Renderer" - mogę zrozumieć, że komunikat pokazuje mi się na kompie z Athlonem 2000+, Radeonem 9600SE i 1GB RAM (choć nie jestem całkiem do tego przekonany, bo i gierka pierwszej młodości nie jest), ale na laptopie z Vistą (Core Duo T7100 1,8GHz, 1 GB RAM)) też czytam to samo. Co może być powodem? Na kompie z Athlonem komunikatu mogę się właściwie tylko domyślać gdyż wyświetla mi się szare okno jedynie na pasku widać "ERROR..". Gra zakupiona jak najbardziej legalnie. Wydanie CDProjekt, zakup "Biedronka" :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do działu Pomocy Technicznej ( http://www.gram.pl/pomoc.asp :)), być może coś stamtąd Ci pomoże (o ile się dobrze orientuję, to PK:BE "z Biedronki" to po prostu wersja z nXK przepakowana do dużego kartonu). A jeśli nie, to kombinuj z różnymi wersjami DirectXa i sterowników do Twojej karty, może coś to da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować