Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Crysis - dzień pierwszy

37 postów w tym temacie

Lucas the Great

Słowo się rzekło (we wstępniaku na ten tydzień), pora więc zacząć Tydzień z grą Crysis. Dziś nasz autor, Mysza, proponuje odrobinę historycznych technikaliów, czyli wspomnienie rewolucji, jakiej w branży elektronicznej rozrywki dokonał silnik CryENGINE, napędzający grę Far Cry. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Crysis - dzień pierwszy" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mściwój - nie rozumiem, przecież po to jest idea tego tygodnia czy weekendu - wzbudzić zainteresowanie grą.

A co do artykułu - faktycznie, ciekawy. Szczerze mówiąc zadziwiają mnie screeny, który nawet na dzień dzisiejszy nie są brzydkie. A która gra w takim wieku może się tym pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, same recenzje perełek na gramie : CoD 4, Crysis, Hellgate...
Grałem w demo Crysisa, i muszę powiedzieć że to super gra. Gdy tylko sprawię sobie lepszego kompa (żebym mógł odpalić na średnich ustawieniach :) ) natychmiast to kupię :)
Polecam wszystkim fanom futurystycznych strzelanek i tajemniczej fabuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Far-Cry''a grałem parę razy, screeny przypomniały mi stare dobre chwile spędzone z tą grą. Jest świetna, może znów w nią zagram :) Crysis jest również przełomową grą, jak kiedyś był Farcry. Demo przeszedłem kilka razy :P , właśnie dla takich gier kupiłem nowego pieca :) Na pewno będzie warto wydać te pewnie 129 zł. Już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny opis całego silnika CryENGINE który istotnie trzy lata temu wywołał spore zamieszanie na rynku. Zapowiada się fajny tydzień z Crysis. Niedługo przekonamy się co oferuje CryENGINE 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buu... A myślałem , że coś o Crysisie od razu będzie. ;P

W sumie, to Far Cry był ówczesnym przełomem, w sumie, to szkoda, że takowa kontynuacja nie będzie już aż takim "OMFG CO ZA GRAFA!". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tekst napisany rzetelnie, literówek nie uświadczyłem, ale co najważniejsze widać że piszący grał w grę co daje dużo większe możliwości opisania, nie to co "profesorowie o grach" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:34, Mściwój napisał:

Och, co za przypadek. Z CoD 4 weekend, z Crysisem tydzień, a z Wiedźminem 2 tygodnie... No
cóż, rozumiem - marketing, te sprawy...


A jaki, przepraszam, to ma związek z marketingiem? Bo jakoś nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst spoko, czekam do jutra na dalszą część.
A tak poza tym to w FarCry''u najbardziej podobało mi się, jak kolesie zjeżdżali z górki. xDD
a broń zostawaili...
Jedyne co mnie wkurzyło w grze, to to, że nawet na najłatwiejszym poziomie koleś strzela do ciebie z szturmowego, tego najzwykleszego, ja go ledwo przez snipere widze, a ten z 200 metrów napiernicza we mnie ile wlezie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować