Zaloguj się, aby obserwować  
Kambo

WarCraft forumowa gra RPG

916 postów w tym temacie

[No, nie odchodź, please! Jedna z ciekawszych i bardziej racjonalnych postaci nie może odejść! Z tym królem Arturem tak pokombinowałem, gdyż już prowadzę Bingolo tak długo, że tracę już pomysł za pomysłem - ten gostek nie ma dość!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:25, morze napisał:

[No, nie odchodź, please! Jedna z ciekawszych i bardziej racjonalnych postaci nie może
odejść! Z tym królem Arturem tak pokombinowałem, gdyż już prowadzę Bingolo tak długo,
że tracę już pomysł za pomysłem - ten gostek nie ma dość!]

[Moja poprzednia postać to była i tak napakowana i przedobrzona. Nową nie chcę robić, bo jak widzę króla Artura, Merlina i zamek Camelot w świecie Warcrafta to aż mnie to przeraża ;P . ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Bez urazy, ale to w ogóle nie trzyma się kupy! Będę dalej to wertować, ale na przyszłość pisz z większym sensem]

-Elfie! Poszukuję mego bratanek Arogoona. Przybył tu jakiś czas temu. Czy go widziałeś?
-Zaraz ja... Wujaszek Albert!
-Arogoon! Chłopcze, coś z sobą zrobił!
-To nieważne. Poznaj, to jest Maeria. Maerio, to jest mój wuj Albert. Wuju Albercie, co ty tutaj robisz?
-Nie tutaj chłopcze. Chodźmy na razie do gospody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:28, Kalejdoskop86 napisał:

[Moja poprzednia postać to była i tak napakowana i przedobrzona. Nową nie chcę robić,
bo jak widzę króla Artura, Merlina i zamek Camelot w świecie Warcrafta to aż mnie to
przeraża ;P . ]

[Napakowałem tyle, by dalej jakoś prowadzić fabułę. Przyznaję, że to za bardzo nie trzyma się świata WarCrafta, ale ciekawsze tematy zostały już zużyte. No weź, popiszmy jeszcze trochę :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:34, morze napisał:

[Napakowałem tyle, by dalej jakoś prowadzić fabułę. Przyznaję, że to za bardzo nie trzyma
się świata WarCrafta, ale ciekawsze tematy zostały już zużyte. No weź, popiszmy jeszcze
trochę :P]

[Według mnie ten temat powinien być albo "wyczyszczony" albo założony od nowa, bo teraz się tego odkręcić już nie da niestety... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:36, Kalejdoskop86 napisał:

[Według mnie ten temat powinien być albo "wyczyszczony" albo założony od nowa, bo teraz
się tego odkręcić już nie da niestety... ]

[To już nie ode mnie zależy. Formalnie ten temat nadal należy do Bingolo, więc to on musi podjąć decyzję]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2008 o 22:38, morze napisał:

[To już nie ode mnie zależy. Formalnie ten temat nadal należy do Bingolo, więc to on
musi podjąć decyzję]

[Ja w każdym bądź razie się wypisuję. Zrobił się śmietnik, którego nie można posprzątać, bo jest zbyt zaawansowany. Żegnam was (w tym temacie) ! :) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszliśmy w kierunku gospody, wuj wybrał jednak cichą, tanią gospodę w której jedynymi gośćmi był paladyn siedzący w kącie,i my.
-Tak... tu będzie dobrze.
Powiedział wuj. Usiedliśmy w drugim kącie i zamówiliśmy po kuflu piwa.
-Mów wuju ! Mów co cię tu sprowadza, jak śmiem sądzić zapewne niezwykłe przemieszczenia się drzewa.
-Ciszej chłopcze... Ściany mają uszy, a wróg może być wszędzie. Dziewczyno... przedstaw mi się.
Wyszeptał spod kapelusza miętoląc swą brodę wuj.
-Jestem Mearie Enaloof drogi starcze.
-Ta... to by się zgadzało. Znam twego dziada. Ja jestem Gandar Prawieczny. Przeżyłem wasze 4 życia. Przeszedłem tyle, ile doliczyć się nie możecie. Ale mniejsza o to. Co sprowadza mnie w to zacne miejsce ? Otóż dziwne przemieszczenie się serca Elfów. Musimy pogadać z Mosseniosem, tylko on wie dość dużo o tej sprawie żebym mógł w tym pomóc.
-A więc ruszajmy !
Rzuciłem na stół zapłatę za piwo, i ruszyliśmy w kierunku wyjścia. Nagle przerwała nam postać siedząca w kącie...
-Hola Hola ! Wędrowcy, musimy pogadać !
Czyżby kłopoty ? Może jakaś pomoc ? Stałem jak w ryty myśląc co robić dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
-O co chodzi?
-Chcę spytać, czy nie widzieliście tego człowieka? - zapytał nieznajomy pokazując wam zdjęcie wysokiego mężczyzny w czarne zbroi
-A kto pyta? - zapytała Maeria
-Paladyn Vazir. Obecnie sprawuję funkcję kapitana straży, a ten cholerny Hreshal sprawia mi duże problemy!
-A to niby czemu? - zapytał paladyna twój wuj.
-Mamy bowiem tu do czynienia z paladynem renegatem, co gorsza miał do czynienia z czarną magią itp. No i oczywiście ostatnie problemy są jego i jego ludzi zasługą. A więc mieliście z nim do czynienia czy nie?
-Przykro mi, ale nie - powiedziałeś
-Trudno, ale uważajcie na tego gościa. Nie wiemy co to za organizacji, którą przewodzi, ani jego celów. Jakbyście coś wiedzieli, skontaktujcie się ze mną.
-Dobrze, panie władzo - powiedziała sarkastycznie Maeria
Po jego odejściu twój wuj powiedział:
-A teraz idźmy do Mosseniosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Mosseniosa spotkaliśmy bandę rzezimieszków, próbowali nas okraść. Jednak szybko się z nimi rozprawiliśmy.
-To miasto spada na psy...
Powiedział starzec.
-Raczej wioska wuju.
-Niegdyś ta wioska była ogromnym miastem, na miarę miast Ludzkich.
Westchnął wuj.
-Jak to ?
Jednak to pytanie zostało bez odpowiedzi. Doszliśmy do Mosseniosa.
-Ty stary psie ! Nasher !
-Mossenios, kope lat ! Co się tu do licha dzieje !?
Krzyknął wuj, po czym rzucił się na Mosseniosa.
-Straszne rzeczy Nasher, okropne, pod moją nieobecność wiele się tu zmieniło. To miasto, teraz już wioska, jest niebezpieczna. A drzewo Elfów zostało teleportowane ! Wysłałem ekspedycję żeby się tym zajęła. Mearie ! Zdaj raport.

[Z tym zdjęciem przesadziłeś :D]
[Dzieje się tu coś jeszcze ;p?]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Gra podupadła i nie ma co tu gadać. Coś mi się zdaje, że nie wypaliłem jako MG, więc zwracam Bingolo pałeczkę z powrotem. Życzę powodzenia.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj... gra podupada... może będę MG przez jakiś czas. Mam już jako taki schemat na przygodę. Zacznie się ona w Stormwind w karczmie, ale potrzeba graczy. Ktoś chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:42, Kalejdoskop86 napisał:

Ojj... gra podupada... może będę MG przez jakiś czas. Mam już jako taki schemat na przygodę.
Zacznie się ona w Stormwind w karczmie, ale potrzeba graczy. Ktoś chętny?

Ja.:P O ile gra wypali to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 17:51, Bingolo napisał:

Ja.:P O ile gra wypali to ja.

Jakoś odnowię. Potrzeba drużyny 5 osób przynajmniej. Awanse ja rozdaję, a fabuła również jest inna.
Później zrobię nową kartę postaci na wzorzec, bo teraz będzie troszkę inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 18:49, Kalejdoskop86 napisał:

Stworzyłem nowy temat z innymi zasadami gry. Chętnych zapraszam tam. :)

Podałbyś nazwę tego tematu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować