Zaloguj się, aby obserwować  
Podasz

Ulubiona pora roku [M]

43 postów w tym temacie

Moją ulubioną porą roku jest zima. Po prostu jest to dla mnie najpiękniejsza pora roku, kiedy wszystko otulone jest białą, grubą pierzyną. Jak jeszcze jest porządny mróz, świeci słońce i niw ma wiatru to pogoda jest wspaniała. Bierzesz psa i do lasu na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że lato ponieważ Wolne od szkoły , ciepło ,dziewczyny skromnie ubrane :), oraz można sie opalać na plaży i kapać w jeziorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Jesień i Wiosna, a i Zimą nie pogardzę. Lata nie znoszę. Dlaczego? Upał mi żyć nie daje, długie dni (nie lubię siedzieć na podwórku do późny gdy słońce jeszcze świeci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suma sumarum... chyba lato :)
Pod koniec lipca obchodzę urodziny; wolne od nauki; czas na pracę, ale i na zabawę (w sumie to studenci mają przez cały rok zabawę i tylko raz na semestr muszą siąść do książek i pozaliczać te wszystkie egzaminy w czasie sesji ;); można uprawiać masę sportów wodnych na naszym jeziorze; pograć w piłkę/kosza/siatkówkę/itp. z kumplami na boisku, romantyczne zachody słońca z dziewczyną :);
Wady: Hmm... Czasami jest tak gorąco, że nie ma się na nic ochoty; denerwują komary :)

Co do zimy. Cóż, jest zimno :) i to jest największy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lato! Bo są wakacje :P. Ale najbardziej lubie zimę, fajnie jest wtedy pograć w jakiegoś RPG-a lub przeczytać dobrą ksiązke, gdy za oknem pada śnieg i jest zimno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować