Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Haze tuż przed świętami

23 postów w tym temacie

pepsi

Przedstawiciele Ubisoftu zapowiedzieli, że premiera oczekiwanego shootera Haze nastąpi 14 grudnia. Gra będzie miała co prawda sporą konkurencję ze względu na niezwykle gorący okres przedświąteczny, ale przynajmniej posiadacze PS3 szybciej dostaną w swe ręce obiecujący projekt studia Free Radical Design.

Przeczytaj cały tekst "Haze tuż przed świętami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:17, kr0pek napisał:

W jaki sposób ta gra ma rywalizować z AC, skoro:

1)To dwa różne gatunki?

Racja.

Dnia 13.11.2007 o 15:17, kr0pek napisał:

2)AC też jest od Ubisoftu?

Prawda.

Bardziej bym powiedział, że Haze rywalizowałby z UT III oraz z CoD4. ;P

A sama gra - zapowiada się imho świetnie, ale niedługo przekonamy się w praktyce.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:38, Jan Czarny napisał:

Przecież konsole są gorsze od PC


To jest sprawa dyskusyjna, jednakowoż chciałbym zobaczyć tę grę na PC. Nie wiem czemu ale zawsze myliłem ją z TimeShiftem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę zapowiada się ciekawie, chociaż po samych screenach nie da się zbyt dużo wywnioskować. Na pierwszy rzut oka, przypomina mi Halo, jednak nie jestem bardzo zoorientowany co do tej gry...;)
W tym okresie przedświątecznym, będzie sporo tego typu premier, i mam nadzieję że chociaż jedna gra okarze się prawdziwym hitem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam się zastanawiać. Jak ktoś ma PS3, to nie ma nad czym. Tę grę warto kupić w ciemno, Free Radical to jeden z najlepszych teamw od gier FPP, więc z całą pewnością nie zawiedzie. Ja na razie poczekam na ewentualną konwersję na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard Beast, kupować w ciemno? ponad 2 stówki? nie ja...

1.Demo... wtedy ,można się zastanawiać nad kupnem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować