Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Supreme Commander na X360 już oficjalnie

35 postów w tym temacie

pepsi

Niedawne słowa Chrisa Taylora znalazły pokrycie w rzeczywistości - RTS Supreme Commander w wersji na Xboksa 360 został oficjalnie zapowiedziany. Wydawcą gry nie będzie jednak THQ, a firma Aspyr, która omawiany produkt na rynek wprowadzi na początku przyszłego roku.

Przeczytaj cały tekst "Supreme Commander na X360 już oficjalnie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem konsolowcem, ale mysle ze strategie tego typu nie powinny pojawiac sie na konsole. Turówki to ja jeszcze rozumiem, ale to to raczej nie.
Poprzez to zaciera sie pewien charakter konsol. Taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początkowo sądziłem że to jakiś ponury żart, gra która wymaga zdolności niemal niewyobrażalnych (przynajmniej dla mnie, początkującego stratega) umiejętności gry na Piecu miałaby zostać wydana w niewiele zmienionej formie na XboXa360?

Nigdy nie widziałem gry w RTSy na konsoli (nawet nie mogę sobie wyobrazić, mając na myśli SupComa), musieliby zmniejszyć wymiar rozgrywki z setek jednostek na dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie, ludzie, co za chora wizja SC na X360...
Toć przy dowodzeniu aż TYLOMA jednostkami na dodatek padem, będzie ciężko grać. Chyba, że naprawdę spowolnią rozgrywkę, bo nie widzi się mnie granie w tak ogromną strategię na padzie. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraju92... niestety gdyby było tak jak mówisz to życie konsol szybko by się skończło. Bo miałbyś na kompie to samo a nawet więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 16:26, Kraju92 napisał:

Według mnie gry z PC powinny być na konsole, a gry z konsoli na PC.



I co na takim układzie zyskałyby konsole ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ambitny pomysł, a na padzie da się sensownie grać w takie gry i o ile wiem SupCom to nie pierwszy RTS na X360 - wcześniej było bodajże coś z Władcą Pierścieni (nie bijcie, nie pamiętam tytułu i nie mam czasu sprawdzić... :( ). Próbowałem już grać w to na padzie i miało to ręce i nogi. A skoro tamto miało to i SC może się udać...

Aha, Sita - "świętokradStwo" - robić błędy z autokorektą? Wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno im będzie zrobić tego Supcomma grywalnego; chyba jest to za bardzo złożona gra. Ale jak im wyjdzie to tylko pogratulować, a posiadacze X0 będący jednocześnie fanami RTSów powinni obowiązkowo pomaszerować po przynajmniej jeden egzemplarz ;) Ale oczywiście jeżeli gra będzie udana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:01, Kifa napisał:

Bardzo ambitny pomysł, a na padzie da się sensownie grać w takie gry i o ile wiem SupCom to
nie pierwszy RTS na X360 - wcześniej było bodajże coś z Władcą Pierścieni (nie bijcie, nie
pamiętam tytułu i nie mam czasu sprawdzić... :( ). Próbowałem już grać w to na padzie i miało
to ręce i nogi. A skoro tamto miało to i SC może się udać...


Tak samo jak da radę grać w platformówki i bijatyki na klawiaturze, tylko czy to wygodne? Wątpię. I nie mów, że jak płyciutkie BfME 2 przeszło, to i Sup Com przejdzie, bo te gry dzieli przepaść. W Sup Com jak idealnie nie zgrasz ataku kilku setek jednostek z kilku stron (morze, powietrze, ziemia) to zapomnij o wygranej. W BfME 2 wystarczyło rzucić hordę na wroga i patrzeć.

Azreix - pociesz sie, że my im zabraliśmy Gears of War ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować