Zaloguj się, aby obserwować  
chachciu

AmericasArmy

75 postów w tym temacie

Dnia 20.02.2007 o 21:27, IMPERATOR1990 napisał:

mam jesce jedno pytanko (dopuki gierka mi się niescągnie)
Oco chodzi z Honorem ?
to jest cos podobnego z battelfiled 2 z odznaczeniami, stopniami itp.. ??


Po prostu, w trakcie gry, na liście graczy przed ksywką widać w nawiasach takie liczby od 1 do 99 bodajże, im większa tym większy honor, a tym samym doświadczenie kogoś w grze. Zaczynasz z 10 poziomem honoru i tak za każde złe zachowanie (zranienie/zabicie sojusznika, zranienie/zabicie zakładnika) dostajesz punkty ujemne, zaś za prawidłowe zachowanie (zabijanie wrogów, pomaganie lub samodzielne kończenie celów misji - bowiem gra polega głównie na tym, ciężko jest tak po prostu wybić wszystkich itp). W miarę zdobywania punktów rośnie ci poziom honoru (lub spada, jeśli zdobywasz punkty ujemne), wygląda to bardzo podobnie jak sprawa zdobywania doświadczenia i kolejnych poziomów w grach RPG :) Wyższy poziom honoru może tobie pomóc np przy wyborze odpowiadającej tobie klasy (czasami np ciężko się załapać na snajpera, jeśli będziesz mieć wyższy honor niż inni próbujący wziąć tą klasę, to właśnie tobie zostanie ona przydzielona), po za tym bodajże na 15 poziomie honoru możesz już grać w misjach SF i modyfikować swoje M4 :) Ale mogę się mylić, dawno w AA nie grałem, znalazłem ukojenie w CS:S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:46, Sth`Devilish napisał:

zaś za prawidłowe zachowanie (zabijanie wrogów, pomaganie
lub samodzielne kończenie celów misji - bowiem gra polega głównie na tym, ciężko jest tak po
prostu wybić wszystkich itp)


Zapomniałem dodać, że za prawidłowe dostajesz oczywiście punkty na plus :). Po za tym przy strzelaniu do swoich czeka ciebie auto-kick z serwera. Jak więc widisz, w tej grze bardzo istotne jest to, żeby nauczyć się szybko rozpoznawać przeciwnika (bo odgłosie z wystrzelanej bronii oraz po ubiorze) z daleka, inaczej czeka ciebie niechybna śmierć, lub (jeśli trafisz swojego) kick i utrata punktów honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2007 o 21:50, Earthshaker napisał:

Mam pytanie. Czy gra jest darmowa??


Tak, gra jest jak najbardziej darmowa :) Mozesz ja ściągnąc z tej strony www.americasarmy.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem jak ściągałem z gamershell.com, pomogło tylko ściągnięcie od nowa (najlepiej z innego mirrora).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 09:26, IMPERATOR1990 napisał:

nieznam angielskiego ;/
może mi ktos pomuc w zajerestrowaniu się ??
http://login.americasarmy.com/views/index.php


u góry pisze anoymous ---> register

dalej
User name :piszesz nicka albo swoje imie (radze nicka
e-mail adress swój e-mail
Recive iewsletter klikasz jeśli na maila chcesz dostawać wszystkie nowości
potem dwa razy next i przy image verification wpisujesz te litery co są na obrazku
Chyba sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzęki^
------
ehh... te treningi mnie dobijają wszłasca ten z egzaminem
Casualy Evaulation and Airway Management ;/
zna ktoś odpowiedzi na te zadania >?
moge napisać pytania <po angielsku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktos powiedzeć co zaznaczyć ?!
1. Jaki priorytet ma dla ciebie, medyka, pomoc dla rannego żołnierza:
a) Pierwszorzędny
b) Drugorzędny
c) Nie jest priorytetem
d) Żadna z powyższych odpowiedzi.

2. Twoim obowiązkiem jest nauczyć się udzielania pierwszej pomocy.
a) Prawda
b) Fałsz

3. Ratowanie ludzkiego życia przynosi honor tobie i Armii Stanów Zjednoczonych.
a) Prawda
b) Fałsz

4. Pierwszym krokiem metody „The Combat Life Saving Steps” jest:
a) Kontrola krwawienia
b) Sprawdzenie oddechu
c) Sprawdzenie reakcji
d) Zastosowanie kuracji dla rannych będących w szoku
e) Opatrzenie rany.

5. Jaki jest główny cel zastosowania metody „Shake and Shout”?
a) Sprawdzenie czy ranny nie udaje
b) Wybudzenie rannego
c) Upewnienie się, że osoba jest faktycznie ranna
d) Żadna z powyższych odpowiedzi.

6. Jeżeli ranny dusi się lub nie może mówić, należy:
a) Skończyć ocenę stanu rannego, a następnie przystąpić do udzielenia pierwszej pomocy
b) Przerwać ocenę stanu rannego, a następnie przystąpić do udzielenia pierwszej pomocy
c) Zadzwonić pod 911
d) Zalecić rannemu, aby to „rozchodził”

7. Metoda udrożnienia dróg oddechowych, stosowana w przypadku braku podejrzenia uszkodzenia głowy lub karku nazywamy metodą „head tilt/chin-lift”.
a) Prawda
b) Fałsz

8. Najczęściej występującą przyczyną zablokowania dróg oddechowych jest:
a) Niewystarczająco przeżute jedzenie
b) Język
c) Ciała obce
d) Żadna z powyższych odpowiedzi.

9. Która z poniżej wymienionych procedur NIE JEST częścią metody „head-tilt/chin-lift”?
a) Uklękniecie na poziomie ramion rannego
b) Położenie jednej ręki na czole rannego i odchylenie głowy do tyłu za pomocą dłoni.
c) Położenie opuszków placów drugiej ręki pod żuchwą i uniesienie podbródka.
d) Użycie kciuka do przytrzymania języka, co ma zapobiec jego opadnięciu i ponownemu zablokowaniu dróg oddechowych.

10. W czasie procedury „head-tilt/chin-lift”, należy użyć kciuka do podniesienia podbródka, a następnie palcami ucisnąć miękka tkankę usytuowaną pod nim.
a) Prawda
b) Fałsz

11. Metoda „Jaw Thrust” (odchylania szczeki) jest używana do udrożnienia dróg oddechowych osoby, która ma poważna ranę głowy lub karku.
a) Prawda
b) Fałsz

12. Która z poniższych czynności nie jest częścią procedury „Jaw Thrust”?
a) Klękniecie za głową rannego i oparcie łokci na tej samej powierzchni, na której leży poszkodowany.
b) Położenie dłoni po obu stronach głowy rannego i uchwycenie szczęki czubkami palców.
c) Położenie kciuków na szczęce na poziomie zębów i uniesienie jej do przodu za pomocą obu rąk.
d) Użycie kciuków w celu opuszczenia dolnej wargi i tym samym umożliwienie swobodnego dostępu powietrza do dróg oddechowych rannego.
e) Żadna z powyższych odpowiedzi.

13. Metoda „Patrzeć, Słuchać i Czuć”(The Look, Listen and Feel) używana jest do ustalenia, czy ranny oddycha.
a) Prawda
b) Fałsz

14. Jeżeli ranny nie oddycha, należy:
a) Zadzwonić pod 911.
b) Kontynuować udzielanie pierwszej pomocy.
c) A i B
d) Żadna z powyższych odpowiedzi.

15. Jeżeli po udrożnieniu dróg oddechowych ranny nie zacznie samoczynnie oddychać należy:
a) Rozpocząć procedurę „Shake and Shout”.
b) Użyć metody „head-tilt/chin-lift”.
c) Przeprowadzić reanimację typu usta-usta.
d) Wszystkie z powyższych odpowiedzi.

16. Można stwierdzić, że powietrze dostaje się do płuc rannego, ponieważ jego klatka piersiowa podnosi się i opada.
a) Prawda
b) Fałsz

17. Kiedy nie można zacisnąć nosa rannego lub gdy obrażenia jamy ustnej i szczęki uniemożliwiają zastosowanie reanimacji typu usta-usta, możemy przeprowadzić reanimację typu usta-nos.
a) Prawda
b) Fałsz

18. Jeżeli w czasie wdmuchiwania powietrza klatka rannego nie podnosi się i nie opada należy:
a) Spróbować bardziej udrożnić drogi oddechowe rannego.
b) Zarządzić dwa dodatkowe wdechy.
c) Sprawdzić za pomocą palców, czy nic nie blokuje dróg oddechowych.
d) Wszystkie z wyżej wymienionych odpowiedzi.
e) Żadna z wyżej wymienionych odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tening medyka w AA jest strasznie wkurzający, bo za każdym razem trzeba wysłuchiwać tego wykładu...

Poszukaj w Google coś w stylu americas army trening medyczny odpowiedzi, a zostaniesz oświecony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Mam pewien problem z treningiem. Jest na trzeciej części podstawowego treningu i jestem na ostatniej stacji (część nazywa się chyba"Familization") Nie wiem jak celować z broniek z tej stacji :/ Zawsze albo wywalam za tereny albo wogóle nie trafiam... prosiłabym o przysłanie screenów jakby dało rade ,bo to mnie już do nerwicyy doprowadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 17:20, Grond napisał:

Z tego co pamiętam trzeba wystrzelać całą amunicję. Wal przed siebie, a jak skończy ci się
amunicja to przejdź do następnego stanowiska itd.

Ale moi chodzi oto ,że jestem na stanowisku z bazookami i granatnikiem. Granatnik super ,wszystko dobrze ale ta reszta to ja nawet nie wiem w co mam celować i jak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po granatniku przychodzi czas na wyrzutnie rakiet! Z tej pierwszej trzeba trafić w wał z piasku (tam gdzie się dymi na 1 zdjęciu), z kolei z drugiej trzeba trafić w bunkier znajdujący się dalej (zielony prostokąt)! Nawet jeśli Ci się nie uda z tym ostatnim, to nic nie szkodzi, bo wystarczy zaliczyć trafienie z tej pierwszej, by przejść dalej! Niestety nie mogę Ci pokazać Screen Shota bo ma aż 3.75 MB! :P Tak czy siak mam nadzieje że trafisz gdzie trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować