Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Orange Box - rzut okiem cz. 1

50 postów w tym temacie

Hakken

Na Half-Life: Episode Two Przyszło nam czekać długo. Szczęśliwie Valve wynagrodziło to wydając Orange Box, zawierający nie jedną a aż trzy premierowe gry. Naszą przygodę z tym dziwnym tworem zaczynamy oczywiście od gry podstawowej. Czy najnowsze przygody Gordona Freemana warte są tego by się nimi zainteresować? Przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "The Orange Box - rzut okiem cz. 1" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box uważam za najbvardziej opłacalną obecn ie inwestycję gierkową:) Nie wykluczam kupna, trzeba by się w końcu porządnie z HL2 zapoznać... I ten Portal... miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, w pierwszego Half-Life`a zagrywałem się do upadłego, ale z dwójką jescze nie miałem do czynienia, sam nie wiem czemu :| W każdym razie mam zamiar to nadrobić i zakupić Orange Box w niedalekiej przyszłości. Ludzie! To przecież kilka zaje*** tych gierek w cenie jednej dobrej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orange Box jest chyba najlepszym wyborem dla ludzi którzy dużo dobrych gier za niskie pieniądze w jednym pudełku i to jeszcze pomarańczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra gra. Bardziej intensywna od HL2. HL2 uważam za najlepszy FPS w dziejach. Nie ma drugiego co by mieścił tak dużo świeżych pomysłów. Jeśli moglibyście nie spoilerować. OK? (do redaktorów gram.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W HL2 nie grałem, ale mam zamiar. ;)
Co do tekstu, spoilerów jakoś tak dużo, ale to nie razi aż tak bardzo.

Ech, The Orange Box czy CoD4, oto jest pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosna recenzja. Screen mega spoiler z końca gry i "gdy Alyx puszcza do nas w samochodzie oczko... eh, szkoda gadać" a oprócz tego recenzent bardzo zgrabnie przełknął naiwne wciskanie sobie gry którą już raz jak przypuszczam kupił (albo nie kupił i wciska ciemnotę innym). Ostatnia recenzja jaką przeczytałem na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:58, Linux M napisał:

Ech, The Orange Box czy CoD4, oto jest pytanie...


Pewnie, że Orange Box! CoD pewnie jak zwykle będzie grą do przejścia w jeden weekend, a tymczasem Orange Box oferuje aż 5 gierek, w tym jedną siecówkę, w którą jak wiadomo zazwyczaj gra się baaardzo długo. No i Half Life 2 ma bardzo niskie wymagania, jeśli spojrzeć na oprawę wizualną, którą oferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:58, Linux M napisał:

W HL2 nie grałem, ale mam zamiar. ;)
Co do tekstu, spoilerów jakoś tak dużo, ale to nie razi aż tak bardzo.

Ech, The Orange Box czy CoD4, oto jest pytanie...


i ty sie jeszcze zastanawiasz..? Orange Box chwytaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha a ja wybrałem i Orange Box i Call of Duty 4 xD Ale cały Half Life 2 jest świetny, dawno nie widziałem tak dobrej gry. A Orange Box już do mnie jedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pomarańczowe pudełko polecam wszystkim nawet tym co z niewiadomych dla mnie powodów nie lubią serii HL ale jeszcze oprócz HL2 w Orange Box są jeszcze dwie świetne gry Portal i Team Fortress 2 w które po prostu trzeba zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować