Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

skad wasze nicki?

36 postów w tym temacie

Ja bylem kiedys zagorzalym fanatykiem mangi i anime. Moim ulubionym anime bylo "X" i tam byl pewien zly gosciu imieniem Fuma. No i dodalem "R" na koncu i wyszedl FumaR :P Wtedy jeszcze bylem tez fanatykiem WoWa (do ktorego premiery jeszcze bylo ojj daleko) i bylem bardzo zadowolony z tego nicka, gdyz IMO pasowal do postaci, ktora sobie obmyslilem (tauren). No i jakos mi tak zostalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy robiłem sobie pocztę to wstępny nick jakim był "kot" był już zajęty , a że chciałem być oryginalny i nie wpisywać np . kot68 , kot 78908994 itd. to wyszło pieknykot .
P.S Miało być piękny kot , ale spacji i polskich liter użyć nie było można , dlatego wszędzie w necie wpisuję się pieknykot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 18:28, Arkadiusz napisał:


Jak już wklejasz linka to byś napisał może po co on tu jest! Bo skoro jednak chcesz uświadomić kogoś że istnieje juz podobny temat to może to napisz, a nie tylko łaskawię wklejasz linka.. Na którego pewnie większość uwagi nie zwróci.. Opisz troche i pomagaj nakierować innych.. By nie tworzyli zbędnych tematów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:31, Harmegidon napisał:

Jeżeli ktoś zgadnie z kąd wzioł się mój nick to uznam go że posiada ogromną wiedzę historyczno-biblijną.
Mój nick coś oznacza.

Harmegidon oznacza troche inaczej armaggedon co oznacza apokalipsa co oznacza ksiege wedlug apokalipsy czy jakos tak. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he jak zobaczyłem ten temat ( te nicki:P) to przypomniał mi się koleś - opowiadał że jak przyszedł do domu na bani matka awanti i pada pytanie:
Mama- Z kim piłeś?
Koleś- z nikim!
Mama- kto to jest Niki:P

No i koleś poprostu wyszedł z domu:P Zgadnijcie jka ksywkę ma do dziś many z którym biesiadowali:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:35, matizek12 napisał:

> Jeżeli ktoś zgadnie z kąd wzioł się mój nick to uznam go że posiada ogromną wiedzę
historyczno-biblijną.
> Mój nick coś oznacza.
Harmegidon oznacza troche inaczej armaggedon co oznacza apokalipsa co oznacza ksiege wedlug
apokalipsy czy jakos tak. xD


BLISKO BLISKO (CEPŁO CIEPŁO) ALE NIE DO KOŃCA. Sądziłem, że nawet nikt nie będzie wiedział jaki punkt zaczepienia będzie w biblii. No no jednak ludzie czytają pismo święte. Grubo się myliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj ex-facet stwierdzil ze z zycia kazdego faceta zrobie ,,pieklo"... atak na powaznie to nick wychodzi z zainteresowania mitologia nordycka, i tym ze zawsze grajac w RPG obieram strone zla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:39, Harmegidon napisał:

> > Jeżeli ktoś zgadnie z kąd wzioł się mój nick to uznam go że posiada ogromną
wiedzę
> historyczno-biblijną.
> > Mój nick coś oznacza.
> Harmegidon oznacza troche inaczej armaggedon co oznacza apokalipsa co oznacza ksiege wedlug

> apokalipsy czy jakos tak. xD

BLISKO BLISKO (CEPŁO CIEPŁO) ALE NIE DO KOŃCA. Sądziłem, że nawet nikt nie będzie wiedział
jaki punkt zaczepienia będzie w biblii. No no jednak ludzie czytają pismo święte. Grubo
się myliłem

moj tata przeczytal clą biblie(seryjnie!)jade do jerozolimy sie go spytac xD.A tak naprawde to siedzi u mnie w domu i tez sie go spytam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój (Snake) to od bohatera MGS, po raz pierwszy nazwała mnie tak moja była, bo notorycznie grałem w tę grę. I tak zostało. A GMC to dopisek od Gry.Mocny.com, bo Snake jest już zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować