Zaloguj się, aby obserwować  
wikweb

skad wasze nicki?

36 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 20:43, Snake_GMC napisał:

Mój (Snake) to od bohatera MGS, po raz pierwszy nazwała mnie tak moja była, bo notorycznie
grałem w tę grę. I tak zostało. A GMC to dopisek od Gry.Mocny.com, bo Snake jest już zajęty.

No to widze ze sie juz znamy Snake?Widzialem cie na forum miedzy innymi na forum o pop:WW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 20:51, matizek12 napisał:

No to widze ze sie juz znamy Snake?Widzialem cie na forum miedzy innymi na forum o pop:WW.


Jedyne fora z jakich korzystam to to, Victory Games i sporadycznie Dobrych Programów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kombinowałem ze swoim imieniem u tak jakoś wyszło, aczkolwiek nie lubię swojej xywki z chęcią bym ją zmienił, ale od kiedy jest nowe forum to już nie da rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:39, cinus` napisał:

a ja kombinowałem ze swoim imieniem u tak jakoś wyszło,


Będę zgadywał, choć pewnie nie trafię... Marcin?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:42, cinus` napisał:

> Będę zgadywał, choć pewnie nie trafię... Marcin?;)
heh, a jednak, bingo ;)


Jak byłem małym krasnoludkiem, to ponoć tak wołałem na mojego kuzyna, ehh gdybym tak w Totka trafiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój nick ma długą historię.Oto w skrócie.Kiedyś używałem nicka tajniak(bo chciałem być dedektywem i takie tam inne) ale wraz z wiekiem odrzuciłem nick.Przegrzebałem z 12 stron z nickami i forami i doszedłem do wniosku że moje imię w innej formie+miasto z którego pochodzę stworzą nick .I niemyliłem się krzycho_tychy !Używam jeszcze jednego nicka nickey którego pochodzenie hmm jest od mickey tylko przez n?Takiego nicka używam w soldat i thecrims.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:51, glizda101 napisał:

> Moje jest z e-maila. Mojego.
A skąd się wzięło w e-mailu? Twoim. :)


Miałem jednego e-maila z imieniem i nazwiskiem. I nie bardzo pasowało by (e-maila) dać do wizytówki na www.cdprojekt.info więc założyłem drugiego. Nie chciało mi zaakceptować com@vp.pl więc dałem com5@vp.pl -niby proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie rzecz bardzo prosta. Na początku używałem nicka Barthez_x (taki też widnieje na Gry-Online, bo tam nie można zmieniać nicków, aczkolwiek status mam Generał b4rtez), potem doszedłem do wniosku, że zmienię jego nazwę, z przeróbki mojego nazwiska + data mojego urodzenia. Tak powstał kitus89. Po czasie doszedłem do wniosku, że kitus to takie jakieś dziwne, więc spróbowałem inaczej - od imienia (barth89). Ostatnio spodobało mi się używanie cyfr zamiast liter i tak jest teraz b4rtez i to mi się chyba najbardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować