Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy na świecie Blu-Ray ROM

53 postów w tym temacie

Heh i po co teraz kupowac jezeli i tak nie ma jeszcze wielu zeczy na tych nosnikach... chociaz moze te napedy przyczynia sie do rozszerzenia tego... hmm kto wie zobaczy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:07, oOreVenOo napisał:

O super. Wreszcie jakaś normalna cena za BR.


Moim subiektywnym, skromnym, może błędnym zdaniem, ta cena wciąż nie kwalifikuje się do nazywania jej ''normalną'' :). Ciekawi mnie, kiedy nastąpi czas, że gry na komputery osobiste będą wydawane na tych właśnie nośnikach... Sądzę, że poczekamy jeszcze gdzieś z 4-5 lat, kiedy ludzie zaczną odchodzić od przestarzałego standardu (DVD), powstaną (a chyba nawet już powstały, gdzieś to chyba czytałem) napędy uniwersalne, i dla Blu-Ray''a i HD-DVD i gry i filmy będą wydawane na jednym albo drugim.

pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co to komu do kompa? Lepiej flasha dużego kupić, albo twardziela. Bo chyba nikt nie będzie na to zgrywał zdjęć czy mptrójek. Jak dla mnie ta niby rewolucja to nadmuchana bańka mydlana i leżą te filmy i odtwarzacze w sklepach i się kurzą. To nie jest skok CD->DVD czy VHS->DVD to się dobrze nie sprzeda :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedynie" 126 euro? Chyba się nie skuszę - kupiłbym albo HD-DVD, albo dołożyłbym do oszczędności na nową kartę graficzną. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ależ będzie się sprzedawać, jak twórcy gier całkiem zapomną i optymalizacji i będą tylko na takich sprzedawać (ew wsadzą 6, 5 godziny filmików do gry którą przechodzi się w 7h ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry ruch ze strony tych firm. Odtwarzacz Blue-Ray zwiększy popularność tego nośnika, do czasu, aż nagrywarki stanieją. Ponadto narazie zapotrzebowanie na nagrywarki tego typu nie jest aż tak duże jak na nagrywarki Blue-Ray. (Co można niby nagrywać na tak pojemny nośnik? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi ten ROM nie potrzebny więc nie będę kupować i nie jest taki tani. Kupię gdy gry na PC zaczną wychodzić na Blu-Ray a to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować