Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy na świecie Blu-Ray ROM

53 postów w tym temacie

Jak na razie nie warto kupować czytnika. Nie ma żadnych gier dla gracza na tym (chodzi o PC) oraz po prostu technologia nie jest rozprzestrzeniona aż tak, żeby powiedzieć dla kumpla "eej wypalę ci na blu-rej całą swoją muzę, looknij sobie stary". ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że tanieje, ale pewnie przez najbliższy rok gier wydawanych na Blu-Ray nie będzie. I dobrze bo nawet jak napędy DVD staniały kiedyś do około 150-200zł to i tak wiele się na nie nie "skusiło". Pewnie i tak będzie i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze nagrywaki CD x1 kosztowały po 10000 PLN by po paru latach staniec ok 1500 PLN, (moja piersza cd-rka HP2x2x6) plyta cdr kosztowala wtedy ok 50 pln
Teraz pierwszy napęd BD-RW dostepny jest po ok. 2000PLN wiec nie jest wcale tak źle za rok dwa cena spadnie do akceptowalnego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:44, Seoman. napisał:

Pierwsze nagrywaki CD x1 kosztowały po 10000 PLN by po paru latach staniec ok 1500 PLN, (moja
piersza cd-rka HP2x2x6) plyta cdr kosztowala wtedy ok 50 pln
Teraz pierwszy napęd BD-RW dostepny jest po ok. 2000PLN wiec nie jest wcale tak źle za rok
dwa cena spadnie do akceptowalnego poziomu.


hehe, dokładnie. Ja miałem HP za 1200zł, kupionego po znajomości ;D No i te ceny płytek. Jak weszło cd-rw. Jaki to był luksus ;)
Ja bym wolał zainwestować więcej i mieć nagrywarkę, niż kupować ROM''a. Cena PS3 pewnie jeszcze spadnie, wiadomo, że z czasem koszty produkcji maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować