Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 21:46, NuGGet napisał:

143872 > (dziwny nick :P)
Ta kamizelka wygląda jak strój parkingowego xD


Hehe dzieki :D Nosić muszę bo mam rygorystycznego dyrektora :/ Co do nicka może dziwny ale nie z przypadku. Ma swoje ukryte znaczenie :D

@Budo
No kolor też mi nie odpowiada ale co poradzę :/ A w lato jeszcze w tym jest gorąco :/
A co do mundurka jeszcze to dałem za niego całe sześć dych :D Już nie mogę się doczekać jak go opchnę jakiemuś pierwszakowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:57, EmperorKaligula napisał:

bedzie mundurek, no coz ale co zrobic :P takie zycie ;)

Koszula jak koszula, jutro zrobie lepsze zdjęcia, albo w weekend. A na razie wstawię nasze extremalne kamizelki :D

20071114221649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:56, Claude Speed napisał:

Patrzcie na mój mundurek. Dodam, że w mojej szkole mundurki są od zawsze :\


Taki mundurek mógłbym nosić :) Ładny jest chociaż :) A nie jakąś kamizleke , beznadziejną . Dobrze że tylko jeden rok będę nosił mundurek . I tak nie dostałem go jeszcze. U nas w szkole mundurki przychodzą co tydzień , w ilości 5 sztuk. Czyli tak do stycznia może będę wszyscy już nosić je :) Cóż , ale fajnie macie mundurki :) Eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 21:56, Claude Speed napisał:

Patrzcie na mój mundurek. Dodam, że w mojej szkole mundurki są od zawsze :\


Hmm... Wiesz, że podoba mi się? :> Tak jak napisał Laska-z-Polski - kojarzy się z marynarzem, ale to dobre skojarzenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe własnie takie mundury to amrynarze maja ;d
ja niestety nie mam czym zrobić zdjęcia ale jak bede miał nowego koma to dam ;d
moj mundurek bedzie chyba najbrzydszy z najbrzydszy ktore do tej pory tu są na dodatek metka mnie kuje w szyję xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:27, Claude Speed napisał:

Ja musiałem na swój wydać 200 PLN. A macie w swoich szkołach kolorowe dni? Tzn. dzień bez mundurka.
U mnie w szkole jest takie coś.

U mnie niestety nie ma ale ja z kumplami znaleźliśmy niezawodny sposób na nasze mundurki (Zdjęcie dam jak tylko schwytam aparat)
Otóż nie sa one dobrze doszyte i jeśli pociągnie się je dostatecznie mocno w odpowiednim miejscu rozrywają się na pół ;) Już 2 tygodnie chodzimy beż mundurków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:27, Claude Speed napisał:

A macie w swoich szkołach kolorowe dni? Tzn. dzień bez mundurka.


U mnie nie ma czegoś takiego. Ale niby samorząd uczniowski ''zamierza'' coś takiego wprowadzić... Tylko ciekawe kiedy...?

Ja na swój wydałem 54 zł, ale wg mnie i kumpli ze szkoły, to i tak cena jest przesadzona o jakieś 50 zł... ;)

A zdjęcie umieszczę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powinienem dostać swój mundur :P.
Chemiczka po zobaczeniu ''tego czegoś'', powiedziała, że "takie szmaty to po 10 złotych powinni sprzedawać, a nie po 50". Firmy które to szyją, żerują na szkołach, podnosząc ceny, bo wiedzą, że i tak muszą je kupić.
Gdy dostanę, postaram się dać fotkę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja jestem chory więc jeszcze nie miałem "przywileju" noszenia tego... więc niestety fotki nie dam... ale mundurek to jakiś śmierdzący nylon (cała buda tym jedzie)... :/ Geez ja takie nylonowe g... to bym sobie za 2 zł na bazarku kupił a nie za 44 zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy już przynajmniej macie :P Ja będę miał dopiero w styczniu sweterek w serek :P Taki rozciągliwy co się do niego ze 3 zmieści będą zabawy na przerwach :D Jeśli za to coś zapłacę to wrzucę zdjęcie :P

PS: Claude Speed współczuje Ci mundurka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, dzisiaj dostałem swój mundur, zgroza! Wygląda trochę jak ..., najgorsze, że nie jest rozpinany/rozsuwany. I ten bordowy kolor, bleee :|.

Jutro, postaram dać zdjęcie, na szczęście piątek jest 'dniem bez mundurka' przynajmniej w mojej szkole :P. Teraz mam leenia ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak nie było mundurków, tak nie ma. A kasę wzięli. Chociaż może te pięć dych warte było, żeby jeszcze w tym czymś nie chodzić. Jeżeli tylko dostane to wrzucę zdjęcie... Już wiem, że to będzie jeansowa katana. Nic w niej szczególnego. Oprócz tego, że za takie coś tyle kasy...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótki opis: Badziewny materiał, badziewny kołnierzyk a na dodatek badziewne wzorki i logo a to wszystko za jedyne 59 zł:/ Kurcze za ładnie to zdjęcie wyszło :(

20071115153235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować