Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 21:52, Unser Fuhrer napisał:

1. Witam Pomorzanina ^^
2. Mundurki całkiem znośne...na tyle na ile są znośne mundurki.
3. Dzięki, sam przerobiłem avatara ^^
piero92>a właśnie, my się od nauczyciela dowiedzieliśmy że 50% ceny mundurka to koszt naszywki
^^


1 Jak się domyśliłeś?
2 ta znośne ta bluza po jednym praniu wygląda bardziej szmatowa niz moja szmata do mycia podłogi.
3 Kon z Bleacha rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha Ha Ha xD (ironiczny śmiech) Ja to mam farta xD Jednak są plusy chodzenia do prywatnej szkoły :P - BRAK MUNDURKÓW !! xD

P.S. Współczuje wam wszystkim, ale też mi się chce śmiać ( nie z was, tylko z mundurków xP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 21:57, Xsaw napisał:

1 Jak się domyśliłeś?

Sprawdziłem w wikipedii że Gdańsk leży w/na Pomorzu ;]

Dnia 15.11.2007 o 21:57, Xsaw napisał:

2 ta znośne ta bluza po jednym praniu wygląda bardziej szmatowa niz moja szmata do mycia podłogi.

Znam to... moja kamizelka się w praniu zmniejszyła. I na dokładkę kiedy kupowałem mundurek miałem rozmiar XS, teraz mam XL ^^

Dnia 15.11.2007 o 21:57, Xsaw napisał:

3 Kon z Bleacha rulez!

A jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 18:00, Mściwój napisał:

Tja, mój młodszy brat ma taką pseudopolarową szmatkę za 50 zł. Zdjęcia nie wrzucę, bo na pewno
by tego nie chciał, poza tym nie mam aparatu. xD


Takie badziewie bez rękawów? To też takjie coś "mam", tyle że za 30 zeta. A dlatego "mam", bo zapłaciem, przymiarkę miałem, ale firma robiąca te mundurki jeszcze nie wyrobiła się z tym - i jak na razie mundurka nie mam :D W sumie bezsens, ostatni rok w gimnazjum i każą wydawać kasę na badziewie, którego i tak nie mam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:32, Bartek 93 napisał:

Czek dis szit!
1. moje... prawie (inne logo i kolor)

Jaki kolor? Bo ja mam podobny krój, z okropnym ''zwężeniem'' u dołu, a kolor bordowy :|. Zazwyczaj ubieram się na w różnych odcieniach niebieskiego/granatowego, swoim kolorem bordowym wspaniale komponuje się z resztą stroju -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:45, milten6 napisał:

> Czek dis szit!
> 1. moje... prawie (inne logo i kolor)
Jaki kolor? Bo ja mam podobny krój, z okropnym ''zwężeniem'' u dołu, a kolor bordowy :|. Zazwyczaj
ubieram się na w różnych odcieniach niebieskiego/granatowego, swoim kolorem bordowym wspaniale
komponuje się z resztą stroju -_-.

kolor? a to różni się tylko tymi "paskami, na zdjęsiu są żółte a ja mam białe... nijak nie komponuje się to do czarnej koszulki i bojówek koloru oliwkowo-szarego (coś tak pomiędzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:32, Bartek 93 napisał:

2 pobliskiej podstawówki... noło koment :D


U nas takie coś to kucharki noszą 0_o - wyrazy współczucia...

:0, jak przyjrzałem się bliżej - ja mam coś podobnego (aaaaaaaaaaaaa!!!) tylko - ciemniejsze kolory - i na zamek :/ Chlip... a najgorsze jest to że nasze Gimnazjum ma także pod jednym dachem LO :/ I jedni będą w mundurkach a inni nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zdjecie po lewo ! My mamy prawie że takie same, tylko że logo inne, no i zamiast złotego jest białe ! No i oczywiście ta sama Warszawska firma ! Alicja ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:53, Baal Namib napisał:

Te zdjecie po lewo ! My mamy prawie że takie same, tylko że logo inne, no i zamiast złotego
jest białe ! No i oczywiście ta sama Warszawska firma ! Alicja ! :D

Wiesz... ona jest mało orginalna... tak jak opisujesz mam to samo
(też białe) no i oczywiście też "Alicja". U was też się spóźnili??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mundurki mielismy coś około 12 października, o ile dobrze pamiętam ;-) Czasem zapominam że mam je na sobie, a czasem zapominam wziąć, a wtedy to ze mną krucho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, oglądając wszystkie te zdjęcia z "mundurkami" na myśl przychodzi mi tylko jedna myśl - cieszę się, że urodziłem się wcześniej od was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:57, Baal Namib napisał:

Mundurki mielismy coś około 12 października, o ile dobrze pamiętam ;-) Czasem zapominam że
mam je na sobie, a czasem zapominam wziąć, a wtedy to ze mną krucho...

my też tak koło... a najlepsze było że... loga się pruły i na 3 tygodnie trzeba było oddać na gwarancji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. Teraz ministrem edukacji nie jest już Giertych, Legutko, czy inny kalafior, więc mogę to napisać. Otóż w naszej szkole nadal nie ma mundurków, i na horyzoncie ich nie widać. Po prostu co jakiś czas przynoszą jakieś szmatki, niby "do przymiarki" (w środę był zdaje się trzeci raz). Widać, że wzięli na przeczekanie. :) Dyrektor zyskał w moich oczach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:32, Bartek 93 napisał:

Czek dis szit!
1. moje... prawie (inne logo i kolor)
2 pobliskiej podstawówki... noło koment :D


no rzeczywiście jak kucharki wyglądają

A oto moje mundurek troche nie wyraźne ale... najfajniejsza to tarcza jest bo łatwo oderwać :) nie żartuje tarcza jest fajna

20071121150039

20071121150201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzicie ja mam farta jestem w szkole średniej nie musze nosić mundurków , a co do mundurków w szkole mojego brata , no to takie czarne jakieś , mi się niepodobają ,nadają się na pogrzeb a nie do szkoły . Ja osobiscie bym wolał jakiś T-shirt z fajnym logiem szkoły , w stylu takiego graffiti :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahaha! A u mnie w szkole firma szyjąca mundurki nie wywiązała się z umowy, dostajemy spowrotem pieniądze i prawdopodobnie nie będziemy ich mieć do końca roku szkolnego, a przynajmniej do końca semestru! Hehe, ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować