Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

U mnie w technikum, też chcieli wprowadzić mundurki xD. Wszyscy to olali i skończyło się na zakazie noszenia krótkich spodenek :) (a chcieli żeby wszyscy chodzili na szaro :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej szkole, na początku roku, wpłaciliśmy po 50 zł za mundurek. Czekamy, czekamy, mundurków nie było i nie ma. Nauczycielka ogłosiła, że mundurków nie będzie, a pieniądze zostaną przeznaczone na bal gimnazjalny. 50 zł to chyba jednak trochę za dużo, nie?

Mundurki same w sobie mogą być, ale niech będą takie same (wiadomo, herb/logo szkoły ma być inne) i szyte przez jedną firmę. Dopiero potem wychodzą takie worki na kartofle które dzieci muszą nosić... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy chociaż macie przyszywane tarcze... A ja mam takie plastikowe "cóś"(zapomniałem jak to się nazywa) przypinane agrafką do mundurka. Dodam jeszcze, że za tą "tarczę" trzeba było dopłacić 2 zł do mundurka za 50 zł wykonanego z takiego materiału, że szmatka do mycia podłogi jest o wiele lepsza. Aha, bym zapomniał - "tarcza" rozpadła się już 9 osobom z mojej klasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dostałem mundurek :D (32zł :])Mi się podobają i będę w tym chodził na prawdę fajne taka czarna kamizelka no normalnie szkoła będzie wyglądać jak mafia sycylijska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:23, Carl92 napisał:

A ja dzisiaj dostałem mundurek :D (32zł :])Mi się podobają i będę w tym chodził na prawdę fajne
taka czarna kamizelka no normalnie szkoła będzie wyglądać jak mafia sycylijska :D

Pytanie jest czy jedna sztuka wystarczy ci na cały tydzień, zwłaszcza latem... i po ilu praniach będzie wyglądał jak szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja...mundurki.
Zachorowałem tydzień przedtym jak dla chłopaków miała być dostawa mundurków. Dziewczyny miały tydzień wcześniej. Podczas mojej choroby pytali się o mnie dwa razy bo maja mundurek dla mnie. Ok, zrozumiałem i po przyjściu z chorobowego urlopu poszedłem do sekretariatu. Gdzie dowiedziałem sie że mundurka dla mnie nie ma i trzeba czekać az przywiozą. Wyszedłem z mały zdziwkiem na twarzy, będąc zaczepiającym dwa razy przez panią pedagog z tekstem "Gdzie masz mundurek". Nastepnego dnia zostałem zawołany po odbiór mundurka. Poszedłem i dowiedziałem sie że nie wzieli dla mnie rozmiaru. Na mój 1,82 cm chcieli mi dać rozmiar na 1,76cm. Raczej nie wyglądałem zbyt przystojnie w tym. Spojrzały się na mnie (dyrektorka i sekretarka) po czym powiedziały aby zdjął bo raczej nie pasuje. No raczej raczej. Na pytanie kiedy mogę sie spodziewać nowej dostwy, dostalem odpowiedź jak wymienią numery mniejszę na większe czyli w czasie blizej nieokreślonym.
Czyli ja biegam sobie narazie po szkółce bez mundurka i chcę aby było tak też na zdjeciach klasowych. Ale musze przyznać że nie sa najgorsze i jak talko dostanę to pyknę tu zdjecia i sami ocenicie. MOim zdaniem pasują do wszystkiego. Taka granatowa kamizeleczka z numerem szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaraz wrzuce moje zdjątko(jak wrócę od dentysty:(, tylko dodam, że na dzień dzisiejszy i tak połowa szkoły nie ma mundurka bo nie uszyto im :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy jedną sztukę mundurków. Ale czasami mamy dni bez mundurków czyli jest ogłaszany przez panią dyrektor i jest to na czas na pranie i takie tam tylko jestem ciekaw tego, że jak na przykład upaćkam go i zostawię go w domu to zapewne na drugi dzień dostanę uwagę, że nie mam mundurku, zresztą to bezsens mundurek mam tylko na pół roku. Bo za pół roku idę do technikum i ciekawe czy też tam będę to nosił. I znów wydatek mały, ale jest.
A mundurek jakościowo jest niezły taki sweterek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas jest tak że w dzienniku zaznaczają długopisem koloru zielonego ze jak ktos nie ma mundurka to dostajke taka kreska jak w nieobecnosci tylko ze zielonym i pod koniec roku sie to zlicza, kto pare razy zampomnial mundurka to dostaje ocene nizej z zachowania. I bezsensem jest to ze ja za pół roku wychodze z gimnazjum i musiałem kupić jakąś szmatę która śmierdzi kiszoną kapustą, zgniłym groszkiem, siarką, śmierdzącymi pończochami sprzątaczek, i leżącą w mojego kolegi plecaku bułke która jest tam od wakacji ( nadal jej nie wyciągnął xd ). Nawet po pięciu praniach śmierdzą jak wyżej wymienione. Na dodatek są tak uszyte że każdy chłopak ma za krótki ten mundurek o jakieś 3 cm. A i jeszcze mi i paru kumplom ze szkoły odleciały guziki ( mi odleciały 2 ) jakoś nie chce mi się ich przyszywać. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 15:16, kamyk95 napisał:

Wy chociaż macie przyszywane tarcze... A ja mam takie plastikowe "cóś"(zapomniałem jak to się
nazywa) przypinane agrafką do mundurka. Dodam jeszcze, że za tą "tarczę" trzeba było dopłacić
2 zł do mundurka za 50 zł wykonanego z takiego materiału, że szmatka do mycia podłogi jest
o wiele lepsza. Aha, bym zapomniał - "tarcza" rozpadła się już 9 osobom z mojej klasy :/


nassz kosztował 32 złote bo dwa za tarcze ale materiał u mnie też jest taki że u szmaty lepszy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie coś widać, ale materiał jest gorszy niż ten na plecaki (ten szorstki) i cienki, a ledwo mieści się pod kurtkę i ciągnie pod pachami jak cholera!

20071122143600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:25, leszek1czesław napisał:

Ha a ja ładnie ślizgnąłem się i mundurka już nie muszę :D (LO)

jak to zrobiłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 14:36, przemcio256 napisał:

Może będzie coś widać, ale materiał jest gorszy niż ten na plecaki (ten szorstki) i cienki,
a ledwo mieści się pod kurtkę i ciągnie pod pachami jak cholera!


Wygląda na pierwszy rzut oka lepiej niż większość tych ciuchów dla sprzątaczek które są tutaj wklejane ;]
Ale skoro prawdą jest to co piszesz, to wcale lepszy nie jest z bliska i lepiej się nie nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przyszły do nas w końcu te upragnione cudeńka!!! Przedstawiam wam największą naleciałość, która została w mojej szkole po rządach pana Romana G. Niestety nie umieszczam fotki, a link do foty bo jak chciałem wrzucić na serwer Gram.pl to nie mogłem i bez przerwy wywalało mnie, żebym się logował...

http://doktor93.wrzuta.pl/obraz/ohAm83pCKS/fotka_mundurka_dla_ludzi_z_gram.pl

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Naprawde macie coś takiego? Jak dobrze, że ja już skończyłem edukacje na poziomie przymusowym xP

Przecież, to jest tragedia. Widać, że ktoś niezłe pieniądze na tym ma, skoro tak beznadziejne rzeczy wymyśla. Roman po prostu dał komuś zarobić, teraz pewnie ładnie pieniążki z tego ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować