Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

Na początku myśałem sobie tak :

- Że co ? Mundurki ? No dobra, zobaczymy jak będzie. W końcu w wiadomościach kolesie mówią że gorzej ubrani nie będą już wyśmiewani i że tak sobie zażyczył nasz genialny ( i na szczęście ) były monister edukacji.

W szkole przez radiowęzęł dyrektorka mówi :

- Drodzy uczniowie ! Dnia tego i tego trzeba zapłacić tyle i tyle za mundurek. Wtedy i wtedy przyjadą goście którzy je szyli i będą przymierzane.

No spoko. Dostałem kasę, zapłaciłem i gdy go dostałem to stwierdziłem :

- Przecież widać wszystko pod spodem . I tak się będą z gorzej ubranych wyśmiewać !

Po tym wszystkim można dość do wniosku że mundurek to karważ niewolnika a cała kasa poszła na zmarnowanie. Ze mnie się nie wyśmiewają a gdyby nawet tak to z pięści w łeb, ale pomyśleć o tych z których się wyśmiewają albo nie mieli nawet skąd kasę wziąść.

Milten6 - Ten mundurek wygląda jak koszula kelnera na dyskotece albo na weselu lub dla gości którzy na nią przyszli xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co, robimy jakiś mały konkursik, edycję specjalną na najbrzydszy mundurek? Czuję, że miałbym duże szansę, bo mój mundur się spodobał xP.

[Edit]
Co do tego mundurka, na prezentacji (jeszcze w zeszłym roku szkolnym) owy mundurek był koloru granatowego, gdy je wprowadzili, zobaczyłem ten okropny bordowy. Czuję się "trochę" oszukany -.-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczęka mi opadła jak to zobaczyłem...I chłopakom też każą w tym czymś chodzić?Jak dla mne to o 43 i 99 groszy za dużo^^
A mnie w piątek suwak się roz...roztegował bo chciałem poprostu wytrzepać mundurek z kurzu.Fakt że waliłem nim o ścianę ale za 30 zł powinien być pancerny.Jakby nie wiedzieli co robią z nimi uczniowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nad tym myślałem, ale perspektywa chodzenia w mundurku innego koloru, niż reszta szkoły, nie wydaje mi się fajna :|. Najgorzej, że ów mundur, nie pasuje do większości moich ubrań (nie ubieram się na takie eee.... tego... no kolory :P).
Jakoś się z tym pogodziłem, w końcu wszyscy wyglądają jak ...*.

* - miejsce do wklejenia własnej oceny, na podstawie:
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_47/20071125175559.jpg
:)

@Master J
Ja nawet suwaka nie mam, dlatego, gdy zakładam bluzę z suwakiem, mundur ląduje pod nią, na lekcję z wychowawczynią i dyrektorem bluzę zdejmuję, na innych rozsuwam tylko suwak :P. Na szczęście większości nauczycieli to nie przeszkadza.

Dnia 25.11.2007 o 19:55, gpodoba napisał:

I chłopakom też każą w tym czymś chodzić?

Tak każą, dziewczyny mają takie same -.-
@Grzema
Granat to szczyt moich marzeń. Czy może być coś gorszego od tego ...* koloru? Oprócz 'rushiowasthegho róshu' chyba nie.
-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:01, milten6 napisał:

Jakoś się z tym pogodziłem, w końcu wszyscy wyglądają jak ...bakłażany?

Weź człowieku napisz do Amnesty International ! Ja nie wiedziałem że można takie paskudztwo masowo produkować :/ Bez urazy oczywiście ale... Ten mundurek mówi "podejdź tu i zaj*b właścicielowi"... OMG! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 20:07, Unser Fuhrer napisał:

Weź człowieku napisz do Amnesty International !

Przydałoby się jakąś petycję w szkole zorganizować ;).

Dnia 25.11.2007 o 20:07, Unser Fuhrer napisał:

Ja nie wiedziałem że można takie paskudztwo
masowo produkować :/ Bez urazy oczywiście ale... Ten mundurek mówi "podejdź tu i zaj*b właścicielowi"...
OMG! xD

Jak zobaczyłem "to coś", pomyślałem podobnie jak Ty, tylko używając troszkę "innego" słownictwa, z tym bakłażanem to mnie rozwaliłeś, ale jest w tym trochę[?!], tfu... dużo prawdy ;).

@XardasiK
Dzięki za wyrazy współczucia.
:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal. Ja naszczęście za bardzo jednolitych ubrań do szkoły ,nie mam . Wystraczy nosić coś o kolorze:

-Niebieski
-Granatowy
-Biały

Ja noszę koszuliki czarne i nic mi się nie dzieje :)

Ja Guar --> Prawda to ,co mówisz nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy ten mundurek nie jest taki zły :)
A w naszej szkole to 5 osób nie miało jeszcze mundurka w tym 4 osoby z mojej klasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wszyscy to i ja xD
kumpel miał rozmiar:"XXXL" hehe a mundurki wiszą jak szmaty,
zwróćcie uwagę na "otwory na ręce" w porównaniu do reszty, troche to małe xD
w ogóle jakie szerokie ^^
ja miałem ubaw, zatrzymanie akcji serca i reanimacja, potem obudziłem się pod kroplówką,
nie mogłem jeść bo miałem przełyk pełen śliny ze śmiechu ; )
Tak aprop. Pozdrawiam Budo który niezłą pompe ciśnie w tym temacie xD

20071214194148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E wy sie nie znacie,tylko mundurek miltena dorównuje mojemu bo patrząc po waszych to moim zdaniem macie super.U nas w szkole(podstawówce)tylko klasy 1-3 chodzą w mundurkach.;D Cała reszta miała chyba 2 razy na sobie a ja raz;) Jak przymierzaliśmy to szwy na plecach mi się rozerwały że nie miałem mudurka przez 3 tygodnie.
Mi mundurek zdołał się już zgubić i nie odnaleść hura;D W szkole w ogóle nie zwracają uwagi czy w tym chodzimy czy nie.Jak rodzice zobaczyli pierwszy raz mundurek to rykneli śmiechem.:D A co do samego mundurka jest bliżej nie określonego mteriału i do tego niebieski dla 4-6 a dla 1-3 czerwony.:D Grube to i zastanawiam się kto będzie to nosił na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować