Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 20:40, Darkstar181 napisał:

> Tutaj pokazujemy zdjęcia mundurków szkolnych, a inni oceniają je w skali od 1 do 10! Zapraszam

> do zabawy.
Z tego co wiem, wygląd szkolnych mundurków jest publikowany na stronie internetowej danej szkoły
( a przynajmniej tak powinno być), każdy może więc sobie je obejrzeć:)

P.S A sam zdjęcia swojego mundurka nie dałeś...


Wiesz, moja strona nie ma szkoły... TFU! Moja szkoła nie ma strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam jakaś niebieską bluzę co jest shitowa i jasno niebieski t-shirt za całe 8 dych,zdjęcie dam jak będę miał kabel od aparatu a i w mojej szkole można tego shitu tylko pierwszy pon miesiąca nie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zastanawiam się czy to wina "układu", że beznadziejne szmaty (vel mundurki) są zbyt drogie jak na tego typu "szajs" ? Ja widzę kupę podobnych rzeczy na bazarkach (akurat mijam jeden jak idę choćby na angielski :P) za parę złotych...
W.S.A.D. --- w Twoim mundurku najgorszy jest złoty "niewiadomoco" wzorek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol. Mój mundurek wygląda jak nie mundurek ale to tylko wrażenie na pierwszy rzut okiem, o co mi chodzi. Ten Jeans to niby Jeans naprawdę to jakiś dziwnie nie zlokalizowany na Ziemi materiał, a dokładniej tak : wygląda jak jeans ale nim nie jest xD no gorzej to chyba być nie może... a jednak może nawet nie ma żadnej tarczy albo cuś i ludzie na mieście myślą że to moje codzienne ubranie. Szczególnie mam ochotę się schować jak dziewczyny się patrzą i mówią "ty patrz jak on jest ubrany" dlatego od razu po szkole go ściągam xD.

20071115165622

20071115165723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale w zyciu bym nie zalozyl czegos tak szpetnego >< Nawet jeśli miałbym dostac naganne.
Wszyscy u was w szkole muszą to nosić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:03, Rusell napisał:

Bez urazy ale w zyciu bym nie zalozyl czegos tak szpetnego >< Nawet jeśli miałbym dostac
naganne.
Wszyscy u was w szkole muszą to nosić? :P

A wiesz ile ja już nagan mam z tego powodu xD.
A no wszyscy ^^.
PRINCE JANEK : też tak myślę :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:59, Yanek12 napisał:

lol. Mój mundurek wygląda jak nie mundurek ale to tylko wrażenie na pierwszy rzut okiem, o
co mi chodzi. Ten Jeans to niby Jeans naprawdę to jakiś dziwnie nie zlokalizowany na Ziemi
materiał, a dokładniej tak : wygląda jak jeans ale nim nie jest xD no gorzej to chyba być nie
może... a jednak może nawet nie ma żadnej tarczy albo cuś i ludzie na mieście myślą że to moje
codzienne ubranie. Szczególnie mam ochotę się schować jak dziewczyny się patrzą i mówią "ty
patrz jak on jest ubrany" dlatego od razu po szkole go ściągam xD.


No powiem Ci, że się uśmiałam czytając co piszesz. Jeśli to faktycznie jest mundurek (nie to, że nie wierzę, ale .. no trudno uwierzyć!) to łączę wyrazy szczerego współczucia ...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yanek, jak dla mnie to on ma luksusowy mundurek... Ja musze biegać w zwykłej szmatce, w której nie wyglądam jak graczomaniak z avatarku.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:32, Soleila napisał:

No powiem Ci, że się uśmiałam czytając co piszesz. Jeśli to faktycznie jest mundurek (nie to,
że nie wierzę, ale .. no trudno uwierzyć!) to łączę wyrazy szczerego współczucia ...:)))

To jeszcze nic, bo ludzie z innego gimnazjum mogą tylko iść i sie powiesić :P. A dokładniej mają JASNO zielone, ortalionowe mundury. Tego to już nie skomentuje, wyglądają jak jakieś robole :P. a tak btw : to jest mój mundurek :P nie ma co nie dowierzać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:38, walgierz napisał:

No, jak popatrzyłem, to wygląda, że moda lat 80-tych wróciła ^^

Jeszcze trzeba włosy zapuścić ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównując mój mundurek do mundurka brytyjskiego to tak jakby porównać Maluch Racer z Gran Turismo. Chociaż nie. Bo Gran Turismo jest znacznie droższe od Maluch Racer a moja kamizelka co imituje farbujący się jeans jest bardzo droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:59, Yanek12 napisał:

lol. Mój mundurek wygląda jak nie mundurek ale to tylko wrażenie na pierwszy rzut okiem, o
co mi chodzi. Ten Jeans to niby Jeans naprawdę to jakiś dziwnie nie zlokalizowany na Ziemi
materiał, a dokładniej tak : wygląda jak jeans ale nim nie jest xD no gorzej to chyba być nie
może... a jednak może nawet nie ma żadnej tarczy albo cuś i ludzie na mieście myślą że to moje
codzienne ubranie. Szczególnie mam ochotę się schować jak dziewczyny się patrzą i mówią "ty
patrz jak on jest ubrany" dlatego od razu po szkole go ściągam xD.

Eeee... Co to jest? Kupowali to w lumpeksie na Wiejskiej na wagę, czy co? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

umnie mówili że trzeba przychodzic do szkłoły sludnie ubranym najlepiej w białą koszule i mówili że bedą karać za nie przestrzeganie tego przepisu wiec nie wiem czemu ja nadal nie dostałem żadnej uwagii a mało tego nie wyleciałem ze szkoły xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:56, Yanek12 napisał:

> Eeee... Co to jest? Kupowali to w lumpeksie na Wiejskiej na wagę, czy co? xD
Tak samo sie brechtaliśmy xD

Tja, mój młodszy brat ma taką pseudopolarową szmatkę za 50 zł. Zdjęcia nie wrzucę, bo na pewno by tego nie chciał, poza tym nie mam aparatu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować