Zaloguj się, aby obserwować  
Riverex

Najbrzydsze i najładniejsze mundurki, czyli pokażmy ludziom nasze odzienie giertychowskie!!! XD

170 postów w tym temacie

Ech...a ja powiem wam coś strasznego.Ja tam lubię mój "mundurex", uważam że daje mi dużo do wyglądu i co najważniejsze moja babcia uważa że ślicznie w nim wyglądam:D <mówione głosem dziecka-kujona>.Ale jeśli chciałbym powiedzieć tak normalnie to już się do tego przyzwyczaiłem i wcale nie wyglądam tym tak źle.Zamieszczę fotkę jak skończe uczyć się historii.

p.s. Moja babcia serio tak uważa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego problemem jest zarządzenie o mundurkach, a nie decyzja o wyborze fasonu i materiału? Przecież Giertych nie kazał nikomu robić mundurków z pokutnego worka Juranda ze Spychowa ;P
Winni są ci, którzy to badziewie kazali kupić. W USA mają mundurki, w WB mają i tam nie wyglądają jak psu z gardła wyjęte ubranie Zgredka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wprowadzili obrzydliwe, błękitne koszulki polo, a żeby było śmieszniej kosztują 30 za sztukę, podczas gdy w supermarkecie identyczne widziałem za 5 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jam mam wyszywane logo szkoły i dwa kolory do wyboru (niebieski i czerwony) wybrałem pierwszy.

mamy koszulke i kamizelke którą tylko tą nazywam mundurek a ponieważ kamizelka ma nie ma rękawów w październiku zamówiłem białą dodatkową z długim rękawem i co? niedostałem
a pod koszulke nakładam bluze i koszulke(normalną) bo rękaw jestna pół i jest zimno mi (a w szkole nie!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 16:56, Yarr napisał:

Mam wrażenie, że czegoś tu nie rozumiem. Dlaczego problemem jest zarządzenie o mundurkach,
a nie decyzja o wyborze fasonu i materiału? Przecież Giertych nie kazał nikomu robić mundurków
z pokutnego worka Juranda ze Spychowa ;P
Winni są ci, którzy to badziewie kazali kupić. W USA mają mundurki, w WB mają i tam nie wyglądają
jak psu z gardła wyjęte ubranie Zgredka ;P



kasa, kasa, kasa i jeszcze raz kasa.... Trzeba jednak przyjąć, że w Polsce, ludzie są o wiele biedniejsi niż w Anglii... albo inaczej, jest o wiele więcej biednych ludzi w Polsce, niż w Anglii. Tak więc ich stać na wypasiony mudndurek :). Koleżanka przeprowadziła sie do Anglii i tam chodzi do szkoły, mundurek (marynarka, spódniczka i jeszcze jakaś koszula) kosztował 40Ł, czyli na nasze, jakieś 200zł :) (i trzeba przyznać, swietnie w nim wygląda ! :) . Na dodatek, tam pewnie szkoła dosponsoruje troche, u nas nie ma najmniejszych szans :).

Nasze mundurki wyglądają jak kombinezony w niektórych filmach sc-fi, granatowa "dzianina", kołnieżyk i zamek.
Pozatym przymiarki były fajne.... pani nam kazała wkładać rozmiary i mowić czy dobrze sie czujemy w tym, czy nie :D (bez mierzenia takiego "krawcowego"). Mamy go nosić cały czas pobytu na terenie szkoły :\ to jest jakieś poje***e..... Jak go wreszcie dostaniemy, to wrzuce fote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest po.... wiesz co. To jest normalne. Powinno identyfikować ucznia ze szkołą, jest bezpieczniejsze etc.
Niestety - tutaj znowu muszę użyć pewnego zwrotu, który powtarza się jak zdarta płyta - zawdzięczamy tę "wolność", która do tej pory była postępowcom koloru średnio dojrzałeś wiśni. Dzieciakom się wydaje, że to jakaś kara... Wcale sie nie dziwię, skoro media o tym trąbiły w taki sposób...
Masz rację - na nasze to 200PLN. Ale przecież wmawia się obywatelom, że szkoła jest "darmowa" ;P Że wszyscy płacą za nią w podatkach, to mało kto zauważa. Ale jak przychodzi do np. mundurków, to nagle oburzenie. Gdyby w tym kraju było normalnie, a nie socjalistycznie, to nie byłoby z tym problemu. Szkoła zapewniałaby np. mundurki w ramach czesnego, albo fundowała je prywatna firma w ramach sponsoringu - rozwiązań jest wiele. Ale w systemie sprawiedliwości społecznej jest wszystko za darmo... To chociaż za mundurek trzeba zapłacić ;P
Tak się robi frajerów... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 17:28, Yarr napisał:

Nie, to nie jest po.... wiesz co. To jest normalne. Powinno identyfikować ucznia ze szkołą,
jest bezpieczniejsze etc.
Niestety - tutaj znowu muszę użyć pewnego zwrotu, który powtarza się jak zdarta płyta - zawdzięczamy
tę "wolność", która do tej pory była postępowcom koloru średnio dojrzałeś wiśni. Dzieciakom
się wydaje, że to jakaś kara... Wcale sie nie dziwię, skoro media o tym trąbiły w taki sposób...
Masz rację - na nasze to 200PLN. Ale przecież wmawia się obywatelom, że szkoła jest "darmowa"
;P Że wszyscy płacą za nią w podatkach, to mało kto zauważa. Ale jak przychodzi do np. mundurków,
to nagle oburzenie. Gdyby w tym kraju było normalnie, a nie socjalistycznie, to nie byłoby
z tym problemu. Szkoła zapewniałaby np. mundurki w ramach czesnego, albo fundowała je prywatna
firma w ramach sponsoringu - rozwiązań jest wiele. Ale w systemie sprawiedliwości społecznej
jest wszystko za darmo... To chociaż za mundurek trzeba zapłacić ;P
Tak się robi frajerów... ech...


Może i płacimy, ale to raczej nie idzie na nas, uczniów, tylko na wypłaty nauczycieli :) (na nas nie idzie tak własciwie nic :P czasami tylko krede kupią a momentami i z tym ciężko:P). Co do operacji typu "szukamy sponsora" (kiedyś wyszedłem z taką inicjatywą, nie pamietam czego to dotyczył) to pani odrazu wyśmiała mnie w twarz i powiedziała że szkoły nikt nie będzie sponsorować :|.
Według mnie, powinni to wprowadzenie mundurków jakoś rozgraniczyć (np województwami) i jednak nam dorzucić sie cokolwiek do nich, zebysmy wyglądali jak ludzie :).
Na dodatek, firmy produkujące te "mundurki" zdzierają z nas ile mogą(bo wiedzą że i tak kupimy bo nie mamy innego wyjścia) . Przecież takie coś w Kaluflandzie za 15zł można kupić :\.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żyjemy w socjalizmie, więc nie ma co robić oczu w kwadrat :)
Jak ktoś wierzy w telewizyjne brednie o wolnym rynku i kapitalizmie, to cóż... jego naiwność jest jego ;P Może ludzie w końcu się obudzą i trafi do nich, że wszystko co jest wspólne jest niczyje, a jak wszystko jest równe i "za darmo", to jest do d... .
Pewnie lata jeszcze miną, choć wierzę w dzisiejszych 10-latków :D Może oni przeprowadzą kontrrewolucję, a ja tego dożyję (może nawet wezmę w tym udział??? ;P) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 00:36, Vesania666 napisał:

takie gustowne, niebieski koszulki polo, a do tego taka gustowna kamizelka. nie muszę chyba
dodawać, że wszyscy je uwielbiają ? ;P


ja mam jeszcze lepsze że tak powiem odzienie i 80% w nich nie chodzi szkoda że nie mam zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się cieszę że nie urodziłem się 5 dni później xD (26 grudzień 1991). Musiałbym nosić te mundurki, a tak jestem już w liceum i nie muszę nosić tego "giertychowego wynalazku" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:54, gpodoba napisał:

mundurki macie jak we wojsku ;]

Tak?! To zobacz to: ... .
Wojskowe przy tym "czymś" wymiękają.
Śmiejcie się do woli, pozwalam, a co!

Edit:
Dodam jeszcze, że po tygodniu chodzenia, "mundurek" (wbrew zapewnieniom) lekko się zmechacił. Aż strach pomyśleć co będzie za kilka miesięcy -.-.
Koszt: 44 złotych i 0 groszy
(dla mnie o 34 złotych za dużo:)

20071125175559

20071125175624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:56, milten6 napisał:

> mundurki macie jak we wojsku ;]
Tak?! To zobacz to: ... .
Wojskowe przy tym "czymś" wymiękają.
Śmiejcie się do woli, pozwalam, a co!

Edit:
Dodam jeszcze, że po tygodniu chodzenia, "mundurek" (wbrew zapewnieniom) lekko się zmechacił.
Aż strach pomyśleć co będzie za kilka miesięcy -.-.
Koszt: 44 złotych i 0 groszy
(dla mnie o 34 złotych za dużo:)


Ładny, taki ,,rooshofy''''. :D Ja mam szary, ze sztruksu i na zamek. Na początku myślałem: ale lipa. Teraz (patrząc na Wasze) to myślę, że mam szczęście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować