Zaloguj się, aby obserwować  
Ivaldim

Lubicie święta ?

117 postów w tym temacie

No ba. Święta to bardzo miły okres czasu, który można spędzić z rodziną i przyjaciółmi. Oczywiście nie zapominajmy o prezentach, które można dawać i dostawać :) Oczywiście wolne w szkole, lekcji nie ma, spokój :) Ja tam bardzo lubię święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakże! ;) Jest to świetny czas żeby odpocząć od szkoły, spotkać się z bliskimi, no i oczywiście dostać prezenty :)

BTW: Głupie pytanie! Jak można nie lubić świąt?! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:12, PlusGSM napisał:

ja najbardziej lubię dostawać prezęty na święta w tym roku dostane wiedźmina :)


eee wiedźmin jest głupi ja dostane call of duty 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he zdaje się ze to pytanie retoryczne :p Każdy lubi święta, to chyba oczywiste :) A Boże Narodzenie jest również szczególne dla wszystkich dlatego że dostaje się wtedy prezenty :D A tak na poważnie najważniejsza jest oczywiście rodzinna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:12, PlusGSM napisał:

ja najbardziej lubię dostawać prezęty na święta w tym roku dostane wiedźmina :)


ja już mam wiedźmina jest spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Marko Pele, to pytanie retoryczne :) Chyba nie ma takiego człowieka, który nie lubiłby świąt ^^ Choinka, prezenty, i ogólnie, taka niecodzienna atmosfera :) I śnieg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak ale w tym roku szykują mi się grube wydatki na święta, więc nie wiem jak tegoroczne będę wspominał mam nadzieję że dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście lubię święta... tylko coraz bardziej (chyba każdemu) doskwiera mi... komercja... już na początku listopada mamy święta WOW !. Geez jeszcze parę (no dobra naście) lat temu tak nie było :/ - i taka pętla - skończy się Boże narodzenie to już będziemy mieli Wielkanoc...
Ja też NAJBARDZIEJ uwielbiam rodzinną atmosferę, ale coraz bardziej każde święta to pogoń od Super do Hiper marketów... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma ludzi którzy nie lubią świąt poza panem Scrooge’a z Wigilijnej Opowieści ;) Ja bardzo je lubię ze względu na prezenty, choinkę i wspólną wieczerzę.

PS: paweusz 1 temat jest z przed roku a drugi jest zamknięty.

Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:22, Douzi napisał:

Lubie święta ponieważ nie trzeba chodzić do szkoły a po drugie są prezenty czyli coś na co
czekamy cały rok.


ja cały rok czekam na wakacje a nie na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O czy lubimy??? Dla mnie to najlepszy okres w roku. A jest to tłumaczone tym, że tylko w Boże Narodzenie mogę się spotkać z całą rodziną. W ciągu roku też się spotykam, ale nie możemy zasiąść wszyscy razem do stołu. Przeprowadziliśmy się na drugi kraniec Polski jak miałem cztery lata. Od tamtego czasu rzadko widuje się z rodziną...
Więc sami rozumiecie, że prezenty są dla mnie na drugim miejscu. Chociaż to także miły plus xDxDxD

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować