Zaloguj się, aby obserwować  
Ivaldim

Lubicie święta ?

117 postów w tym temacie

Bardzo lubię święta ale z powodu który może nie jest najlepszym powodem do radości.....lobię święta bo nie chodzi sie do szkoły nie ma sie problemów i cały wolny czas spędzam (niestety) przed kompem i PS2 przechodząc w tym czasie hurtowo gry 2 lata temu były RTS-y rok temu RPG a w te święta pogram w FPS-y.
Trochę mi przykro bo już jakiś czas temu zagubiłem magie świąt :(


Pozdrawiam! (Mam nadzieje że takich jak ja ludzi jest mniej niż myślę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:17, PtaQ15 napisał:

Bardzo lubię święta ale z powodu który może nie jest najlepszym powodem do radości.....lobię
święta bo nie chodzi sie do szkoły nie ma sie problemów i cały wolny czas spędzam (niestety)
przed kompem i PS2 przechodząc w tym czasie hurtowo gry 2 lata temu były RTS-y rok temu RPG
a w te święta pogram w FPS-y.
Trochę mi przykro bo już jakiś czas temu zagubiłem magie świąt :(


Pozdrawiam! (Mam nadzieje że takich jak ja ludzi jest mniej niż myślę).

tak jak ty też lubię święta. zero szkoły, max kompa, no i gierkę można dostać w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta? Wolne od szkoły, gry, Internet, rodzina, można sie wyspać i dobrze pojeść - kto tego nie lubi. Ale czy nie zauważyliście, że magia świąt z wiekiem co raz bardziej słabnie. Nie czeka się już na wigilię z niecierpliwością, teraz prezent sobie sam wybieram (brak efektu zaskoczenia), a gdy już przyjdzie czas kolacji wigilijnej z rodziną nie czuje się tej specyficznej wewnętrznej radości. Zazdroszczę mojemu braciszkowi, niestety wiek robi swoje. Niestety hop siup i po świętach będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich jak ty jest dużo , np. ja do nich należe ;] Bardzo dużo młodych ludzi lubi święta z tych powodów ale niekażdy się przyzna że lubi święta tylko z tego powodu . I nieprzejmuj się , z wiekiem może wróci magia świąt , napij się Coca-Cola i puść muzyczka to klimat może powróci :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta? Kocham. Te oczekiwanie, te pyszne jedzenie (w szczególności), śpię ile chce, gram ile chce, no i atmosfera jest genialna. Teraz tak samo oczekuje na święta, kumpel z Londynu wraca, więc będzie jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:25, Arhont napisał:

Takich jak ty jest dużo , np. ja do nich należe ;] Bardzo dużo młodych ludzi lubi święta z
tych powodów ale niekażdy się przyzna że lubi święta tylko z tego powodu . I nieprzejmuj się
, z wiekiem może wróci magia świąt , napij się Coca-Cola i puść muzyczka to klimat może powróci
:D

Pozdrawiam

Problem tkwi nie tylko w świętach BN np. Niedziela jest wolna dla tego żeby Katolicy moglu pójść do kościoła..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:24, El Cascador napisał:

Ale czy nie zauważyliście, że magia świąt z wiekiem co raz bardziej słabnie.


Szczerze? Nie :)

Dnia 29.11.2007 o 15:24, El Cascador napisał:

teraz prezent sobie sam wybieram (brak efektu zaskoczenia),


Więc może lepiej to zmienić i pozwolić innym na trochę własnej inwencji? ;)

Dnia 29.11.2007 o 15:24, El Cascador napisał:

a gdy już przyjdzie czas kolacji wigilijnej z rodziną nie czuje się tej specyficznej wewnętrznej radości.


A ja wręcz przeciwnie. Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z niewielu wieczorów w roku, które spędzamy razem. Na co dzień bywa różnie, wiadomo - szkoła, praca itd., ale 24 grudnia jest inaczej. Lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie cała rodzina mieszka w jednym, niewielkim mieście więc rodzinną atmosferę mam prawie na codzień, a poza tym bardzo nie lubie wymyślać na poczekaniu życzeń :P Lubię święta głównie dzięki prezentom i wolnemu ;] Niektórzy się pytali co kto dostanie - ja dostanę nowy monitor LCD jako połączony prezent świąteczno-urodzinowy (urodziny w grudniu) od rodziców i pewnie jakies drobiazgi od reszty rodziny.

Co do Call of Duty 4 to naprawdę polecam - świetna gierka. Po przejściu singla myślałem, że nie może być już nic lepszego, ale po zobaczeniu multi okazało się, że jednak może ;] Wiedźmina nie widziałem więc nie porównuję ale jak ktoś się zastanawia nad CoD4 to jeszcze raz polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 20:48, Ivaldim napisał:

Siema
Już nie długo święta bożego narodzenia.Lubicie święta ??


Jak większość oczywiście że tak ! :) Jest to jedno z najważniejszych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta lubię, a jakże. Jednak w tym roku jakoś nie czuję takiej radości z nadchodzących świąt jak w zeszłym. Może dlatego, że jakoś ostatnio polubiłem szkołę? (Wiem, wiem, coś się ze mną nie tak dzieje. ^^) Ale tak poza tym to lubię tą atmosferę, śpiewanie kolęd, prezenty. ;) No i nie ma nauki, a to jedyna rzecz w szkole, której nadal nienawidzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:31, Jakub Wędrowycz napisał:

> Teraz prezent sobie sam wybieram (brak efektu zaskoczenia),
Więc może lepiej to zmienić i pozwolić innym na trochę własnej inwencji? ;)

Mama strasznie nie lubi szukać prezentów - w sumie to rodzinne.

Dnia 29.11.2007 o 15:31, Jakub Wędrowycz napisał:

> a gdy już przyjdzie czas kolacji wigilijnej z rodziną nie czuje się tej specyficznej wewnętrznej
radości.
A ja wręcz przeciwnie. Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z niewielu wieczorów w roku, które
spędzamy razem. Na co dzień bywa różnie, wiadomo - szkoła, praca itd., ale 24 grudnia jest
inaczej. Lepiej :)

Oczywiście, że jest lepiej, ponieważ spotyka się przy nieco "innym" stole w nieco innych okolicznościach. Ale niestety nie dostarcza mi to tyle emocji co kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak , można iść na godzine do Kościoła lub sobie poprostu odpuścic . To już nie te czasy , niekażdy chodzi do kościoła bo niektórym się niechce, a inni poprostu niechcą . Bezsensu jest targać dziecko siłą do kościoła jeśli i tak niebędzie słuchał księdza i się modlił. Najlepiej poprostu wytłumaczcy młodemu człowiekowi całą sprawe z kościołem i dać mu następnie decydować czy będzie pobożny czy nie . Co do starszych ludzi to już jest bardziej skomplikowane , można jemu tłumaczyc le się chce , robić tyle kazan ile jest tylko możliwe a ten starszy człowiek i tak pozostanie przy swoim . Chęc do modlitwy i chodzenia do kościoła moze przyjsc wraz z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:39, El Cascador napisał:

Ale niestety nie dostarcza mi to tyle emocji co kiedyś.

Mi również "gwiazdka" nie sprawia takiej radości co kiedyś dzisiejszy człowiek traktuje niektóre sprawy ponad wszystko np. praca czy studia.
Jak miałem np. 12 lat bardzo podobały mi sie święta były to moje najlepsze dni w roku była "choinka" teraz jest tylko troche więkrzy kwiatek który trzeba przynies wnies po schodach na 2 piętro a po całym ewencie wynieś.
Naprawdę bardzo przykre ale niestety prawdziwe..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię święta. Dlaczego? Bo mam wtedy wolne od szkoły, moge dlugo spać, objadać się cukierkami z choinki, czekać na mikołaja ; )
No i oczywiście zobaczyc się z rodziną w komplecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole święta.Każdy powód żeby nie pójść do szkoły jest dobry:D No i zawsze jakieś prezenty wpadną i z rodziną sie pogada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować