Zaloguj się, aby obserwować  
Ivaldim

Lubicie święta ?

117 postów w tym temacie

Ivaldim mi nie chodzi o święta tylko o to, że wtedy dostajemy prezenty a na prezenty zawsze czekamy i to jest najważniejsze w czasie świąt. Co do wakacji to ja też zawsze czekam na wakacje ale jednak czasami warto poczekać rok na święta i dostać jakiś porządny prezent chyba się zgodzicie ze mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba nowego kompa(ale muszę się dokładać) ale święta są dla mnie wypas bo dużo się rodziny zjeżdża i jest dużo jedzenia,wciągle się coś dzieje i dom jest ozdobiony ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:34, kpt Nemo napisał:

Głupie pytanie. Kto nie lubi Świąt?! Rodzinna atmosfera, wolne, prezenty, dobre żarcie, świąteczny
nastrój, piękny wystrój - no po prostu bomba!

SZczególnie jak babcia kupuje ci po raz 666 za małą koszulę w lamerskie wzorki i marynażyki:(Nie nażekam ważne, ze dostaje prezęt a z drugiej strony w końcu trzeba porozmawiać z babcia o tym, że już nie mam 5 lat kiety mi wisi co noszę... Ale z tą atmosferą i PREZENTAMI i choinką wywalaną przez kota... - I jak tu nie kochać świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzi, którzy czekają TYLKO na prezenty też nie rozumiem i uważam za dziwnych. Nawet jeśli jest to prezent kijowy. To i tak powinniśmy się cieszyć, bo prezenty na Święta zawsze dawane są od serca.

A ty żyjesz już 666 lat? Nieźle... szatanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyjeżdżam do rodziny tam będę aż do sylwestra i wrócę na następny dzień do domu. Jak znam życie to po raz kolejny będzie nie zła jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:42, kpt Nemo napisał:

Ale ludzi, którzy czekają TYLKO na prezenty też nie rozumiem i uważam za dziwnych. Nawet
jeśli jest to prezent kijowy. To i tak powinniśmy się cieszyć, bo prezenty na Święta zawsze
dawane są od serca.

A ty żyjesz już 666 lat? Nieźle... szatanie.

Ja nie czekam na święta dla prezętów...To tylko dodatek trochę mnie ponoslo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:40, Kuchciak napisał:

wyjeżdżacie gdzieś w święta bo ja wyjeżdżam wo zakopanego :)


ja zostaje w domu bo wszędzie dobrze ale w domu najlepiej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że zapomina się o tym co jest istotą tych Świąt :( Z drugiej strony wszelka "uboczna" aktywność w postaci prezentów też jest ważna i potrzebna. Czasami jest to jedyna okazja w roku by normalnie spędzić czas z rodziną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat raczej głupi , no bo kto NIE LUBI świąt? Ja bedę miał bardzo wesołem - zamierzam wydać na gry 180zł ( Wiedźmin , Mask of Betrayer , Dzikie Hordy , Dark Crusad). Tylko musze to ukryć przed rodzicami , bo mnie wydziedziczą , i wyrzucą z domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:21, Asthariel napisał:

Temat raczej głupi , no bo kto NIE LUBI świąt? Ja bedę miał bardzo wesołem - zamierzam wydać
na gry 180zł ( Wiedźmin , Mask of Betrayer , Dzikie Hordy , Dark Crusad). Tylko musze to ukryć
przed rodzicami , bo mnie wydziedziczą , i wyrzucą z domu ;-)


najlepszom grom jest chyba wiedźmin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować