Zaloguj się, aby obserwować  
Ivaldim

Lubicie święta ?

117 postów w tym temacie

Tak jak wiele innych osób należę do grona osób uwielbiających święta... W moim przypadku jest to okazja do spotkania z rodziną, z którą nie mam możliwości obcować na co dzień... Tak więc to jest najlepsze co w świętach uwielbiam... Oczywiście później można się zobaczyć ze starymi znajomymi, którzy porozjeżdżali się gdzieś po świecie (dosłownie) i tylko w okresie świątecznym jest okazja do spotkania się... pogadania i rozpamiętywania starych, dobrych czasów... Ehhh Zapach przepysznych potraw unoszący się w domu i smak świątecznych wypieków, szczególnie sernika (oczywiście z wielką ilością rodzynków) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubie święta. Ponieważ jest wolne od szkoły i jest dużo jedzenia na stole. oczywiście nie zapominam o prezentach pod choinke bo te lubi chyba każdy( no chyba że się dostanie czapke albo coś w tym stylu) bo ja napewno (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to lubiłęm, ale teraz tego nie tylko nie lubie, ale i zaczynam nienawidzić. Wiele jest powodów, takie jak choćby to że zjeżdżają się wszyscy. Ja ich nie lubie . Bardzo nie lubie, a tak bywa że oni myślą że ich oczywiście wszyscy lubią i pakują się ze swoimi osobami w ustalony porządek dnia. Ergh, ja mam dosyć wciąż tych samych, zblazowanych ludzi których już dobrze znam. Dobrze że przyjadom tylko parę razy w roku, ale i tak ciężko mi jest to znieść. Kolejna rzecz, to to że... W ogóle co roku święta to mimo wszystko za często jak dla mnie, a i jedzenie nie jest już tak dobre. Ogólnie przerost formy nad treścią, wielki show i próżność. A za ochłap nazywany prezentami dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem lubie swieta ale tylko bozonarodzeniowe.
Spytacie pewnie dlaczego, a dlatego, bo lubie wieczorem posiedziec z rodzina przy stole i pogac.
No ale przede wszystkim uwielbiam, prezenty :)
Zawsze trafi sie cos ciekawego o Mikołaja.
Swieta wielkanocne opierają sie umnie, zwykle na tym, zeby zjesc wspolnie z rodzina sniadanie i poswiecic swieconke.
Jest jeszcze duzo innych swiat, ktorych wsumie sie nie obchodzi z wiekszym szumem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Święta nie są złe pozwalają spotkać sie z dalszą rodziną porozmawiać a przede wszystkim odpocząć od życia codziennego przynajmniej na parę dni :). Tak mogę powiedzieć że lubię święta !!! Bo są fajne miło sie spędza czas na nich ale cóż święta sie już skończyły i trzeba wracać do szkoły i nie tylko :((((((...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie swieta. Mozna sie spotkac z rodzina , czesto nawet z ta dalsza ktora sie widzi rzadko . Poza tym ocvzywiscie prezenty... ^^ no i wolne na pare dni . ale takie swieta to prawie tylko Wielkanoc i Boze Narodzenie bo reszty praktycznie sie nie obchodzi... aha nienawidze Swieta Zmarlych ( 1 listopada) tulanie sie po cmentarzach caly dzien , zadna atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 15:59, 332 napisał:

Ja lubię święta, bo prezent a tak to klapa :P

Racja ale bez tej klapy.Nie oglądasz bajek dla dzieci.A tak do założyciela:Niedługo zamkną ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię świąt wszelkiej maści, zwłaszcza tych religijnych, choć nasze pełne patosu uroczystości państwowe też są niezbyt ciekawe. Ogólnie jedyne co lubię w świętach, to to, że jest wolne. Święta kojarzą mi się z masąludzi kupujących na potęgę, pchających się niczym bydło, gotowych zabić za chabaninę tańszą o 1zł za kilogram, masa smsów z różnych serwisów, oraz jeszcze gorszych masowo wysyłanych smsów i wiadomości na gg od znajomych. W teorii święta mają być przyjemnością, a okazują się ciężkim i nie do końca miłym obowiązkiem... Ewentualne kłótnie rodzinne przy stole też nie należą do rzadkości Do tego g w TV :P
Na szczęscie nie obchodzę już świąt, więc się za bardzo tym nie przejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odswieze :P Lubiec lubie, ale w ogole ich nei czuje. Jakies normalne dni i tyle. Magia swiat jakos wygasla ;(. Coz, szkoda, bo byl to wspanialy czas, a teraz to zwykly dzien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z przedmówcą. Prezenty są dobre dla dzieci, a ja już dzieckiem nie jestem. Dla mnie święta są po to aby spotkać się z rodziną, z którą ostatnio rzadko się widuję. Jeśli nie mogę przyjechać do rodzinnego miasta ( w zeszłym roku przyjechałem dopiero w drugi dzień świąt) spędzam, je w towarzystwie moich przyjaciół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować