Zaloguj się, aby obserwować  
suprise18

Nowa eXtra Klasyka - gry nowe jakie i kiedy.

318 postów w tym temacie

Ale jeśli nasze marzenia się spełnią :);) to kiedy bedziemy mogli to kupić. Mi się zdaję że CDP pokazuje jakie to będą gry miesiąc przed wydaniem. Może jestem w błedzie. To by było tak że zapowie je w marcu a kupimy je w kwietniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz...ja mam takie zboczenie, ze gier z gazet nie uznaje ;P Nawet gdybym mial gre z gazety to w sytuacji gdy mi sie podoba kupie jej pudelkowa wersje do kolekcji. Teraz mam problem z dostaniem fallouta pl z extra klasyki bo na allegro to juz tylko z gazety sprzedaja :/

Ogolnie kupuje sporo gier i czesto wnie nie gram. Ot np kupilem nie dawno tzara pod wplywem topicu o nim ;] przypomnialo mi sie jak gralem w niego swiezo po premierze(niestety pirata) i uznalem, ze warto kupic do kolekcji taka gre. Zreszta w ten sposob(czyli kupujac gry, w ktorych pirackie wersje kiedys gralem) nabylem juz sporo tytulow :P

czesto powtarzam, ze jesli nie bedzie sie kupowac oryginalnych gier to nie bedzie mogl ich tworca zrobic kolejnej. Np takie arcanum. Klasyka rpg a mimo to ani kontynuacji ani niczego...jest za to rzesza fanow, ktora choc grala to w pirackie wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 09:36, Lailonn napisał:

Widzisz...ja mam takie zboczenie, ze gier z gazet nie uznaje ;P Nawet gdybym mial gre z gazety
to w sytuacji gdy mi sie podoba kupie jej pudelkowa wersje do kolekcji. Teraz mam problem z
dostaniem fallouta pl z extra klasyki bo na allegro to juz tylko z gazety sprzedaja :/


A wiesz, że przypadkiem mignął mi Fallout 1 na wirtusie?
http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=4&ProduktID=9152 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 09:36, Lailonn napisał:

Widzisz...ja mam takie zboczenie, ze gier z gazet nie uznaje ;P Nawet gdybym mial gre z gazety
to w sytuacji gdy mi sie podoba kupie jej pudelkowa wersje do kolekcji. Teraz mam problem z
dostaniem fallouta pl z extra klasyki bo na allegro to juz tylko z gazety sprzedaja :/


w sklep.gram.pl jest wyprzedaz fallouta 1 i to chyba w wersji premierowej za 9,90 przy uzyciu wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.... sprzedawanie gier z gazetek jest łamaniem prawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze,że kupujesz te z extra klasyki ;) Legal przedewszystkim .
Cytuję "Gra jest integralną częścią czasopisma i nie podlega dalszej odsprzedaży"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 13:19, Arclight napisał:

> Z dodatkami napewno nie zawita, tak jak teraz Morrowind . Napewno będzie tak, że podstawka

> będzie za 19,90, a dodatek będzie kosztował 59,99~39,99 zł .

Heroes IV już teraz kosztują 59.90 z dodatkami. I to już od dłuższego czasu. Więc z początkiem
marca gra mogłaby potanieć do 19.90 zł.

W wirtusiu 29.90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to na gram.pl sprzedaja box''owa wersje a takiej nie chce(mam gry wylacznie w dvd boxach - ladnie i wygodnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, CDP: co jest? Ostatnie premiery w październiku! Może byście w końcu coś nowego wrzucili na ruszt wygłodniałym graczom ze zbędnymi 19,90 zł w kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:29, lurynowicz napisał:

Słuchajcie, CDP: co jest? Ostatnie premiery w październiku! Może byście w końcu coś nowego
wrzucili na ruszt wygłodniałym graczom ze zbędnymi 19,90 zł w kieszeni?


mnie jakoś już specjalnie nxk nie podnieca, a to dlatego iż większość gier które by mnie interesowały kupiłem wersji premierowej(ew. fajna cena). Z niecierpliwością za to czekam na NWR, bo jezeli ta seria będzie po 20 zł to znokautuje Extra Klasykę. No zobaczymy co sprezentuje nam Cenega....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minsc ma rację (jak zawsze - ale to dzięki radom Boo :)
NWR może dać czadu :) O ile cena nie będzie kosmiczna.
Coś czuję że CDP szykuje nową edycję NEK - Terminator, Punisher, Heros 4 itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:07, Evil Khan napisał:

Minsc ma rację (jak zawsze - ale to dzięki radom Boo :)


słyszałeś Boo?

Dnia 26.03.2006 o 22:07, Evil Khan napisał:

NWR może dać czadu :) O ile cena nie będzie kosmiczna.


Osobiscie liczę na przedział cenowy 19-25 zł. jezeli drożej to lipa. niby cenega ma już tanią serię(za 14,90) ale jest ona mocno spóźniona. Większość gier z tej serii już ukazała się w różnych czasopismach(i cyklicznie się ukazują)

Dnia 26.03.2006 o 22:07, Evil Khan napisał:

Coś czuję że CDP szykuje nową edycję NEK - Terminator, Punisher, Heros 4 itp :)

Punischera to napewno dadzą. Już z ceny spuścili:-), Termionatora pewnie też...tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:07, Evil Khan napisał:

Coś czuję że CDP szykuje nową edycję NEK - Terminator, Punisher, Heros 4 itp :)

No właśnie, o to mi chodzi. Chętnie na Herosów 4 bym się skusił. Niestety nie wszyscy mają czas i pieniądze na edycje premierowe. Wolę trochę poczekać i kupić NXK, a za zaoszczędzone pieniądze zaprosić koleżankę do kawiarni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja wiem

Mogą być nowe tytuły te które spadłu np. z dobrej ceny
ja np zamówiłem punishera za 19,90 czyli w cenie nxk możliwe że wyprzedają stare tytuły i jednak wprowadzą nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to po co? abyśmy się (nie)źle bawili ale czy nam się spodoba to już inna bajka....
mogli by dać np. gothica II (chociaż GII to za dobra gra jak n 2 dychy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO ta nowa extra gran a dvd ma zastapic NXK. Jesli faktycznie tak bedzie to ok. Wole miec gre na dvd zamiast na 5 cd jak np baldursa. Tylko, ze te wszystkie klasyki pojda w zapomnienie ;/ Dobrze, ze posiadam wszystko co ciekawe z tej serii :P 24 gry z NXK i pare z XK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować