Zaloguj się, aby obserwować  
suprise18

Nowa eXtra Klasyka - gry nowe jakie i kiedy.

318 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2006 o 12:50, Uspatente napisał:

Podejrzałem tą czaską stronę Extra Klasyki i aż się zachłysnąłem!!!
CZEMU nie ma No One Lives Forever 2 + Empire Earth Collection + Ground Control 2 jeszcze u
nas w Polsce za tą cenę?????
No i w ogóle cos ostatnie nie słychać o nowych grach w EK....
Wyszło sporo nowości w cenach 99, ale zawsze co miesiąc, dwa były nowości w EK
Moglibyscie dobrzy ludzie z CD-Projekt reaktywować też kilka gier ze starej EK - Jagged Alliance
2 + 2,5 na przykład....


Ej, ale oni nie mają Fallouta 2, SpellForca - Złotej Edycji i o zgrozo Heroes of Might and Magic III - Złota Edycja i Planescape: Torment, a ja sobie nie wyobrażam Noej eXtra Klasyki bez tych tytułów.

PS: a co powiecie na sagę Age of Empires i Age of Empires II: The Age of Kings w tej serii? :-)
PSS: jak musi śmiesznie brzmieć głos Irenicusa w czeskiej wersji: "Bhaal był twój papiczek" :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2006 o 12:26, Evil Khan napisał:

pewno za m-c lub 2 coś dadzą bo teraz jest dużo innych premier...


ale nie widzę problemu żeby ukazał się tytuł Empire Earth jak u pepiczków !! zreszta jest wiele ciekawych tytułów, które powinny się znaleźć w NXK ... i zawsze znajdą się chętni do zakupu :P

Ja tam wolę zawsze sprawdzone tytuły no i nie ukrywam że cena robi swoje + ładne praktyczne pudełko nie zajmujące duzo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 12:50, Uspatente napisał:

CZEMU nie ma No One Lives Forever 2 + Empire Earth Collection + Ground Control 2 jeszcze u
nas w Polsce za tą cenę?????


NOLF 2 nie wydaje u nas CDprojekt , to raz, a dwa ,że jak chcesz kupić to na wirtusie jest chyba za 14 zł z Bestseller''a (przy większym zakupie dają możliwość kupienia NOLF 2 za 7 zł :] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 07:10, Baali napisał:

Małe pytanko co do Nowej eXtra Klasyki,a mianowicie: Czy "1+1=3" nadal jest aktualne?

NIE. Było do końca roku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo nie móżna już od dawna dostać Colina jedynki.Wszystkich dobrych RPG ze świata Forgotten Realms też już nie ma.Co się dzieje ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 11:41, YahooPL napisał:

Tak samo nie móżna już od dawna dostać Colina jedynki.Wszystkich dobrych RPG ze świata Forgotten
Realms też już nie ma.Co się dzieje ???


proponuję jakąś petycję. patrz wątek pt halo cdp dlaczego wycofujecie dobre gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba seria "nowa ekstra klasyka" upadla, moze szykuja cos nowego na jej miejsce bo w porownaniu z rewolucja cenowa cenegi wychodzi dosc salbo... a ta akcje 1+1=3 zrobili pewnie dlatego, zeby wysprzedac gry z tej serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obys sie mylil. Ja traktowalem gry z tej serii jako "co miesieczna porcje zabawy" kupowalem je zamiast gazet. Do tego uwielbiam klasyki. Ale faktycznie juz od tylu miesiecy nie ma nic nowego, ze chyba CDP po prostu zakonczyl te serie. Co jest troche dziwne bo z tego co widzialem po sklepowych polkach to cieszyla sie sporym powodzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:37, Slave napisał:

chyba seria "nowa ekstra klasyka" upadla, moze szykuja cos nowego na jej miejsce bo w porownaniu
z rewolucja cenowa cenegi wychodzi dosc salbo...

Rewolucja cenowa Cenegi jest:
a) beznadziejna - wszystkie gry są słabe
b) zupełnie czymś innym - w Rewolucji masz nowe tanie gry,a w Klasyce - stare ale jare.
Osobiście mam kilka gier w NXK, które kupilem, bo przy premierze maiłem inny gust lub nie wiedziałem, czy gra mi się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:42, lampak napisał:

Rewolucja cenowa Cenegi jest:
a) beznadziejna - wszystkie gry są słabe


Wiesz to już kwestia gustu, ja bym z chęcią zagrał w Still Life (i pewnie niedługo zagram, niech tylko wyjdzie jakaś gra nie od CDP, która mnie interesuje, to pewnie w jakimś sklepie internetowym wrzucę sobie jeszcze Still Life do koszyka), a i Close Combat bym nie pogardził, więc nie można mówić że gry z Rewolucj Cenowej są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 14:11, vBoguSv napisał:

Wiesz to już kwestia gustu, ja bym z chęcią zagrał w Still Life (i pewnie niedługo zagram,
niech tylko wyjdzie jakaś gra nie od CDP, która mnie interesuje, to pewnie w jakimś sklepie
internetowym wrzucę sobie jeszcze Still Life do koszyka), a i Close Combat bym nie pogardził,
więc nie można mówić że gry z Rewolucj Cenowej są beznadziejne.


Ale trzeba przyznać że poza Still Life ta seria nic więcej nie oferuje.No może jeszcze Close Combat:First to Fight ujdzie w tłoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 13:42, lampak napisał:

> chyba seria "nowa ekstra klasyka" upadla, moze szykuja cos nowego na jej miejsce bo w
porownaniu
> z rewolucja cenowa cenegi wychodzi dosc salbo...
Rewolucja cenowa Cenegi jest:
a) beznadziejna - wszystkie gry są słabe
b) zupełnie czymś innym - w Rewolucji masz nowe tanie gry,a w Klasyce - stare ale jare.
Osobiście mam kilka gier w NXK, które kupilem, bo przy premierze maiłem inny gust lub nie wiedziałem,
czy gra mi się spodoba.


ja tez wole gry z nowej ekstra klasyki, mam nawet pare a z rewolucji cenowej cenegi nie mam ani jednej ale nowa ekstra klasyka nie jest juz tak bardzo atrakcyjna jak kiedys. pewnie szykuja jakas nowa promocje albo zaprzestali juz wydawania gier w tej serii, bo nie zapowiada sie zeby wyszly jakies nowe tytuly, w czechach jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W NXK ciągle są (z tych ciekwaszych):
Baldur''s Gate 2 z Tronem Bhaala
Disciples II (w dwóch edycjach)
Morrowind
Homeworld 2
IWD 2
Spellforce
saga Settlers

Ale czy ja dobrze widzę? nie ma WWP, Planescape: Torment ani IWD jedynki? Zbrodnia!
Nie wycofano jednak tak wielu kllasyków. BTW WWP widziałem w Play''u, więc to jeszcze nie jest stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po aktualizacji planu wydawniczego widac, ze nowa ekstra klasyka upadla - przynajmniej na razie, z platynowej kolekcji tez nie szykuje sie nic nowego ale jest jakas nowa seria "seria niezwyklych tajemnic" w ktorej bedzie scooby-doo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować