Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Może każdy sie pochwali jaką gre ma w małym palcu? Mogło by to pomóc niektórym w rozwiązywaniu ich problemów. Ile dni, miesięcy, lat poświęciliście danej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W żadna w każdą jestem przecietnym graczem i niczego wiecej nie osiąge bo juz nie gram. Pozdrowienia dla chłopaków z GOH najlepszego klanu na świecie w Lionhearta i chyba jedynego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:12, matizek12 napisał:

ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.


W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem co tu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W morro gram od premiery i znam tą grę na niemal na wylo. Jeśli chodzi o shootery to nieźle idzie mi Chrome, jestem liderem klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najlepszy w Counter Strike''a - juz kilka razy nawet udalo mi sie wygrac, lub zajac wysokie miejsca na konkursach np. w Austrii byl turniej i zajalem 2 miejsce - nagrod od groma, a pierwszy raz wygralem w Warszawie - jeszcze w Half-life (wtedy nie bylo CS) i wygralem monitor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie myślałem, że trudność może sprawić chwalenie się:) Po namyśle doszedłem do wniosku, że dobre rezulataty osiągam w strategiach turowych: M.A.X., Disciples, Clash, HoMM, a także w RPG''ach, w których zastosowano aktywną pauzę (NWN, Baldur''s Gate) lub system turowy (Arcanum). Przyjemność sprawia mi planowanie. Z drugiej strony w ogóle nie mam refleksu potrzebnego do shooter''ów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:42, Napek napisał:

W życiu nie myślałem, że trudność może sprawić chwalenie się:) Po namyśle doszedłem do wniosku,
że dobre rezulataty osiągam w strategiach turowych: M.A.X., Disciples, Clash, HoMM, a także
w RPG''ach, w których zastosowano aktywną pauzę (NWN, Baldur''s Gate) lub system turowy (Arcanum).
Przyjemność sprawia mi planowanie. Z drugiej strony w ogóle nie mam refleksu potrzebnego do
shooter''ów:(

A probowales grac w Gorky 17 - swietna gra turowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:43, Janeks napisał:

A probowales grac w Gorky 17 - swietna gra turowa...


Miałem przyjemność próbować kilka lat temu:) Nie powiem, gra nawet ciekawa, ale zdecydowanie wolę klimaty fantasy. Horrory jakoś do mnie nie przemawiają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować