Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Mnie się wydaje że to zależy od gry. Mi się wydaje że nieźle radze sobie Gothiciem :) i innymi RPG. W HoMaM przeważnie jak gram z kolegami to wygrywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to obecnie tylko CoD. duzo gralem w 1 teraz w 2 gram nontoper i do jedynki narazie nie wracam :) tylko z moim "skillem" jest roznie raz idzie mi naprawde dobrze a raz kiepsko. bardzo czesto na koniec mapy jestem pierwszy na serwie.
tutaj pare screenow z moich osiagniec. gram co daja na serwach :D http://dominix17.t35.com/CoD-2/ nie wszedzie jest super ale czasami jest niezle :D pamietam jeszcze w CoD 1 jak mialem 127 fragow a nastepny na serwie mial kolo 30 ale w coda 1 juz nie gram i screenow tez niestety juz nie mam :/
niedlugo wzuce kolejne screeny bo sie ich znowu narobilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moją mocą jest znajomość Splinter Cell ( jedynki ) i wiedza na jej temat w małym palcu. Heroes of Might and Magic III też jest jedną z moich mocniejszych stron. Wormsy ( wszystkie, które są już w 3D to złom jakich mało ! ) - tylko hot seat ;) Nieźle też jest z Pro Evolution Soccer 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech pomyślę:

- Gothic 1 (G2 NK już nie tak dobrze, ale nie jest też najgorzej)
- Fallout 1 i 2
- Manhunt (najlepszy wynik to 100 gwiazdek czyli max)
- Gta Vice City
- Painkiller
- Newerwinter Nights (bez dodatków)

I to by było na tyle, oczywiście grałem (i gram) w inne gry, ale z tych w/w jestem najlepszy (jak narazie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:26, Lex napisał:

Painkiller + BooH Warhammer 40k: DoW + WA Juiced HoMM III + AB + SoD Worms (cała seria)


Painkilller+BooH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zbytnio nie mam się czym chwalić... Ot, co nieco umiem grać w hirołsów trójkę (wszystko losowe, poziom trudności najwyższy, ostatnio gram tylko ze znajomymi - nuuda). Grałem też co nieco w Civ3 i całkiem mi dobrze szło na trzecim poziomie trudności. Ehh, to już chyba wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homm3, ale nie jestem pewien, bo za dużo z innym ludźmi w to nie grałem. Znajomi są w tym średni.
Baldury i Icewnidy też w miarę.
Europa Universalis.

I to by było chyba na tyle. Zwykle nie mam czasu i ochoty żeby opanować daną grę do perfekcji. Dochodzę do dość przyzwoitego poziomu i gra mi się po prostu nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:27, rada napisał:

Nie pokonacie mnie w ICE TOWERA

jak wykonasz combo będące w przykładach to będe pod wrażeniem. Apropo jak se je oglądałem, patrze wchodzi kumpel, no to położyłem ręce na klawiaturce i udaje że gram. Trzeba było widzieć minę kumpla ;p
A ja jestem the best w blobby volleyball ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:34, Sand Wraith napisał:

> Nie pokonacie mnie w ICE TOWERA
jak wykonasz combo będące w przykładach to będe pod wrażeniem. Apropo jak se je oglądałem,
patrze wchodzi kumpel, no to położyłem ręce na klawiaturce i udaje że gram. Trzeba było widzieć
minę kumpla ;p
A ja jestem the best w blobby volleyball ;D

w jakich przykladach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 11:34, Dominix napisał:

ja to obecnie tylko CoD. duzo gralem w 1 teraz w 2 gram nontoper i do jedynki narazie nie wracam
:) tylko z moim "skillem" jest roznie raz idzie mi naprawde dobrze a raz kiepsko. bardzo czesto
na koniec mapy jestem pierwszy na serwie.
tutaj pare screenow z moich osiagniec. gram co daja na serwach :D http://dominix17.t35.com/CoD-2/
nie wszedzie jest super ale czasami jest niezle :D pamietam jeszcze w CoD 1 jak mialem 127
fragow a nastepny na serwie mial kolo 30 ale w coda 1 juz nie gram i screenow tez niestety
juz nie mam :/
niedlugo wzuce kolejne screeny bo sie ich znowu narobilo :)

jestem tez dobry w bitwe o srodziemie,kampania na trudnym to pestka.PS pisz na moj gg9927166 to zobaczymy na serwerze cod2 jesli chcesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:38, rada napisał:

> > Nie pokonacie mnie w ICE TOWERA
> jak wykonasz combo będące w przykładach to będe pod wrażeniem. Apropo jak se je oglądałem,

> patrze wchodzi kumpel, no to położyłem ręce na klawiaturce i udaje że gram. Trzeba było
widzieć
> minę kumpla ;p
> A ja jestem the best w blobby volleyball ;D
w jakich przykladach?

no nie wiem czy w pierwszej wersji, ale w drugiej na 100% masz w menu examples, lub w jakimś podfolderze w menu, i tam jest kilkanaście przykładów na combo związane z piętrami i combo punktowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:16, gregorik napisał:

w szachy!!! wale konia jednym ruchem hehe

w innym watku piszesz, ze nie potrafisz:/

a wracajac do tematu to najlepiej mi ida sportowki... CoD tez jakos niezle szedl, ale to nie to samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 12:34, Sand Wraith napisał:

A ja jestem the best w blobby volleyball ;D


Jakoś ze mną przegrałeś jak graliśmy :) Więc to ja jestem The best w blobby volleyball :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować