Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Dnia 26.09.2006 o 18:51, PAPISHON napisał:

W którego UT grasz jeżeli w UT2004 można sprawdzić jaki jesteś dobry, wiesz w jaki sposób ?
Zagramy duelka, jeżeli grasz w Unreal Tournament 1 to też da się sprawdzić (wpierw będe musiał
pożyczyć od kumpla, oczywście orginałka)

Wracając do tematu, najelszpy jestem w Call of Duty, Hitman (cała seria), Splinter Cell (cała
seria) i Sid Meier`s Pirate ! :D

niestety mam 1 to pozycz i sprawdzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2006 o 18:51, PAPISHON napisał:

W którego UT grasz jeżeli w UT2004 można sprawdzić jaki jesteś dobry, wiesz w jaki sposób ?
Zagramy duelka, jeżeli grasz w Unreal Tournament 1 to też da się sprawdzić (wpierw będe musiał
pożyczyć od kumpla, oczywście orginałka)

Wracając do tematu, najelszpy jestem w Call of Duty, Hitman (cała seria), Splinter Cell (cała
seria) i Sid Meier`s Pirate ! :D

tylko ja jestem dobry w trybie CTF i domination więc możemy zagrać tylko w te bo z innych jestem przeciętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ni mogę powiedzieć w czym jestem najlepszy. Ja jestem dobry we wszystkim po trochu. Przeważnie strategie, seria NFS i RPG-i. RPG zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najlepiej czuje sie w grach typu GTA oraz typu Far cry teraz przechodze go na trudnym i jestem na 7 misji choc gram tylko 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej się czuje w rpgach. Tam mamy wszystko powolutku, do przemyślenia. Co innego inne typy: FPS, RTSY to gatunki w których trzeba szybko podejmować decyzje i mieć głowę na karku ;). Ale po odpowiednim wdrożeniu, to i te gatunki stają się przyjemne i łatwe do opanowania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bardzo dobrze radzę sobie w RPG-ach (ze względu na fabułę i granie roli - mniam :D) i RTS-ach (choć te z II wojny odpadają). Lubię pograć czasem w shootery, aczkolwiek nie są moim ulubionym gatunkiem gier :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować