Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Najlepiej mi idzie w RPG. Nawet nieżle w strategiach i bardzo dobrze w wyścigach(pochwale się ,że zająłem 1 miejsce w starej szkole ale na pewno ktoś mnie pobije w tym roku(zwłaszcza jak już nie chodze do tej szkoły:))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jesli o gry chodzi beznadziejny jestem, za mało poświęcam im czasu i uwagi.

O ile można tak powiedzieć, jestem dobry w cRPG (choć kompletnie nie o to tutaj chodzi), znaczy lubię się bawić rozwojem postaci, zagadki obecnie we wszystkich produkcjach są robione pod przeciętnego Amerykanina, więc o nich nawet nie wspominam. Poza tym gry logiczne oraz zręcznościówki :P (nie znam nikogo, kto by ode mnie mnie w Nikujina lepszy byłł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze ścigałkami sobie dobrze radzę,chociaż ogólnie gatunku raczej nie lubię (ale uwielbiam trochę samochodówek,więc...)..Jakoś dobrze jeżdżę,a widząc kolegów,którzy uwielbiają samochodówki,i jakoś tak strasznie dobrze sobie nie radzą,to czuję się bardzo dobrym kierowcą...:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co ja mam napisać skoro gram w samochodówki? Rajdy czy wyścigi?..eee..wyścigi. Rajdy też ale właściwei mozan powiedzieć samochodówki lub ''''ścigałki'''' :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować