Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 23:59, cinus` napisał:

to ja was przebiję ;)
pocz: 7s


przed chwilą udało mi się zrobić6 na podstawowym :P
za średni i expert RESPECT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dla przyjemności a nie po to żeby zostać "wymiataczem" w jakiejś grze- więc najlepszym to chyba w nic nie jestem. Noa ale w niektóre gierki jestem całkiem dobry:

1.Baldurs Gate(1,2, Tron b.)- wszystkich rozwalam za pierwszym podejściem. Czasami sprawia mi tylko kłopoty Sarevok ze swoją ekipą- ale tylko wtedy gdy mam zainstalowane nieoficjalne dodatki.

2. HoMM3- no jestem chyba całkiem dobry- często wygrywam-a gram chyba najtrudniejszym(czyt. najgorzym) zamkiem- nekropolią

3. Władca pieścieni- powrót króla- mimo beznadziejnego sterowania i schrzanionej pracy kamery grę ukończyłem w jeden dzionek- bez wiekszych frustracji(no może dwie misje napradę były irytujące)

4. Fallout- CCC(cierpliwość czyni cuda- przy mutantach cały czas load\save ale wytępiłem co do nogi)

5. Tetris

To by było na tyle


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:35, Backside napisał:

> ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.

W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem
co tu)

ok,tylko musze sobie go zainstalowac bo narazie gram w cod2.Jaką bronia ''''walczysz''''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Target''a. Pamietam jak czesto gralismy z kumplami na 1 kompie (podzielony ekran pionowo na pol) to zawsze udawalo mi sie ich pojechac ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:35, Backside napisał:

> ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.

W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem
co tu)

Jakoś nie widziałem na serwerach Neostrady Twojego nicka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są momenty że myśle że jestem najleszy w Joint operations - jednak to jest gra zespołowa (składy nawet po 75 osób). Tak czy inaczej udaje mi się kończyć na wysokich pozycjach (1-10) - pierwszy raz tylko byłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem wielokrotnie Half-Life,zarowno część pierwszą z dwoma dodatkami jak i Half-Life 2,poza tym Call of Duty,dodatek do Call of Duty(United Offensive) a teraz kończe Call of Duty2.Poza tym całą seria Gothic, seria GTA, no Neverwinter Nights z dwoma dodatkami.To te najważniejsze gry,jeszcze inne znalazły by się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jestem całkiem dobry w Diablo I, Icewind Dale I + HoE, w Getawaya (i Black Monday też :P) - w jeden dzień przeszedłem. O ile pamiętam, to kiedyś (jeszcze w podstawówce :P) byłem niezły w bierki :D. Raz nawet zrobiliśmy turniej szkolny, zgadnijcie kto wygrał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:35, Backside napisał:

> ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.

W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem
co tu)

Grasz w cod1 czy w dodatek United Offensive?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rulezz w serię PES, ostatnio też dążę do tego, żeby usprawnić umiejętności w BF2. Dużo jest gier w które jestem dobry, ale te są na pierwszym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować