Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2005 o 10:45, Darkstar181 napisał:

> > ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.
> > > W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem

> co tu)
Jakoś nie widziałem na serwerach Neostrady Twojego nicka:)


Może dlatego, że mam na końcu "[PL]" ;)))

Nie - gram dosyć często, ale nieregularnie. Z reguł w godzinach wieczorno nocnych.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 09:52, matizek12 napisał:

> > ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.
> > > W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram pod tym samym nickiem

> co tu)
ok,tylko musze sobie go zainstalowac bo narazie gram w cod2.Jaką bronia ''''walczysz''''??


Podejrzewam, że najczęstszym moim wyborem jest BAR lub Mauser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 14:44, Backside napisał:

> > > ja jestem dobry w call of duty 1 i 2.
> > > > W takim razie czekam na serverze Neostrady (tdm) w cod''a 1 :] (gram
pod tym samym nickiem
>
> > co tu)
> ok,tylko musze sobie go zainstalowac bo narazie gram w cod2.Jaką bronia ''''walczysz''''??


Podejrzewam, że najczęstszym moim wyborem jest BAR lub Mauser.

tylko czy w call of duty mozna wpisywac serwery?bo ja mialem pirata i nie moglem,cos mi sie nie zgralo jakis plik na plytke.chodzi o to czy mozna i czy jest tak jak w dwojce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w NHL 99, 2001..w inne roczniki nie wiem bo tylko te 2 posiadam..w 2001 w trybie pro zdobywałem tytuł no i go broniłem szereg lat...jak wyszedłem z wprawy po roku czy dwóch to nie zaczynałem znowu od ama, ale od razu od pro i...w trakcie całego regularnego sezonu było różnie...no ale znowu łapie wprawę - przynajmniej ta gra nie nudzi! dopiero z czasem można sobie radzić, wygrywać i wogóle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem dobry w prawie wszyskie na PC... Tylko z większością strateg mi źle idzie, ale ogólnie w większość pozostałych mi idzie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 17:44, olki77 napisał:

i i i w bijatyki pokaz mi klawiszologie a cie rozwale


lol!
nauczenie się na 100% postaci w dobrej bijatyce zajmuje nawet kilka miesiećy, gdybyś zaraz po zobaczeniu klawiszologii grał z najlepszymi nie zabrał byś mu nawet 1% energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2006 o 17:51, olki77 napisał:

Jak bym mial pada dal bym rade ale na klawie watpie wiesz na klawiaturze jest wiecej klawiszy

atu mie nawet nie chodzi o to bo mi o pada wlasnie chodziło, na PC jest mało bijatyk
sugerowałem sie takm nie wiem. Tekkenem 5 z PS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG
jRPG (Final Fantasy 7, wiem chyba wszystko :P)
bijatyki (serial Tekken - Hwoang, Soul Blade - Kilik, Virtual Fighter - Leon)

Cieżko mnie zagiąc chociaż teraz to niestety mniej czasu na to wszystko ale sie kiedys grało, oj oj oj :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Toca Race Driver 2 i 3. Najlepszy to może nie, bo ostatio grałem z niejakim SEBZOU (ranga w DTM ~2050 :O). Na Eurospeedway jest w stanie wykręcić poniżej minuty... ale na Hockenheim prawie go miałem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadzę, że cRPGi łatwo radzę sobie z rozwiązywaniem questów, może dlatego, że gram też w te papierowe i lubię robić za mistrza gry.

RTS/turówki lubię kombinować i łamać sobie głowę nad taktyką :-).

FPS, a zwłaszcza "Quake II" uwielbiam naparzać się z kumplami w szkole (i zawsze wygrywać :-P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że gram nieźle w Civilizację. Kiedyś dobrze sobie radziłem w SC grają Protossami, ale teraz pozapominałem większość skrótów. Nie najgorzej w Tibie i Gothica. W każdym shooterze odpadam ... to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować