Zaloguj się, aby obserwować  
PhaNtoM83

W jakie gry jesteś najlepszy??

228 postów w tym temacie

W cRpg. I bierki. i w "dwa ognie" zły nie jestem, choć na stare lata ( middle aged, czyli prawie 20 :), dla kuzynki :) coś wolny się porobiłem :)

A serio- W cRPG- zwłaszcza takie, gdzie można wczuć się w postać ( Planescapeee... ) . Tradycyjne RPG takoż, tyle, że jeszcze w ani jednej sesji udziału nie brałem :( Do tego można dołożyć stare przygodówki ( Kyrandie trzy, Broken Swordy, Discworld Noir-poprzednie trudno dostać ...itp ;)

Czasem w jakieś bardziej zręcznościowe- Beyond Good&Evil, Prince nowy, Legacy of Kain, pewnie w TR: Legends zagram (chociaż krótka)- generalnie gram we wszystko z fabułą, która mnie zaintryguje lub rozbawi :)

Ale najlepszy jestem w RPG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem dobry w Diablo II i Gothica II...
Teraz w World of Warcraft, Guild Wars, Prince of Persie i Bitwe o Śródziemie II.
I dobrze mi w nich idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi dobrze idzie w RPG, a nawet lepiej w MMORPG (moje ulubione gatunki), niektóre ścigałki Street Racing Syndicate (model uszkodzeń = trzeba uważać na zakrętach), po tej grze podniosły się moje umiejętności także w NFS: U, NFS: U2, NFS: MW. Swego czasu byłem jednym z nalepszych w CS''a w mojej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 01:30, Elwro napisał:

Skonczylem 2 razy ADOMa bez kopiowania save''ow! :-)

No to respect ... serio ???
Niezle mi idzie w FPS-sy ogolnie, a swojego czasu w Warcrafta bylem calkiem sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 02:00, buras napisał:

> Skonczylem 2 razy ADOMa bez kopiowania save''ow! :-)
No to respect ... serio ???

Tak :-). Gram w te gre juz chyba od jakichs osmiu lat (a moze i dluzej). Skonczylem ja gdzies tak po czterech latach grania, dwoma postaciami w niedlugim odstepie czasu: wysokim elfem czarodziejem oraz wysoka elfka beastfighterka. (Ta druga postacia zabilem nawet emperor molocha.) Rok temu doszedlem do ostatniego poziomu calej gry trollem barbarzynca, ale nie przezylem... glowna przyczyna byla korupcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shock normalnie. Staralem sie grac w te gre i ogolnie w rougelike, ale zawsze odpadalem na przedbiegach. I nie znam nikogo kto by te gre ukonczyl ... Jestes pierwszy. Normalnie az chyba zassam adom-a ... Mam teraz motywacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram we wszystko ale dobry jestem w RPG-ach strategiach najróżniejszych strzelanko-zręcznościówkach. Moi koledzy też czasami mówią o mnie tak:" Wiesz co trudno się z tobą gra w nogę(PES5 FIFA06) ale jak się na ciebi patent znajdzie to przeciwnik z ciebie żaden"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować