Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW wciąż rośnie w siłę, Vivendi też

33 postów w tym temacie

Vivendi, Sierra, a gdzie tam wspomniano o Blizzard Entertainment?? Czy to nie oni zrobila ta gre? Poprawcie mnie jesli sie myle, ale na stronie Blizza jest dzial m.in. WoW''a. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:37, Quamil napisał:

Vivendi, Sierra, a gdzie tam wspomniano o Blizzard Entertainment?? Czy to nie oni zrobila ta
gre? Poprawcie mnie jesli sie myle, ale na stronie Blizza jest dzial m.in. WoW''a. Pzdr


Vivendi jest wydawcą i producentem World of Warcraft (krótko mówiąc - oni łożą kasę na gry Blizzarda). I to do Vivendi właśnie zyski z gry trafiają w sposób "bezpośredni". Blizzardowi mogą najwyżej odpalić premię. ;) Zresztą kto wie jakie mają układy, tak czy inaczej jednak przepływ gotówki jest w pierwszej fazie taki - klient -> Vivendi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:38, Ja Guar napisał:

Znowu post z konta brata :/ Niech to coś...
Żeby nie było, gram sobie przedstawicielką płci pięknej, Human klasa Priest ;)


Nie no ludzie, tragedia :/
Pisało mi, że jestem zalogowany, a tu proszę, lipa... Naprawdę, zaraz chyba coś mnie trafi :/
Żeby nie było total-offtopu, dodam, że wyszedł nowy patch do WoW-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem jak mozna grac czlowiekiem to nie jest nudne i masochosci graja slosdkimi alliancami :)

a co do tematu to wow penwie przestanie byc popularny jak diablo :) w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:39, Probos napisał:

> Znowu post z konta brata :/ Niech to coś...
> Żeby nie było, gram sobie przedstawicielką płci pięknej, Human klasa Priest ;)

Nie no ludzie, tragedia :/
Pisało mi, że jestem zalogowany, a tu proszę, lipa... Naprawdę, zaraz chyba coś mnie trafi
:/
Żeby nie było total-offtopu, dodam, że wyszedł nowy patch do WoW-a.


niemozliwe drogi kolego :) napewno ten patch ułatwi gre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 13:59, Beliar-13 napisał:

No a im nadal kasa napływa z tego WoW-a...ciekawe ile jeszcze czasu będzie tak popularny :D



pewnie do czasu wyjscia Guild Wars 2 :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:08, dark site napisał:

> No a im nadal kasa napływa z tego WoW-a...ciekawe ile jeszcze czasu będzie tak popularny
:D


pewnie do czasu wyjscia Guild Wars 2 :D :P

Racja, GW2 ma być już bardziej rozbudowane niż WoW i jak pełnoprawne MMORPG być, na dodatek bez opłat. Czekamy na razie na exodus....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:11, Gol Galad napisał:

> > No a im nadal kasa napływa z tego WoW-a...ciekawe ile jeszcze czasu będzie tak popularny

> :D
>
>
> pewnie do czasu wyjscia Guild Wars 2 :D :P
Racja, GW2 ma być już bardziej rozbudowane niż WoW i jak pełnoprawne MMORPG być, na dodatek
bez opłat. Czekamy na razie na exodus....


Ja czkeam na warhammer online i mam nadzie ze to bedzie znakomity mmorpg bo mroczny,brutalniejszy w swiecie warhammera.Bo wowik jest zbytnio cukierkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj ;)
Powiem Ci, że Alliance wybrałem z tego względu, iż połowa mojej drużyny gra w WoW, po stronie Alliance właśnie :)
Nie powiem, bardzo przyjemnie iść i razem stłuc kilka Koboldów ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 14:18, Probos napisał:

Witaj ;)
Powiem Ci, że Alliance wybrałem z tego względu, iż połowa mojej drużyny gra w WoW, po stronie
Alliance właśnie :)
Nie powiem, bardzo przyjemnie iść i razem stłuc kilka Koboldów ;)
Pozdrawiam.


przeniescie sie na sporregar to bedziemy sie ze soba bic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:40, Domek napisał:

Vivendi jest wydawcą i producentem World of Warcraft (krótko mówiąc - oni łożą kasę na gry
Blizzarda). I to do Vivendi właśnie zyski z gry trafiają w sposób "bezpośredni". Blizzardowi
mogą najwyżej odpalić premię. ;) Zresztą kto wie jakie mają układy, tak czy inaczej jednak
przepływ gotówki jest w pierwszej fazie taki - klient -> Vivendi.


Domek częścią układu? Kto by pomyślał :P

A wracajac do tematu, WoW ma napewno spory udzial, ale nie mzoemy zapomniec o WiC, Empire Earth, F.E.A.R., czy nawet strarcraft i warcraft 3, ktore ciagle dosyc dobrzer sie sprzedaja :). Jednak główna siłą WoWa jest abonament, ktory regularnie uzupełnia "granuszek" przychodów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać liczba graczy w WoW ciągle rośnie :] Grałem troszkę na koncie kuzyna i nie powiem przednia zabawa:)
Tylko jak dla mnie na MMORPG szkoda życia i czasu XD ,wole zająć się czymś bardziej twórczym niż killowanie przeciwników w WoW. Jestem ciekaw czy wyjdzie kiedyś gra która wygryzie World of Warcraft z pierwszego miejsca gier online :)
Kto wie.........XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować