Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault i Dark Crusade w serii eXtra Klasyka neXt!

69 postów w tym temacie

Można co prawda kupić podstawkę+rozszerzenia w jednym pudle, no ale każdy chce mieć wybór i ma.
Cena za tą grę... nie mam słów, kupiłem wydanie premierowe i już po chyba miesiącu była obniżka o ok.15 zł. Wkurzyłem się. Teraz gdy to kosztuje 20 PeeLeNów to nie czuję tego bólu po przepłaceniu. W końcu to już rok...
A po zakupie pamiętam zagrywanie się do upadłego...

mieniłem też preferencje. Od SM-> IG do Necronów. I tak do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję. Czekałem, aż seria wyjdzie w Platynce, ale kupiłem wcześniej podstawkę. A teraz wychodzą dodatki w XKN, brawo CDP. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też gram w bitewkę i dla mnie bez różnicy co jak w grze i tak poznaje po wyglądzie i funkcji i nawet to polskie nie przeszkadza bo w głowie siedzi angielski odpowiednik. Oczywiście jestem za aby dwie wersje językowe zawsze były jak to często praktykuje Cenega a mało kiedy a nawet nigdy nie CDP. Ale cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O super, wreszcie sie na dokupienie dc skuszę- w takiej cenie to grzech nie kupić tak miodnego dodatku :)
Nawet jak nie styknie czasu na grę.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :). Mam wszystkie te gry, ale winter assault nie działa, bo mój kochany siostrzeniec płytą się "zaopiekował". Zwykły DoW też ma zjechane płytki, ale to już sprawka nadmiernego używania. DC mam i wszystko działa, ale dla dwóch gier warto kupić cały pakiecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG :P Dopiero zauważyłem tego newsa :P Kupie oba dodatki na pewno :D W końcu pogram w sieci w DoW, jak narazie mam samą podstawkę, a w to nikt już nie gra w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, to WA jest najlepsze i właśnie dla niego chcę kupić pakiet (ale i zwykły działający DoW by się przydał)
A co do Soulstorm to pierwsze słyszę, może mnie ktoś oświecić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cały stuff już od premiery, ale nie gram. Irytuje mnie brak zbalansowania (miałem pecha uprzeć sie na granie IG), który z każdym patchem się pogłębia! (w każdym razie dla IG napewno)
Dla przykładu:Psycho_Necron(ja) 75% IG wygranych + najnowszy (może już nie) patch=Psycho_Necron 25% IG
I przerzuciłem się na CoHa. Tu z kolei po dodatku problem ze sprzętem, bo dodatek mniej stabilny niż podstawka (na podstawce 4v4 bez najmniejszego laga, teraz na 2v2 nie da sie grać i co drugą grę dostaje kicka -.-).
I w co tu grać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:23, Patryk R napisał:

A co do Soulstorm to pierwsze słyszę, może mnie ktoś oświecić ?


Kolejny samodzielny dodatek, a w nim:
- dwie nowe rasy (Dark Eldars i Sisters of Battle)
- nowe jednostki - samoloty
- i zapewne wiele zmian w balansie

http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwarsoulstorm/index.html?

No nick
Balans nie jest taki straszny po patchu 1.2, oczywiście nie jest to ideał, ale zawsze to lepsze niż tragiczne 1.11 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem, że oba dodatki będą w jednym wydaniu i już uznałem to za świetną okazję. Po doczytaniu jest to trochę mniejsza okazja, ale zawsze coś. Może mimo wszystko pomyślę o zakupie Dark Crusade. Tylko komu ja pożyczyłem podstawkę, bo od dłuższego czasu jej nie widziałem ;)? A czy Winter Assault poszedłby z samym DC (skoro DC działa bez podstawki), czy konieczny jest Dawn Of War?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 15:54, Lord Ya napisał:

W pierwszej chwili myślałem, że oba dodatki będą w jednym wydaniu i już uznałem to za świetną
okazję. Po doczytaniu jest to trochę mniejsza okazja, ale zawsze coś. Może mimo wszystko pomyślę
o zakupie Dark Crusade. Tylko komu ja pożyczyłem podstawkę, bo od dłuższego czasu jej nie widziałem
;)? A czy Winter Assault poszedłby z samym DC (skoro DC działa bez podstawki), czy konieczny
jest Dawn Of War?


Nie ma sensu zastanawiać się dłużej tylko biec po Dark Crusade i tyle... Natomiast Winter Assault potrzebuje podstawki, żeby móc zagrać... DC to samodzielny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że oba dodatki znajdą się teraz w taniej serii. Pytanko mam: kiedy doczekamy się polskiej premiery Soulstorm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie!
Winter Assault był już zapowiadany, że ma być w Extra Klasyce dwa razy, ale w końcu CD Projekt postarał się i mam nadzieję, że teraz wyda go bez przeszkód :) Na pewno kupię oba dodatki, bo Warhammer bardzo mi się spodobał i na dodatek hula bez zgrzytów na moim kompie ;) WA zapewne zażyczę sobie na mikołajki, a DC chyba na gwiazdkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować