Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault i Dark Crusade w serii eXtra Klasyka neXt!

69 postów w tym temacie

Po zobaczeniu tytułu ucieszyłem się, że oba dodatki będą w jednym pudełku. Ale nie jest źle, mam tylko podstawkę więc trzeba przygotować pieniądze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nie pokuszono się o wydanie tych dwóch dodatków w jednym pudełku tak jak to miało miejsce w przypadku dodatków do Neverwinter Nights. Dark Crusade jest co prawda samodzielny, ale chyba można było tak zrobić. Tak czy inaczej na pewno warto kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Planscape Torment, a ostatnio zagrywam się w Baldur''s Gate, a to pierwsze jest podobno dużo lepsze. ;) Ciekawe czy uda się wydać w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:40, Vuko Drakkainen napisał:

w jakiej to cenie?


A może przeczytałbyś newsa zanim dasz komenta? Delegat... wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:40, kuba9876543210 napisał:

Ja jeszcze nie grałem w żadnego Warhamera. Wiele straciłem? Jeśli tak, to może teraz zakupię...


No wiele straciłeś bo gra jest fajna! może nie genialna bo po roku już mi sie totalnie znudziła

Budo - oh! straszne nabiłem sobie jednego posta ja delegat rzeczywiście niedopouszczalne zachowanie z mojej strony. Oh przepraszam byłem takii głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wizja DoWa w Platynie się oddala wraz z wydaniem tych tytułów w EXN ;] I tak pozostałbym przy swoim DoW Anthology, ale dobrze wiedzieć, że w razie czego jest jeszcze tania edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować