Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

Monitory LCD - Temat ogólny (nowości, matryce, parametry, sprawy techniczne)

2468 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2009 o 21:34, rino1983 napisał:

> http://www.komputronik.pl/index.php/product/53443/Peryferia/Monitory_LCD/19_Samsung_SyncMaster_943NW_czarny.html

>
> co myslicie o tym monitorze do biura ?
jak do biura i tylko do biura to może być no tylko nie kupuj w komputronik.pl bo tam
jest drogo

tak, myslalem nad agito, tylko czekam na odpowiedz od nich jak bedzie z transportem gdyz z nie znanych mi przyczyn nie moge zamowic na raz 2 monitorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 17:44, Kuban11 napisał:

Witam
Poleciłby ktoś jakiś w miare dobry monitor dla gracza 19" ? Cena do 500zł.

Panoramy 19" nie ma sensu (za niska), a 4:3 to obecnie już praktycznie tylko używki. I tutaj polecam HP L1955. Wymiatające cudo - sam sobie mam zamiar kupić niedługo. A ceny obecnie poniżej 400 nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poszukuję monitora do gier 24'' najlepiej i FullHD (w sklepie vobis.pl). W innym temacie, poradzono mi ten http://www.vobis.pl/oferta/monitory_i_telewizory/monitory/887259_monitor_samsung_24_2433bw.aspx Czy będzie dobry? Jeśli to proszę, wybierzcie mi jakiś inny. W Vobisie, Media Markt lub Euro. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 17:55, Oloninho napisał:

Witam. Poszukuję monitora do gier 24'' najlepiej i FullHD (w sklepie vobis.pl). W innym
temacie, poradzono mi ten http://www.vobis.pl/oferta/monitory_i_telewizory/monitory/887259_monitor_samsung_24_2433bw.aspx
Czy będzie dobry? Jeśli to proszę, wybierzcie mi jakiś inny. W Vobisie, Media Markt lub
Euro. Z góry dzięki.

Cóż - wybór w tym sklepie zaiste biedny. Właśnie niedawno wróciłem od ciotki, co ma Szajsunga. Myślałem, że to awaria karty graficznej, ale jak się okazało, na moim kompie karta śmiga. Resztę dopowiedz sobie sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 17:59, Oloninho napisał:

A więc. Jakieś propozycje?

W Euro bym nie kupował nawet baterii. W MM to co tydzień co innego stoi, więc ciężko powiedzieć "ten czy ten model" a z tych na vobisie skłaniałbym się ku Asusom. Ja wiem, że pewnie ma matrycę Samsunga (podobnie z resztą jak chwilę wcześniej proponowany przeze mnie HP), ale nie w matrycy rzecz, bo 95% monitora to przede wszystkim to co kryje się między wtykiem kabla a matrycą czyli cała elektronika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące monitora z tunerem tv ,czy istnieje możliwość nagrywania programów mając taki tuner w monitorze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:15, prf napisał:

Mam pytanie dotyczące monitora z tunerem tv ,czy istnieje możliwość nagrywania programów
mając taki tuner w monitorze ?

To działa dokładnie jak telewizor. Więc póki nie podłączysz do anteny żadnego zewnętrznego urządzenia, to nic nie nagrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:16, hans_olo napisał:

> Mam pytanie dotyczące monitora z tunerem tv ,czy istnieje możliwość nagrywania programów

> mając taki tuner w monitorze ?
To działa dokładnie jak telewizor. Więc póki nie podłączysz do anteny żadnego zewnętrznego
urządzenia, to nic nie nagrasz.

Chodzi mi o nagrywanie na komputer , czy jest to wykonalme .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie jestem po małym upgradzie. Sprzedałem swoje 3 letnie Eizo 19'' i praktycznie bez żadnej dopłaty kupiłem na aukcji za 680 zł BenQ G2420HD. Bardzo jestem z niego zadowolony, wiadomo TN to nie to co PVA ale jakość obrazu dobra. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:20, Oloninho napisał:

Oczywiście wersja VW ma HDMI, więc niejako jest bardziej zalecany do rozdzielczości, którą oba obsługują. Poza tym praktycznie są takie same, ale w grach już pewnie różnica może się pojawić właśnie dzięki HDMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:26, Oloninho napisał:

Huh? Nic o monitorach nie wiem, więc trochę jaśniej proszę ^^

Huh - już nic. Źle odczytałem tą specyfikację, sprawdziłem gdzieś indziej i wynika z tego, że nie warto dopłacać do droższego ;]. Możliwe, że chodzi tylko o jakiś dodatkowy kabel w pudle, który najwyżej dokupisz w podobnej cenie.
Co do Benq, to nie wiem. Ale rzeczywiście 700 zł to coś za mało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2009 o 19:34, Oloninho napisał:

No kurcze, na moje oko to w sam raz. Musisz tylko jeszcze sam sprawdzić na miejscu według własnego przekonania. Input lag na poziomie 32 ms, co jest wynikiem niezłym, więc będziesz się cieszył komfortowym graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować