Zaloguj się, aby obserwować  
Jackal-pl

Monitory LCD - Temat ogólny (nowości, matryce, parametry, sprawy techniczne)

2468 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2008 o 19:36, Cmq napisał:

> Hmm do X box proponowałbym coś z HD nada moment mają wyjść nowe monitory od Asusa

Kiedy ten rozdzielczość ma Full HD :P

Nie rozumiem pytania ten tz X box ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 20:54, Chilid napisał:

Nie rozumiem pytania ten tz X box ??

Samsung SM226BW, o którym napisałem w pierwszym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 21:00, Cmq napisał:

> Nie rozumiem pytania ten tz X box ??
Samsung SM226BW, o którym napisałem w pierwszym poście...

Tak ale niestety nie ma wejścia HD ani Component, Composite inputs o ile dobrze sprawdziłem i sorki za pomyłke chodziło mi o wejście HD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój monitor( LG Fantasy L1900R Ring) miał dołączoną płytkę, z niezłym programem do zarządzania. Niestety gdzieś mi się zapodziała, a jest mi potrzebna. Istnieje możliwość skądś ją ściągnąć? Np. ze strony LG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Jak chce umyć ekran LCD to muszę użyćspecjalnego płynu czy można normalnym? Jakie będą konsekwencje mycia zwykłym płynem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:15, Cmq napisał:

Hej, mam zamiar kupić Samsunga SM226BW 22", będę go używał głównie do Xboxa 360 i podstawowych
zajęć na PC, choć grami na PC także nie pogardzę. Ktoś spotkał się z tym monitorem, może
mi coś o nim powiedzieć?


Mam ten monitorek od sierpnia i jestem z niego bardzo zadowlony. trafil mi sie model bez zadnych pixeli, do tego powiesilem go na scianie i podpialem do niego X360 :D. Nie mam z nim zadnych problemow jak dla mnie rewelacja. jedyne czego mi w nim brakuje to full HD. ale moze z czasem wymienie go na jakas 24"

20080411103550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem sobie nowy monitor. Gateway FPD1975W z DVI, 19", panorama, rozdzielczość 1440 X 900, kontrast 700:1, deklarowany czas reakcji 7 ms (bodajże), gwarancja na 3 lata, jedyna wada to martwy piksel ale muszę stwierdzić że ten monitor jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 10:36, MLODY2K6 napisał:

Mam ten monitorek od sierpnia i jestem z niego bardzo zadowlony. trafil mi sie model
bez zadnych pixeli, do tego powiesilem go na scianie i podpialem do niego X360 :D. Nie
mam z nim zadnych problemow jak dla mnie rewelacja. jedyne czego mi w nim brakuje to
full HD. ale moze z czasem wymienie go na jakas 24"

I właśnie taką odpowiedź chciałem usłyszeć, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 12:59, morthi napisał:

zastanawiam sie nad zakupem monitora i nie wiem ktory wybrac:
czy Asus LCD VW222U
czy NEC 22WV

?


doloz troche i wez sobie cos takiego jak ja czyli SAMSUNG 226BW 22"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:01, morthi napisał:

az tak bardzo jest lepszy od tego asusa ?


oczywiscie ze tak. Znajomy ma asusa i przyznal sie ze dal ciela kupujac go. chodzi o to ze na czarnym tle ma jasne pasy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 20:55, morthi napisał:

ooo - a to bardzo ciekawe i niepokojace
zanim kupie to musze monitorek pomacac w sklepie :P - ehh... zabiles mi cwieka :P

Monitor służy do oglądania więc lepiej dobrze go w sklepie obejrzeć. Kota w worku nie kupuj, jak masz kasę to kup 24" Samsunga. Już go oglądałem w sklepie i pewnie taki właśnie kupię. Tylko każę sobie go najpierw włączyć i dokładnie obejrzę bo wszystkie monitory 24" są w drugiej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:26, KrzysztofMarek napisał:

> ooo - a to bardzo ciekawe i niepokojace
> zanim kupie to musze monitorek pomacac w sklepie :P - ehh... zabiles mi cwieka :P

Monitor służy do oglądania więc lepiej dobrze go w sklepie obejrzeć. Kota w worku nie
kupuj, jak masz kasę to kup 24" Samsunga. Już go oglądałem w sklepie i pewnie taki właśnie
kupię. Tylko każę sobie go najpierw włączyć i dokładnie obejrzę bo wszystkie monitory
24" są w drugiej klasie.


jesli sie zastnawiasz np nad tym monitorkiem 24" Samsung SyncMaster 245B to odradzam go. Znajomy ma i niestety biale pasy na czarnym tle to jego najwieszy mankament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

monitory 24" spelniajace moje wymagania sa w cenie 2400-2600 :P wiec na chwile obecna sobie takowy odpuszcze :) zwykla 22" w panoramie w okolicach 1000 w zupelnosci mi wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2008 o 21:29, MLODY2K6 napisał:

> > /.../ > jesli sie zastnawiasz np nad tym monitorkiem 24" Samsung SyncMaster 245B to odradzam
go. Znajomy ma i niestety biale pasy na czarnym tle to jego najwieszy mankament

Myślałem o Samsungu 2493 HM, ale dziekuję za ostrzeżenie. W jakim czasie po zakupie pojawiły sie te pasy? Ja bedę sprawdzał w sklepie, nie ma możliwości sprawdzenia - nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować