Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid_Taal

Policjańci z Vancouver zabili Polaka na lotnisku.

134 postów w tym temacie

>Temu strażnikowi co zaczął bić unieruchomionego polaka pałką, z chęcią wsadził bym mu ją głęboko w du...
Masz racje ten polak nie dość że pare razy dostał paralizatorem to jeszcze go pałko nachrzaniali i to jest pojęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie wiedziałem, że tasery mogą zabić. Myślałem, że służą tylko do bezbolesnego obezwładnienia (poprzez zwiotczenie mięśni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To przekracza ludzkie pojęcie, jak można coś takiego zrobić? No unieruchomić to rozumiem, ale żeby jeszcze później pałować? Tylko zwyrodnialcy mogą coś podobnego uczynic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 10:20, marek081995 napisał:

żeby jeszcze później pałować? Tylko zwyrodnialcy mogą coś podobnego uczynic.

Sorry, a gdzie ty widziałeś żeby ktoś kogoś pałował?
ja tam widziałem tylko jak go reanimują a wcześniej przytrzymują na ziemi...
ale cóż każdy inaczej interpretuje ludzkie zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pałki to może nie, bo by go na śmierć zatłukli, ale gazu... chociaż nie wiem czy by go nie zatruli, skoro takie paralizatory tam mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest chamstwo człowiek około 16 godzin leciał[jak nie więcej] i jeszcze na lotnisku 10godz. wkurzył sie normalne i chciał wyjsc a ci go nie wypuscili i nadodatek zabili ten koleś który jego walnął 2 razy paralizatorem powinien pójść siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 12:24, rafekx 12 napisał:

to jest chamstwo człowiek około 16 godzin leciał[jak nie więcej] i jeszcze na lotnisku 10godz.
wkurzył sie normalne i chciał wyjsc a ci go nie wypuscili i nadodatek zabili ten koleś który
jego walnął 2 razy paralizatorem powinien pójść siedzieć


Właśnie ten człowiek był zmęczony (26h najprawdopodobniej bez odpoczynku i pożywienia), zdenerwowany (nie znał języka, nic nie rozumiał) i zaczął się zachowywać agresywnie, ale nie wobec policji. A i teksty typu "... i mu sie zdechło" to na meczu, w melinie czy zaprzyjaźnionym kółku chamów. I jeszcze jedno : To było w Kanadzie , a nie w USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:00, Dawid Taal napisał:

> to jest chamstwo człowiek około 16 godzin leciał[jak nie więcej] i jeszcze na lotnisku
10godz.
> wkurzył sie normalne i chciał wyjsc a ci go nie wypuscili i nadodatek zabili ten koleś
który
> jego walnął 2 razy paralizatorem powinien pójść siedzieć

Właśnie ten człowiek był zmęczony (26h najprawdopodobniej bez odpoczynku i pożywienia), zdenerwowany
(nie znał języka, nic nie rozumiał) i zaczął się zachowywać agresywnie, ale nie wobec policji.
A i teksty typu "... i mu sie zdechło" to na meczu, w melinie czy zaprzyjaźnionym kółku chamów.
I jeszcze jedno : To było w Kanadzie , a nie w USA.

tak sie nie robi dla człowieka nie wieże ze problem był aż tki duzy aby strzelać z paralizatora mogli z jego mama porozmawiac poprostu szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zdarza się, czym tu się odrazu przejmować?
Media trąbią o tym, jakby nei wiadomo co się stało, jeszcze do tego wy piszecie, że z zimną krwią, bestialsko go zamordowali. Zwykły nieszczęśliwy wypadek, których pełno na świecie. Jest to nie pierwszy wypadek spowodowany przez paralizatory na Kanadyjskich lotniskach. Ochroniarze pójdą siedzieć i sprawa przycichnie.
Choć w sumie to nie ich wina, bo to ktoś od góry przydzielił im paralizatory jako broń zamiast np. samej pałki czy gazu (ew. flashbanga xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:52, Ufo2 napisał:

Ech, zdarza się, czym tu się odrazu przejmować?
Media trąbią o tym, jakby nei wiadomo co się stało, jeszcze do tego wy piszecie, że z zimną
krwią, bestialsko go zamordowali. Zwykły nieszczęśliwy wypadek, których pełno na świecie. Jest
to nie pierwszy wypadek spowodowany przez paralizatory na Kanadyjskich lotniskach. Ochroniarze
pójdą siedzieć i sprawa przycichnie.
Choć w sumie to nie ich wina, bo to ktoś od góry przydzielił im paralizatory jako broń zamiast
np. samej pałki czy gazu (ew. flashbanga xD)


O widać ze nie tylko Rusell,ja i kilku innych ludzi popiera tych ochroniarzy,a co do flashbag''a to ja uważam że się by nie sprawdził,a to ze ten stuntgun był wadliwy to przecież nie wina tych ochroniarzy.Zwykły wypadek,codziennie 100 tysięcy ludzi ginie z powodu różnych wypadków ten jest tylko kolejnym numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:30, Rusell napisał:

Jakie pistolety? To były zwykłe stunt guny


Napisałem, że zamiast paralizatora, mogli wziąć pistolety i kolesia zastrzelić - szybciej by umarł...

Na przyszłość polecam dokładniejsze czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 17.11.2007 o 15:24, Bluray napisał:

Napisałem, że zamiast paralizatora, mogli wziąć pistolety i kolesia zastrzelić - szybciej
by umarł...


Na przyszłość polecam dokładniejsze czytanie...


Nie napisałeś : zamiast paralizatora, mogli wziąć pistolety i kolesia zastrzelić - szybciej
by umarł...
tylko napisałeś Trzeba było od razu pistolety wyjąć i strzelać... :/ a te drugie brzmi jakbyś nazywał stuntguny pistoletem i narzekał ze z nich wystrzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał xsaw, dodam tylko że jak ktoś (w tym wypadku Ty) nie potrafi normalnie pisać, moje czytanie ze zrozumieniem siada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 14:52, Ufo2 napisał:

Ech, zdarza się, czym tu się odrazu przejmować?

Zginął niewinny człowiek. Na jego miejscu równie dobrze mógłbyś być Ty.

Dnia 17.11.2007 o 14:52, Ufo2 napisał:

Choć w sumie to nie ich wina, bo to ktoś od góry przydzielił im paralizatory jako broń zamiast
np. samej pałki czy gazu (ew. flashbanga xD)

Ale to oni decydują czy go użyć czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Codziennie giną tysiące niewinnych ludzi. No, ale jak zginie jeden człowiek, to robi się z tego międzynarodową aferę. Cytat J. Stalina--> "Śmierć jednostki to tragedia - śmierć milionów to już tylko statystyka".
Czysta prawda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować