Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Terminator w nowym filmie i grze

36 postów w tym temacie

Może chociaż Arnold użyczy dla potrzeb filmu swojego wizerunku (twarzy ? ;-)) i głosu (No co ? Dzisiaj w kinematografii wszystko jest możliwe ;-P), bo inaczej będzie ciężko.
Zresztą obawiam się, że i tak (podobnie jak trójka) części drugiej nie dosięgnie nawet do pięt. :-/
Jednak dobry reżyser, to podstawa.
A co do gry, to dotychczas nie grałem w nic z Terminatorem w roli głównej, więc powstrzymam się od komentarza.

BTW, ja osobiście również czekam na rok 2009, kiedy to zapewne premierę będzie miał inny film S-F pod tytułem "Avatar". A skoro wcześniej tu wspomniany J.Cameron jest jego reżyserem, to wiem że nie może się nie udać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arnold POJAWI SIĘ w paru scenach ale... KOMPUTEROWY! Pisali już o tym pare razy w niusach na stronkach filmowych. Podobno Arnold podpisał juz zgode na stworzenie jego wirtualnej postaci w T4. Ciekawe jak im to wyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech gre zrobią coś al''a Qw(roboty/ludzie) jak dla mnie niema teraz sensu robic gier tylko singlowych, a jak im wyjdzie to będę zadowolony. Ale ze mną nie rozmawiają więc z gry może będzie kicha,lub coś jak Enter the Matrix, grasz jeden raz i włanczasz coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film pewnie będzie niezły, ale po grze nie spodziewam się nic dobrego - ostatnia była żenująco słaba(w CDA dostała chyba 3 czy 4), teraz pewnie nie będzie lepiej. A szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film pewnie będzie hitem ale gra przebojem nie bedzie, jak za taki projekt bierze się studio które nie ma pojęcia o robieniu gier to różne dziwne rzeczy mogą z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dobrych gier o Terminatorze to pamiętam jedynie te starsze: Terminator 2 z Amigi - ech ta ucieczka przed ciężarówką albo składanie oka/przedramienia na czas :) oraz taki fajny automat - celowniczek z przytwierdzonymi dwoma UZI, z których pruło się do czerwonookich blaszaków. Niezły też był Skynet i Future Shock.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować