Zaloguj się, aby obserwować  
kabak5

Resident Evil Zagłada - Co o nim sądzicie

36 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 16:54, kabak5 napisał:

Witam!!!
Nie wiem czy warto obejrzec ten fim moglby mi ktos powiedziec o czym jest ten fim i wogule??Z
góry dziekuje

obejrzec warto (oczywiscie wg mnie). widowiskowy kawalek:) tylko ze jak zwykle na koncu pojawia sie element mowiacy o tym iz... "ciag dalszy nastapi";p wiec mozemy tylko czekac na premiere Resident Evil 4:) ale i tak film polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:54, kabak5 napisał:

Witam!!!
Nie wiem czy warto obejrzec ten fim moglby mi ktos powiedziec o czym jest ten fim i wogule??Z
góry dziekuje


Dobre pytanie. :-)
W sumie mam zamiar wybrać się na ten film do kina w niedzielę (czytaj, jutro ;-)), ale jeśli ma to być jakaś kiczowata chała, z której wszyscy w kinie będą co sekunda rechotali (jak na trzeciej części Matrixa), to już wolę sobie to podarować.
Także dołączając się do prośby pana kabaka5, prosiłbym o przynajmniej drobną opinię. Czy rzeczywiście film jest klasy B lub C, czy też może jednak da się w kinie obejrzeć go normalnie bez żadnych głupkowatych śmieszków w tle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak, film może dostać ocene 7/10 lub 4-/10 jak dla mnie. 7/10 jesli oceniać go jako kolejny lekki horror klasy b. Za to 4-/10(jeśłi nie mniej) dam jeśli patrze na ten film przez pryzmat gier z serii RE (a jestem fanem tych gier) i wtedy ten film miesza się z błotem. Praktycznie powiązany z grami tylko kilkoma bohaterami ( i to dziadowsko przerobionymi, nie wime kto jest bardziej żałosny tyrant z RE:E czy Nemezis z RE:A) bo uniwersum już jest inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega powiedział o nim "penglju" cokolwiek to znaczy...
1 i 2 były wg mnie OK, Chociaż w klimatach "Resident" podobało mi się bardzo "28 dni później".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie zgodze :) BYlem w kinie film jak dlamnie BOMBA!!Muzyka zajebsta kto wie gdzie mozna kupic sundtrack?:D
NO i oczywiscie Milla Jovovich ha kocham ja za te role :D

P.S Radze isc do kina a nie oglodac na DVD lepsze wrazenie itd. Ale czeba mniec nerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to "fana sieczka" :) fabuła niezbyt zaskakuje a jedyne po co to obejrzałem to po to aby obejrzeć kawał dobrej masakry zombie :D... nic nie trzeba myśleć tylko patrzysz jak masy trupów padają :D... więc jeżeli ci na tym zależy to do kina idź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 09:11, Mroczny Joga napisał:

Ja sie nie zgodze :) BYlem w kinie film jak dlamnie BOMBA!!Muzyka zajebsta kto wie gdzie mozna
kupic sundtrack?:D
NO i oczywiscie Milla Jovovich ha kocham ja za te role :D

P.S Radze isc do kina a nie oglodac na DVD lepsze wrazenie itd. Ale czeba mniec nerwy :)

A widazialem taki zajebisty plakat ktos wie gdzie mozna kupic plakaty i sundtrack?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO nie moge jak dlamnie to było lepsze od Hallowin itd. po prostu boski film :D Kocham ta serie a jeszce bradziej ja kocham bo gra tam Milla Jovovich :D Nie a tak serio jeżeli ktoś zastanawia sie czy isc naprawe warto :D np. poto żeby popaczec na trupy i piękną Milla Jovovich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niemieckie studio Constantin Film oraz firma Paula W.S. Andersona i Jeremy''ego Bolta Impact Pictures przygotowują się już do realizacji czwartej części filmowej adaptacji popularnej gry wideo "Resident Evil"''."

Yee i co wy na to :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować