Zaloguj się, aby obserwować  
kabak5

Resident Evil Zagłada - Co o nim sądzicie

36 postów w tym temacie

Oglądałem ten film ostatnio i muszę powiedzieć, że spodziewałem się czegoś lepszego, aczkolwiek nie był taki zły :] Niektóre walki były efektowne, chociaż walka z tym zmutowanym profesorem mnie rozbroiła bo była zadziwiająco krótka ... Spodziewałem się trochę więcej lania, ale nie było tak źle .. Trochę dziwne wydało się też dla mnie to, że armia zombie nie potrafiła przewrócić płotu ze zwykłej siatki, ale może to był jakiś twardszy materiał .. Nie wiem :D :P Ogólnie film, moim zdaniem, nieźle zrobiony i fabuła powolutku się rozwija :]
Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:21, Mroczny Joga napisał:

mugłbym się kłucic cały dzień ale nie o to chodzi chyba ;>?

Ktos wie gdzie moża kupic te plakaty :D?

mysle ze trzeba się przejsc do kina.... ?! tam dostaniesz plakaty.. albo na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wesoły, przyjemny film dla całej rodziny. Jak ja się wybrałem z kumplem i bratem to rozdawali przed wejściem
parówki "jedynki", których oczywiście nie spożyliśmy....tylko okładaliśmy się nimi po twarzy. Jak raz dostałem w oko to aż coś z niej prysnęło :D Najbardziej mi się spodobała scena, gdy ci naukowcy próbowali oswoić zombiaka(jedna ze śmieszniejszych scen) Nie będę zdradzał szczegółów, najlepiej samemu to zobaczyć. Podsumowując chciałbym dodać, że jeśli nie ma w kinie żadnego ciekawszego filmu to warto oglądnąć choćby po to, żeby pośmiać się z twarzy
zgniłych zombii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci nie chodzi o kawałek "Nymphetamine" Cradle of Filth... Wiem, że "Nymphetamine" znalazło się w Resident Evil: Nemesis. Wiem, że Nemesis = Zagłada, ale u nich każda część to zagłada, więc sam już nie wiem. Ale w moim mniemaniu to m.in. o ten kawałek Ci chodzi, co do reszty to nic nie wiem, gdyż na filmie nie byłem i nie zamierzam pójść.

Zwyczajnie mnie nie ciągnie, wolę pójść na jakiś dobry horror, a nie pseudo sequel trzeciej części RE. Nawet nie pamiętam czy to trzecia, ale chyba tak. A, widzę, że ktoś piszę o jednej ze śmieszniejszych scen. Cóż... Nie tego bym się spodziewał po tego typu filmie, może od razu niech zrobią z tego coś pokroju Scary Movie 4 lub innej części. Dajcie spokój, thriller i komedia w jednym, to się nie trzyma kupy. Nasłuchałem się sporo negatywnych recenzji. Zwykle nie jestem podatny na opinie recenzentów, którzy zwykle od każdego filmu oczekują przełomu w danym gatunku, ale tego jest za dużo... Trzecia część, pustynia, to już od początku źle się zapowiadało. Jak widziałem w trailerze scenę, w której zombie otoczyły tą bazę, to zmieszanie zawitało we mnie. Zmieszanie, zakłopotanie. Żal mi się zrobiło reżysera... Jest taka tendencja, że prawie zawsze w trailerach dają najlepsze sceny z filmu, tzn. takie, które mają przekonać widza, że musi pójść na to do kina. A z tych kilku marnych scen wywnioskowałem tyle, że ten film nie ma w ogóle klimatu, nie umywa się do poprzednich części pod żadnym względem, no może poza make-upem zombich, choć i tutaj nie mam pewności. Wiem, że nie byłem na tej części w kinie, ale i tak nikt mi nie wmówi, że to dobry film. O tym musiałbym przekonać się sam, a tego zwyczajnie nie mam zamiaru zrobić, gdyż wolę zaoszczędzić pieniądze na lepszy film. Taka jest moja opinia na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film jest przyzwoity jeżeli widział ktoś poprzednie części. W porównaniu z tymi wszystkimi horrorami bez fabuły na ten opłaca się iść. Może jest krótki ale sądząc po zakończeniu spodziewamy się z pewnością kontynuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować